Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 14:32, igorinho napisał:

> mam zamiar kupić motorola L6 i mam takie pytanko czy można z kompa wrzucić jakieś piosenki

> ?????????

L6 obsługuje mp3 i możesz wgrać na telefon utwory, ale najgorsze jest to, że zmieścisz ich
mało 1,2,3,4... Pamięci nie da się niestety rozszerzyć.

dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:26, Goyaka napisał:

Wiecie jak skonfigurować połączenie z internetem w K700i lub skąd pobrać plik konfiguracyjny?
Mam Erę - aby była jasność.

Proszę o pomoc.


Ze strony ery lub zadzwon do BOA i popros o esa konfiguracyjnego - dostaniesz migusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam opere na kompa i pare stronek wapowych - tam siedza ludziska w wiekszosci z telefonow - sam do niedawna internet znalem tylko za posrednictwem swojego SE p910i - popytajcie, i poszukajcie na :
http://wap.minikomp.com ( http://wap.minikomp.com) , http://greatwap.net , http://www.tomek.anv.pl/ - mysle, ze znajdziecie tam odpowiedzi na wiekszosc pytan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:24, Arkads napisał:

Zdecydowałem się, SE K800i ^^


Nic tylko pogratulować, sam bede miał K800i jeszcze w tym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja mam pytanie dotyczace k510i. Mianowicie: Czy da sie zmienic skroty przyciskow funkcyjnych, czyli tych 2 przyciskow z -, ktore sa nad C i cofaniem? Domyslnie odpowiadaja za "połącz" i menu. Czy da sie to jakos zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie:) Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na poprzednie, bo w życiu nie miałem K510i w ręku. Mój cegłofon (Nokia 7650) Po 4 latach zaczyna już powoli siadać (różne dziwne rzeczy odwala, bateria dość krótko już trzyma) chcę go więc wymienić na jakiś dobry tani telefon ( ale z potężną baterią:)) najlepiej na Nokię. Zna ktoś może taki produkt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam Sagema my700x i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Ma radio i mp3, oraz kartę pamięci 128mb w zestawie. Jest ładny i zgrabny, raczej wytrzymały. Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:38, Flesh00er napisał:

Ja obecnie mam Sagema my700x i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Ma radio i mp3, oraz kartę
pamięci 128mb w zestawie. Jest ładny i zgrabny, raczej wytrzymały. Polecam...


E jakoś do Sagemów przekonany nie jestem i zapewne nie przekonam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:39, citekmaniak napisał:

E jakoś do Sagemów przekonany nie jestem i zapewne nie przekonam się.


Kwestia gustu. To mój pierwszy Sagem więc nie miałem z podobnym telefonem wcześniej do czyninia, ale ten działa naprawdę bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:42, Flesh00er napisał:

> E jakoś do Sagemów przekonany nie jestem i zapewne nie przekonam się.

Kwestia gustu. To mój pierwszy Sagem więc nie miałem z podobnym telefonem wcześniej do czyninia,
ale ten działa naprawdę bez zarzutów.


Ja już miałem chyba z 6 telefonów w przeciągu 6 lat ale nigdy nie był to sagem i raczej nei będzie. Ale jeżeli jestes z niego zadowolony to to jest najważniejsze. Grunt to zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 23:28, Siemomysł napisał:

A ja mam jeszcze inne pytanie:) Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na poprzednie, bo w
życiu nie miałem K510i w ręku. Mój cegłofon (Nokia 7650) Po 4 latach zaczyna już powoli siadać
(różne dziwne rzeczy odwala, bateria dość krótko już trzyma) chcę go więc wymienić na jakiś
dobry tani telefon ( ale z potężną baterią:)) najlepiej na Nokię. Zna ktoś może taki produkt??



Na dziwne rzeczy moge polecic Ci reset fona - powinno pomoc - po wpisaniu kodu serwisowego bedziesz mial "nowy fon" - tak jak bys go kupil ze sklepu - baterie zawsze mozna wymienic
Co do fona do polecenia to po symbianie pewnie nic nie chcesz innego ;)
Za mala sumke pieniedzy moge polecic Ci poprawiona ver 7650 - 3650 (troszke dziwna klawiaturka, ale po tygodniu przywykniesz) lub to samo tylko ze standartowa klawiatura 3660 (obydwa modele posiadaja juz karte pamieci czego nie bylo w Twoim modelu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie telefony jeśli można wiedzieć ?? bo ja mam Sony erikson k510i 28mb odtwarzacz wideo odtwarzacz mp3 262tyś kolorów ile to jeszcze wymieniać :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam sony ericssona t630, ale za miesiąc wymieniam na sony eroicssona k750i !! Ale najbradziej chcialbym nokie n93 lub sony ericssona k800i !!! Marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:53, ziomek11 napisał:

Jakie macie telefony jeśli można wiedzieć ?? bo ja mam Sony erikson k510i 28mb odtwarzacz
wideo odtwarzacz mp3 262tyś kolorów ile to jeszcze wymieniać :))))


SE P910i - platforma symbian UIQ - a wymieniac to mi sie tymbardziej nie chce - do poczytania: http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,P910i,phone.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się