Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2007 o 23:42, NyGgA MiLy napisał:

Mam pytanie-Co polecacie?Moja mama w poniedziałek wybiera nowy telefon z Orange w taryfie Plan
na rozmowy.Jest gotowa płacić 90 złotych miesięcznie i dać na telefon przy odbiorze max. 100
złotych.Wszystkie te warunki spełnia SE K550i.Zastanawiamy sie także nad Nokią 5200.Według
mnie,mama powinna brać Sony Ericssona.Niesamowity telefon.Bawię się w wirtualny telefon na
oficjalnej stronie SE,i nie mogę się oderwać ;).A jak wy myślicie?Co powinna wybrać?Zależy
jej na dobrym MP3,Karty pamięci i Radiu(dobrym).Aparat też musi być przyzwoity.Czekam na propozycje!!


http://shop.carphonewarehouse.com/pay-as-you-go/sony-ericsson/k550i-black/ link do brytyjskiej strony gdzie ten telefon jest dokładnie opisany w dodatku możesz się nim pobawić :) Tak jakby. Na tej stronie nie było już Nokii 5200, co znaczy, że jest przestarzała, radzę wybrać k550i. Sam miałem k700i--telefon bardzo podobny, więc wiem, że jest b. dobry :) Teraz mam znacznie lepszy model w810i i też nie jestem zawiedziony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Z tych dwóch telefon to oczywiście SE jest dużo lepszym modelem K550i: większy wyświetlacz, lepszy aparat 2mpx (Nokia ma jedynie aparat VGA 0,3mpx), radio z RDS no i jest ładny wygląd choć to jest kwesta gustu ;)
P.S wydaje mi się że w tak wysokim abonamencie powinien być większy wybór telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 11:13, NyGgA MiLy napisał:

Koniecznie.


A to nie mam pojęcia ;/ Nie lubię Orange, w ogóle nie wiem jakie tam mają telefony, bo mają jakąś dziwną tą swoją stronę ;/ Ja najbardziej polecam PLUS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:21, kulfonito napisał:

Elo Znawcy :D Co sądzicie o SOny Ericsson W800i?


Taki se:P szczerze mówiąc polecam Samsungi:) zwłaszcza D900:D to jest kombajn a nie telefon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:42, NyGgA MiLy napisał:

Mam pytanie-Co polecacie?Moja mama w poniedziałek wybiera nowy telefon z Orange w taryfie Plan
na rozmowy.


Mam nadzieję, że Twoja mam wie, ze minuty w taryfie Plan na rozmowy są do wykorzystania tylko do Orange i na stacjonarne? Za połączenia do innych sieci dopłacasz ponad abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:21, kulfonito napisał:

Elo Znawcy :D Co sądzicie o SOny Ericsson W800i?


Hmm...taki sobie telefon. Stworzony dla tych ktorych nie stać na W810i...co prawda jest to Walkman i ma te 2mpx ale jest trochę gorszy niż w810i. Jeśli masz coś kupić to polecam to drugie. Sam go mam i jestem zadowolony, ale gdybym miał dużo kasy kupiłbym jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 12:54, Pingus napisał:

> Mam pytanie-Co polecacie?Moja mama w poniedziałek wybiera nowy telefon z Orange w taryfie
Plan
> na rozmowy.

Mam nadzieję, że Twoja mam wie, ze minuty w taryfie Plan na rozmowy są do wykorzystania tylko
do Orange i na stacjonarne? Za połączenia do innych sieci dopłacasz ponad abonament.



Wybrałe tą taryfę,bo najwięcej dzwoni na stacjonarne i do Orange..Tylko czasami do kogoś spoza Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...no to mam takie pytanie: Czy jak mam Bluetooth, a brak IrDy to mogę się za pomocą B łączyć z innym telefonem tak jak za pomocą IrDy?:D
Bo interesuję mnie zmiana telefony na Sagem My 411x i właśnie on tak ma :D A poza tym to ten telefon jakiś nowy, bo nigdzie (na mobile.inspiracja.com czy na sms.pl) nie mogę znaleźć jego dokładnych parametrów i komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi muzykę, i nie chce wydawać kupy kasy na nowoczesne telefony z mp3 i wypasionymi aparatami, alternatywą jest Sony Ericsson W550i.
Polecam, mam go i jest świetny.
Jak dobrze poszukasz, kupisz go za niecałe 800 zł.
Mało to nie jest ale są droższe. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:08, Oskar24 napisał:

Eee...no to mam takie pytanie: Czy jak mam Bluetooth, a brak IrDy to mogę się za pomocą B łączyć
z innym telefonem tak jak za pomocą IrDy?:D

Jeśli telefon z którym chcesz się łączyć ma Bluetooth - oczywiście, że tak.

Anais ===> Za 800 zł, to bez problemu kupisz nowego SE K750i, który moim zdaniem jest o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:34, balduran2 napisał:

Jeśli telefon z którym chcesz się łączyć ma Bluetooth - oczywiście, że tak.


Niezupełnie o to mi chodzi :D No bo...Jeśli ja mam B, a tamten elefon tylko IrDe to on może się łączyć podczerwienią z moim B :P W sumie to i tak bez względu na to kupię ten telefon...
Ma 13mb co w zupełnej zupełności mi wystarczy (dodatkowo złącze kart pamięci, ale mi raczej nie potrzebne)...
Aarat jest, ale na tym też mi nie zależy jakoś dobitnie, ale jak jest to bardzo się cieszę xD
Bez IrDy wystrzymam, bo kupię sobie USB i gitarka :D
Cena to jakoś chyba 430zł, więc nawet tanio, a Sagemy są bardzo trwałe i wysokiej jakości ;)
A co do SE K750i - wszystkie SE-y są świetne (te typu K300i itp.), ale strasznie nietrwałe...Psują się dżojstiki, więc temu też wolę tego oto Sagema - nie ma dżojstiku, tylko normalne przyciski :P To oczywiście moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:01, Oskar24 napisał:

Cena to jakoś chyba 430zł, więc nawet tanio, a Sagemy są bardzo trwałe i wysokiej jakości ;)


Oj sory - cena to 350zł, ale jeszcze pewnie kupię kabel USB i kartę microSD 32mb (więcej nie potzebuję, ewentualnie zaopatrzę się w 65mb ;)
W sumie to będzie jakieś 400zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 15:01, Oskar24 napisał:

Niezupełnie o to mi chodzi :D No bo...Jeśli ja mam B, a tamten elefon tylko IrDe to on może
się łączyć podczerwienią z moim B :P

Niestety tak nie da rady ;(

Dnia 07.06.2007 o 15:01, Oskar24 napisał:

Cena to jakoś chyba 430zł, więc nawet tanio,

Za taką cenę, na Twoim miejscu kupiłbym sobie inny telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:27, Anais napisał:

Jeśli ktoś lubi muzykę, i nie chce wydawać kupy kasy na nowoczesne telefony z mp3 i wypasionymi
aparatami, alternatywą jest Sony Ericsson W550i.
Polecam, mam go i jest świetny.
Jak dobrze poszukasz, kupisz go za niecałe 800 zł.
Mało to nie jest ale są droższe. ;p


Za 800zł "wyrwiesz" k800i na allegro który to jest o wiele lepszym telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 23:42, NyGgA MiLy napisał:

... Moja mama w poniedziałek wybiera nowy telefon z Orange w taryfie Plan
na rozmowy. Jest gotowa płacić 90 złotych miesięcznie i dać na telefon przy odbiorze max. 100
złotych.Wszystkie te warunki spełnia SE K550i. ...


Orange - abonament 90zł - SE 550i
Z takim abonamentem na pewno będzie mniej niż 100zł.
Będziecie brać telefon z oferty w sklepie internetowym czy w salonie?

Jeżeli w salonie to polecam dodatkowo zapytać o SE 550i w punkcie TPSA (oni mają także propozycje z Orange). Tam dostaliśmy ofertę dużo lepszą niż w oryginalnych punktach Orange.

A kupiliśmy w sklepie internetowym
- przy abonamencie 55zł/m-c, umowie na 30m-cy, upuście 18m-cy x 15zł (czyli 270zł) i 3800punktach Profit (25pkt/1zł) zapłaciliśmy 75zł.


Oprócz wymienionych przez Ciebie zalet w tym aparacie podoba mi się możliwość zaznaczania i kopiowania fragmentów tekstu i jest zgrabniejszy od mojego SE 750i.
Zaznaczanie i kopiowanie przydaje się do wysyłania humorów w oddzielnych postach ( po wprowadzeniu przez kompa dużej notatki zawierającej kilkadziesiąt kawałów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Motorolkę C115 i Jestem z niej bardzo zadowolony telefonn ma służyć do rozmowy i sms-ów a nie do robienia zdjęć grania i innych duperelków od tego są inne rzeczy ! Ja tak uważam nie wiem jak wy... -=MOTOROLA-RULEZ=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się