Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 12:43, tosz napisał:

>
> > a może sama karta jest trzśnięta
> >
>
> Pisałem, że na innych urządzeniach korzystających z tego rodzaju nośników pamięci, działa
bez
> zarzutu.
no to jezeli karta jest dobra to teraz pozostaje sprawdzić telefon


Że też wcześniej na to nie wpadłem:/ WIEM, że to coś z telefonem, zamierzam iść do punktu serwisowego, ale po co? Może obeznani forumowicze pomogą mi rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 12:49, ginx2 napisał:

Że też wcześniej na to nie wpadłem:/ WIEM, że to coś z telefonem, zamierzam iść do punktu serwisowego,
ale po co? Może obeznani forumowicze pomogą mi rozwiązać problem.

nie ma się co oburzać , każdy będzie zadawał ci bodobne pytania , a co do serwisu to strzał w dziesiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 12:24, ginx2 napisał:

Witam

Zostałem oddelegowany z moim problemem do tego tematu.

Otóż od kilku dni mam problem z telefonek komórkowym. [...] Karta jest w pełni sprawna (sprawdzałem na innym
telefonie komórkowym, oraz w aparacie cyfrowym)

Skoro jest to telefon uzywający microSD, to jest to telefon, który ma na pewno mniej niż dwa lata, a możliwe, że i rok. Czyli niemal na pewno powinna być na gwarancji. W takim razie czemu nie udasz się po prostu do serwisu Nokia, albo do serwisu operatora? (co na jedno wychodzi)
Przeciez to chyba oczywiste?
No chyba, że komórka nie jest legalnie kupiona, ale cóż... ryzyko kupującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:14, Olamagato napisał:

> Witam
>
> Zostałem oddelegowany z moim problemem do tego tematu.
>
> Otóż od kilku dni mam problem z telefonek komórkowym. [...] Karta jest w pełni sprawna
(sprawdzałem na innym
> telefonie komórkowym, oraz w aparacie cyfrowym)
Skoro jest to telefon uzywający microSD, to jest to telefon, który ma na pewno mniej niż dwa
lata, a możliwe, że i rok. Czyli niemal na pewno powinna być na gwarancji. W takim razie czemu
nie udasz się po prostu do serwisu Nokia, albo do serwisu operatora? (co na jedno wychodzi)
Przeciez to chyba oczywiste?
No chyba, że komórka nie jest legalnie kupiona, ale cóż... ryzyko kupującego.


Legalna, legalna, niech Cię o to głowa nie boli:)
Powód, dla którego jeszcze nie poszedłem do serwisu jest bardzo prosty... otóż jestem leniwy:P A na forum różni ludzie przebywają, może PRZYPADKIEM ktoś, kto się zna na telefonach...

A co do "strzału w dziesiątkę"... Na komórki też są gry i to całkiem niezłe (Fantasy Warrior 2), a na forum jest temat "Telefony komórkowe", więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie jest wróżką a nie słyszałem, żeby Nokia miała problemy z kartami pamięci, więc musisz posprawdzać wszystko sam. Skoro karta działa w innym telefonie, pozostaje Ci włożyć inna kartę do Twojego telefonu, wtedy dowiesz się wszystkiego. Jeśli nie masz znajomego z takim typem karty to spróbuj pójść do komisu z komórkami, myślę, że tam miły Pan powinien udostępnić Ci na chwilkę taką kartę. Ale tak czy inaczej telefon będzie musiał trafić do serwisu i to jest chyba najlepsze i najpewniejsze rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 21:33, Archi155 napisał:

A co myslicie o nowym telefonie Motoroli ROKR E2 ?


Z wyglądu taki średni... z funkcji jest o wiele lepszy.

System operacyjny: Linux - based :D
Pamięć zewnętrzna: 2 GB.
Aparat troszkę słaby, ale taki bardzo zły nie jest :)

Ja teraz zbieram kasę na SE K800i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:04, Sephirath napisał:

SE 510i ma odtwarzanie mp3 - czy to oznacza, że mogę ustawić mp3 jako dzwonek?


Raczej nie powinno być z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybym miał Samych Swoich i chciałbym wybrać numery, z którymi chciałbym taniej sms-ować, to oni też musieliby mieć Samych Swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ostatnie pytanie jakim Was dręczę - jakie różnice oprócz radia, dyktafonu, zewnętrznej karty i lepszym aparatem są między SE 510i a SE750i :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:26, Cheed napisał:

Nie widziałem takiego tematu a myśle że na forum jest potrzebny. Pierwsze pytanie co cenicie
najbardziej w komórce? Wygląd, aparat, łatwość obsługi, odtwarzacz mp3, radio czy może coś
innego? Drugie pytanie dotyczy stron z których odpłatnie możemy pobierać gry, tapety, dzwonki.
Która według was jest najtańsza, najatrakcyjniejsza i dlaczego?


W telefonie komórkowym cenię tylko to, że mogę się porozumieć z prawie każdym, z prawie każdego miejsca na ziemi. Przedewszystkim dobrze jak nie jest to cegła i bateria wytrzymuje długo. Reszta bajerów i wodotrysków póki co jest mi zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, rychło w czas xD

A akurat nabyłem 510i (tańszy był o 300zł, sporo). I musze powiedzieć, że jestem z niego naprawdę, naprawdę zadowolony! :)

Jedynym mankamentem jest jego... dosyć śliska obudowa, przez co już nie raz musiałem się salwować przewrotem tylnowstecznym w celu złapania aparatu tuż nad chodnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:29, Sephirath napisał:

Jedynym mankamentem jest jego... dosyć śliska obudowa, przez co już nie raz musiałem się salwować
przewrotem tylnowstecznym w celu złapania aparatu tuż nad chodnikiem :)


No poczekaj jeszcze trochę to zacznie się wycierać srebrna farba w okolicach aparatu foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:34, Błoniak napisał:

No to sory, gdybym wcześniej zauważył to może choć raczej nie wolno zamieszczać tu reklam sprzedał
ci mojego SEk700i za 400zł.


Skoro nie wolno to po co zamieszczasz? ja raz zamieściłem i więcej tego nie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się