Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2006 o 09:42, W3 napisał:



No tylkow takiej 6280 za coś się płaci. Zresztą 6230i w momencie premiery też mało nie kosztowala, a teraz też nieźle się trzyma jeżeli chodzi o ceny używanych aparatów na wolnym rynku. Ale chyba jedną z droższych marek jest Samsung. ja strasznie napaliłem się na Samsunga Z400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:17, Pingus napisał:

>

No tylkow takiej 6280 za coś się płaci. Zresztą 6230i w momencie premiery też mało nie kosztowala,


Ale kosztowała mniej niż 6280 w momencie premiery. O jakieś 400-500 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam Nokie 6070 i czy ktoś wie jak na tym sprawdziś stan swojego konta? Mam kartś simplus i powinno się pojawić na ekranie, ale niestety się nie pojawia. Nie ma też pozycji koszty w menu aparatu. Pytam bo jestem już lekko zdenerwowany tym aparatem. Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka! jestenm po przerwie - dysk padł więc trochę się nadenerwowałem i straciłem czasu - ale dzięki temu obcykałem całkowicie tego S-E W300i. w zestawie oczywiscie jest karta 256 mb (pamięć wewn. to 22 mb);

Wrażenia:

-wszystko tak jak się spodziewałem - czyli miodzio! tylko nie wiem gdzie - ale wyczytałem że ma 2mp - (czyli powinna być rozdizelczość 1600*1200) a ma tylko 1280*1024, czyli 1,3 mp. Albo cos nie tak mam z główką. Ktoś potqwierdzi bądź zdementuje ?

- słuchanie muzyki & radio z rds super; nie ustępuje specjalnie dedykowanym odtwarzaczom mp3; a mozna podłączyć słuchawki nawet z wypasionego zestawu HF, i działają. Te fabryczne - choć nietypowe - doskonale izoluja i jak na nie brzmią świetnie!!! zaskoczony jestem! a myślałe, że będę myusiał zmienić...

- bateria - przez ostatnie 3 dni na okragło na nim działałem, konfigurowanie, wpisywanie kontaktów, kalendzrz i organizer, radio non stop na miescie, w domu podłączony do wierzy i na okrągło ON (muza); fotek i filmikiów robienie. Bateria została naładowana w pt. po południu i zaczęła padać dziś dziś wieczorem -niedziela- (było ok 13%).

- motywy i opcje odtwarzania super; skruty klawiaturowe, opcja czówania, no wszystko tak jak oczekiwałem a nawet ponad (choć, przyznaję przesiadałem się ze starocia Sony J70)

Wrażenia bardzo pozytywne - tylko ten aparat - taki jak wszędzie indziej - a myślałem że będą 2mp :( cos mi się pomyliło...

Podsumowując - polecam w 100% ale to kwestia gustu (design), technicznie bez skaz; bluetooth i cała reszta bdb (kabelek i oprogramowanie)

PS: sorr za chaotyczność - ale nadrabiam wszystkie tematy na forum z ostatnich 2 dni :D
jakby co - to odpowiem na szczegółowe pytanka - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:02, Pingus napisał:

Mam do sprzedania *


ejj - cicho - tu nie zamieszczamy ogłoszeń; udaj się na allegro albo do jakiegoś lombardu (i poczytaj regulamin forum gram.pl)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:02, Pingus napisał:

Mam do sprzedania *****


Patrz do regulaminu - na Forum zabrania się Ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:09, Martimat napisał:

pozdro



Jeśli już cytujesz coś niezgodnego z regulaminem, to sam Cenzuruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:42, RobeN napisał:

Patrz do regulaminu - na Forum zabrania się Ogłoszeń.


Ok, przepraszam, tak coś mi w głowie świtało, że ogłaszeń się nie zamieszcza, ale nie byłem do końca o tym przekonany. W każdym razie taka sytuacja się nie powtórzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:27, Pingus napisał:

Co Wy wszyscy z tą 6230i Czy to naprawdę taki rewelacyjny telefon?


Już kilka razy pisałem że nie - miałem go od grudnia zeszłego roku i z ulgą przesiadłem się na Sony Ericssona w810i miesiąc temu. Nie podchodzą mi nowe Nokie, a do SE w810i zanabyłem kartę pamięci 2 GB i jestem bardzo zadowolony. 6230i obsłuży kartę max 512 MB, w porównianiu z SE to bardzo mało. Słucham z niego mp3 zamiast z playera, dzwonię (dużo, nawet bardzo dużo - to telefon służbowy), robię zdjęcia (2 megapiksele) i baterię ładuję 2 razy na trzy tygodnie. W Nokii 6230i przy tym samym użytkowaniu (bez słuchania mp3) musiałem ładować mniej więcej co trzeci dzień. Z mojej praktyki wynika że w porównianiu Nokia - Sony Ericsson, SE zostawia Nokię daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiej rozdzielczości wychodza fotki (ile zzajmuja przy max jakości?). Z tego co wioem - taki sam aparat ma w300i - tylko, że na 2 mp nie wygląda mi to (a tez czytałem że są 2mp - jaks ściema). do w800i - jaki jest typ karty (wielkość - m2?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 03:47, Martimat napisał:

Z tego co wioem - taki sam aparat ma w300i - tylko, że na 2 mp nie wygląda mi to
(a tez czytałem że są 2mp - jaks ściema).

Bo to jest sciema, bo gdzie nie zobacze, to wszedzie jest napisane, ze aparat w W300i ma skromne 640x480 pikseli (czyli bodajze 0.3MPIX)
Ponizej dosyc dobra i szczegolowa (z duza iloscia zdjec) prezentacja z ocena tego telefonu:
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-w300-z530-en.shtml
Do tego zdjecia wykonane telefonem jak i filmiki nim nakrecone - chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo rosyjska stronka :)

dobry test - ale przesadził kolo - jest tryb rozszerzonej jakości zdjęcia, i wtedy matryca maxymalnie robi fotki 1280x960 (1,3mp) i są lepsze o wiele, co jest oczywiste - tylko wtedy nie mozna robic fotek seryjnych, bo dłużej zapisuje dane na karcie. dlatego ciekaw jestem - jest 1,3 mp a miało byc 2 mp?

aaa - i brak jednej opcji: radio jest wypasione - ale nie ma możliwości nagrywania do mp3 audycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... dzięki bardzo ;D
ja jutro ide do ERY i jak dyrektor salonu się zgodzi to będe miał jutro telefonik ;D
co do aparatu... ja nigdzie nie czytałem, że ma 2mp... zawsze VGA... nie wiem o co kaman ;D
tak czy owak jeszcze raz great thx ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 14:01, Martimat napisał:

ooo rosyjska stronka :)

/


ok ;D zrodziły mi się pytania ;D

Jak się spisuje oprogramowanie.
Podłączanie do kompa intuicyjne czy się coś "rzuca".
Czy telefon się wiesza ?

Będe najszczesliwsza osoba na świecie, jesli odpowiesz mi na te pytania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wieszania się - ani razu!! a wiadomo jak masz nowy telefon to uzywasz non stop i grzebiesz wszędzie :)

co do softu - nie instalowałem - a jest ego cała płytka (tak 550 mb) łącznie z PIMem, dx9 i Quick Timem - ale to do obsługi kompa (no chyba że qt można by w aparacie przeglądać - to byłby czad; sprawdzę za jakiś czas).

po podłączeniu włączonego tel. do kompa przez usb - prosi o zainstalowanie softu (standard); ty najpierw instaluj soft a potem podłączaj tel. albo wcale; jeśli to 2 (ja na razie tak zrobiłem - bo na szybkiego), to po podłączeniu jak na wstepie, dajesz anuluj, otwierasz tel. i wybierasz opcję transport plików (tel. wdety nie bedzie tel. przez jakiś czas :) ; tel. załatwia całą sprawę za ciebie i po jakichś 15s masz 2 dodatkowe dyski w systemie :D no i reszta już standardowo - tak samo jak z aparatem fot. np

"izy pizi lemon skłizi" :p łatwizna i prościej nie moż

jutro pobawie się softem jak będzie chwila

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się