Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 19:17, balduran2 napisał:

Nie posiadam takiego telefonu, ale z tego co wiem to źle się słucha na tym muzyki.


Źle?? Na jakiej podstawie tak sądzisz?? Muszę wybrać się do jakiegoś sklepu i wypróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:19, igorinho napisał:

Źle?? Na jakiej podstawie tak sądzisz?? Muszę wybrać się do jakiegoś sklepu i wypróbować ;)


Sądzę tak dlatego iż taki słuchawki produkowane są do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:22, balduran2 napisał:

Sądzę tak dlatego iż taki słuchawki produkowane są do rozmów.


Chodziło mi o takie cacko ;) To słuchawki właśnie na bluetooth

20070129192432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:24, igorinho napisał:

Chodziło mi o takie cacko ;) To słuchawki właśnie na bluetooth


Aha...jeśli takie to pewnie normalnie słucha się muzyki ale nie wiadomo jaka o będzie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:53, balduran2 napisał:

Aha...jeśli takie to pewnie normalnie słucha się muzyki ale nie wiadomo jaka o będzie jakość.


No właśnie i to muszę sprawdzić. Jeśli jednak ktoś ma takie słuchawki niech podzieli się z nami wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam Motke E398 i zastanawiam się czy by w niej nie zmienić softu na taki jak w ROKR E1 i żeby wgrać iTunes. Co o tym sądzicie???? Przerabiał ktoś z was w ten sposób tą motke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Nokie N-Gage. Można ją dostać nawet dość tanio. W sumie na grach nawet mi nie zależy, ale ten telefon ma też dużo innych funkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 13:48, BuuBuu napisał:

Siemanko. Mam Motke E398 i zastanawiam się czy by w niej nie zmienić softu na taki jak w ROKR
E1 i żeby wgrać iTunes. Co o tym sądzicie???? Przerabiał ktoś z was w ten sposób tą motke????


Miałem Motkę E1 z iTunes. Szczerze powiedziawszy ten iTunes był zbędny pozatym sporo się namęczysz, żeby odtwarzać muzykę z pomocą odtwarzacza iTunes. W żaden sposób nie mogłem dojść jak to zrobić!! Gdy wgrywałem muzykę nie mogłem jej odtworzyć w odtwarzaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak skonfigurować połączenie z internetem w K700i lub skąd pobrać plik konfiguracyjny?
Mam Erę - aby była jasność.

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:26, Goyaka napisał:

Wiecie jak skonfigurować połączenie z internetem w K700i lub skąd pobrać plik konfiguracyjny?


http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10139

Wypełnij pola po kolei, a smsem przyjdzie ci plik konfiguracyjny do WAPa. Sprawdzone, u mnie na moim w810i wszystko skonfigurowałem sobie właśnie z tej strony. SE ma dobry support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:14, Goxenul napisał:

Ma ktoś może Nokie N-Gage. Można ją dostać nawet dość tanio. W sumie na grach nawet mi nie
zależy, ale ten telefon ma też dużo innych funkcji...


A nie lepsza będzie np. Nokia 6600? Co prawda nie pamiętam czy był tam odtwarzacz MP3, ale za to nie płacisz za gry z których nie będziesz korzystać. No i normalnie rozmawiasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:26, Goyaka napisał:

Wiecie jak skonfigurować połączenie z internetem w K700i lub skąd pobrać plik konfiguracyjny?
Mam Erę - aby była jasność.

Proszę o pomoc.

Mój znajomy siedzi po uszy w tym temacie niedługo się do ciebie odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:53, mazi606 napisał:

sory zapomniałem dopisać mp3 czy można wrzucić sory za dwa posty.
pozdr.


Jeżeli telefon obsługuje mp3 to tak. Wystarczy kupić odpowiedni kabel, który kosztuje 15 - 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:57, kowboj3 napisał:

> sory zapomniałem dopisać mp3 czy można wrzucić sory za dwa posty.
> pozdr.

Jeżeli telefon obsługuje mp3 to tak. Wystarczy kupić odpowiedni kabel, który kosztuje 15 -
20 zł.

z tego co czytałem to Odtwarzacz MP3 nie a obsługiwane formaty pisze że obsługuje mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:11, patrYX93 napisał:

siemka mam samsunga x680... opłaca się w niego inwestowac jeszcze ? (słuchawki itp) ...


A o co Ci chodzi dokładnie?? Jeśli nie chcesz go zmieniać to inwestuj, ale jeśli chciałbyś zmienić to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:52, mazi606 napisał:

mam zamiar kupić motorola L6 i mam takie pytanko czy można z kompa wrzucić jakieś piosenki
?????????


L6 obsługuje mp3 i możesz wgrać na telefon utwory, ale najgorsze jest to, że zmieścisz ich mało 1,2,3,4... Pamięci nie da się niestety rozszerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się