Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 19:26, Martimat napisał:

> w3001 ??

tak w300i - tak się nakręciłem, że aż tyle literówek poszło w eter :P

daj mi swoje gg... tez chce go kupic

moje jest w podpisie... napisz... jestem na niewidocznym... bardzo mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:03, zardzel napisał:

> > w3001 ??
>
> tak w300i - tak się nakręciłem, że aż tyle literówek poszło w eter :P
daj mi swoje gg... tez chce go kupic

moje jest w podpisie... napisz... jestem na niewidocznym... bardzo mi zalezy...


moje gg poszło się ***** - dam ci znac jakby co. Ja mam go z orange, w ramach oferty dla stałych klientów; w lombardach i innych takich miejscach jest ciężko dostępny, ale myślę że tak dop wrzesnia już będzie w miarę spoko.

na gg napisze jak przeinstaluje soft (będzie miranda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/

Dnia 10.08.2006 o 20:12, Martimat napisał:


moje gg poszło się ***** - dam ci znac jakby co. Ja mam go z orange, w ramach oferty dla stałych
klientów; w lombardach i innych takich miejscach jest ciężko dostępny, ale myślę że tak dop
wrzesnia już będzie w miarę spoko.

na gg napisze jak przeinstaluje soft (będzie miranda)

to pogadamy tu, albo zardzel@gmail.com

ja go biore z ERY też dal stalych, tyle ze 16 ;D napisz na mail, albo tu co i jak z nim ;D

jak aparat (najlepiej prześlij zdjecie), jak mp3 i radio i jak sie sprawuje ekran (chodzi mi o wielkosc) ;

dzieki z gory ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:04, zardzel napisał:

/
>
> moje gg poszło się ***** - dam ci znac jakby co. Ja mam go z orange, w ramach oferty
dla stałych
> klientów; w lombardach i innych takich miejscach jest ciężko dostępny, ale myślę że tak
dop
> wrzesnia już będzie w miarę spoko.
>
> na gg napisze jak przeinstaluje soft (będzie miranda)
to pogadamy tu, albo zardzel@gmail.com

ja go biore z ERY też dal stalych, tyle ze 16 ;D napisz na mail, albo tu co i jak z nim ;D

jak aparat (najlepiej prześlij zdjecie), jak mp3 i radio i jak sie sprawuje ekran (chodzi mi
o wielkosc) ;

dzieki z gory ;D


do kiedy mam czas? :D

mo troszkę zajętym; mogę podesłać fotki aparatu :p wygląda solidnie i klapka też!

spoko coś "ugotuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:57, zardzel napisał:

spoko az tak mi sie nie spieszy ;D

jedno pytanie... warto ?


ja czuję że warto! kwestia tylko w bezawaryjności i żywotności telefonu - a to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to się nie martwię , bo ma teraz K508i też z baterią li-poly i nic nigdy mu się nie działo... no chyba ze go rozbierałem śrubokętem bo chciałem go wyczyścić, to potem się nie włączył :D ale serwis naprawił i nie miał wątów ;D

-------------------------------------
Pytanie do Sony Ericssona

Który telefon byś wybrał będąc melomanem i posiadając w domu aparat 6MP... D750i czy W300i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc melomanem, to najlepiej kupić sobie porządny odtwarzacz MP3, którego główną funkcją będzie odtwarzanie muzyki. Dopiero potem można myśleć o telefonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie czasem Samsunga X100 - może i fajnie wygląda ale po półtora roku rozwala się na amen. Może to wina mojego egzeplarza ale mam go dość. Zawiesza się, gubi zasięg. Wyłącza się sam. No masakra. Ale za 2 m-ce będę miał nowy w abonamencie - wracam do Nokii - niezawodne telefony. Jaki model polecacie ? Nokia 6230i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 09:24, Evil Khan napisał:

telefony. Jaki model polecacie ? Nokia 6230i ?


Zależy czego od telefonu oczekujesz. Jeśli chcesz wszystkiego po trochu, a do tego małych rozmiarów, to tak - 6230i będzie dobrym wyborem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 09:28, W3 napisał:

> telefony. Jaki model polecacie ? Nokia 6230i ?

Zależy czego od telefonu oczekujesz. Jeśli chcesz wszystkiego po trochu, a do tego małych rozmiarów,
to tak - 6230i będzie dobrym wyborem. ;-)

oczekuję by bateria trzymała dłużej niż 3 dni, by nie był za mały bym nie musiał go w kieszeni szukać, może mieć dzwonki mp3 i kolorowy wyświetlacz ;) , aparat w sumie tez mógłby być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 09:33, Evil Khan napisał:

oczekuję by bateria trzymała dłużej niż 3 dni, by nie był za mały bym nie musiał go w kieszeni
szukać, może mieć dzwonki mp3 i kolorowy wyświetlacz ;) , aparat w sumie tez mógłby być...


No to telefon jest w sam raz - o ile się nim za bardzo nie bawisz, bateria powinna trzymać te 3 lub więcej dni. Dzwonki MP3 ma i kolorowy wyświetlacz też. A rozmiar ms "standardowy" - taki jak złożona Nokia 6280 czy SonyEricsson T610i ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 16:27, Pingus napisał:

>

Co Wy wszyscy z tą 6230i Czy to naprawdę taki rewelacyjny telefon?


Jest czymś w rodzaju złotego środka - jest mały i nie żre energii jak smok, ale z drugiej strony ma nawet-nawet aparat, karty pamięci, EDGE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam motorole E1 ROKR. Bardzo fajny telefonik z oprogramowaniem iTUNES (robiony przy współpracy z firmą apple) . Gra podobnie do iPODA. Poza tym niezgorszy aparat, karty pamięci. Polecam wszystkim którym szkoda kupować odtwarzacz mp3 i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Zgodzę się z tobą E1 jest niezły, no tylko bateria krótko trzyma, jak sie muzy słucha, ale to normalne.
Jedyną wadą jaką zauwarzyłem to, że trochę ścina (czytaj, długo się wszystko otwiera), ale to może wina softu.

PS: E2 za to to już inna bajka, i z wyglądu fajniejszy moim zdaniem i ma więcej wszystkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:24, Pingus napisał:

>

No to, że ma EDGE to dobra soprawa, ale ten wyświetlacz, ta jakość wykonania...


Fakt, wyświetlacz jest kwadratowy, ale...
1. Nie wszyscy lubią ogromne telefony, a 6230i jest mała.
2. Małe telefony z dużym wyświetlaczem, takie jak Nokia 6280 (złożona rozmiarów 6230i), są w wyższej kategorii cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się