Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 21:19, StyczeK napisał:

/.../


Ogólnie uważam że ten telefon jest trochę przereklamowany :/ Miał być bardzo dobrym telefonem (modnym i eleganckim) a jest sami wiecie czym :P Technika idzie na przód w zastraszającym tempie. Bez m.in. pożądnego aparatu, Mp3, memory stick - ten telefon nic wielkiego sobą nie pokaże. I jeszcze ta klapka ... fuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie wasze zdanie, opinia, który z tych telefonów jest lepszy. widziałem s65 bez sim locka za 300, 350 (bo nie wiem jaka jest na prawdę cena w mix electronics - na gazetce 300 na gablocie 400 nawet) i k510i ale już za około 500, 700 itp. byl tez w hipermarkiecie ten se za 400 zł ale go juz nie ma... i zastanawiam sie czy kupic siemensa s65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam telefon Nokia 6020. Jest to bardzo funkcjonalny tel. Na pierwszy rzut oka wygląda tak, że wydaje się że po pierwszym kontakcie z ziemią się rozsypie. Ale to tylko pozory. Kilka razy lądował na kafelkach i jeszcze żyje :) Ale jako centrum multimedialne ;D raczej się nie nadaje. Mała pamięć (bodaj 2,2 mb), niska rozdzielczość aparatu, nie odtwarza mp3. Ale jak jest ci potrzebny telefon do sms-owania, mms-owania, dzwonienia to jest to świetny wybór. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może orientuje obecnie w jakich ofertach MIX polskich operatorów jest dostępny telefon Sony Ericsson W300i? Bo ja tylko znalazłem u Plusa.... Ale hmm... Szukałem też na stronie Orange i nie umiem tego obsługiwać ;/ Poratuje mnie ktoś ?:P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem też na stronie Orange i nie umiem tego obsługiwać ;/

no strona orange jest jakas dziwne... nie pokazują tam wszystkich modeli jakie majaw ofercie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:58, sferis napisał:

/.../


Ja spróbuję Cię poratować kolego :P
Znalazłem coś takiego:

Plan na 12 miesięcy
http://66.102.9.104/search?q=cache:QV5Yjsi9x-0J:www.orange.pl/binaries/PL/Binary/1449/1483913.pdf+sony+ericsson+w300i+ site:orange.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=10&gl=pl
Plan na 30 miesięcy
http://66.102.9.104/search?q=cache:QV5Yjsi9x-0J:www.orange.pl/binaries/PL/Binary/1449/1483913.pdf+sony+ericsson+w300i+ site:orange.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=10&gl=pl
http://66.102.9.104/search?q=cache:Em7i99S1UaAJ:orange.pl/binaries/PL/Binary/1472/1508158.pdf+sony+ericsson+w300i+site :orange.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl

Nie wiem czy o to chodziło ale znalazłem to zamieściłem, może komuś sie sprzyda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 11:57, Prince07 napisał:

Plan na 12 miesięcy
http://66.102.9.104/search?q=cache:QV5Yjsi9x-0J:www.orange.pl/binaries/PL/Binary/1449/1483913.pdf+sony+ericsson+w300i+
site:orange.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=10&gl=pl
Plan na 30 miesięcy
http://66.102.9.104/search?q=cache:QV5Yjsi9x-0J:www.orange.pl/binaries/PL/Binary/1449/1483913.pdf+sony+ericsson+w300i+
site:orange.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=10&gl=pl<br/> http://66.102.9.104/search?q=cache:Em7i99S1UaAJ:orange.pl/binaries/PL /Binary/1472/1508158.pdf+sony+ericsson+w300i+site
:orange.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl


O sorki ale coś źle sie wkleiły te linki ;/ Chyba dlatego że to miało być w .pdf
Spróbójcie wejść na ten link

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sony+ericsson+w300i+site%3Aorange.pl&btnG=Szukaj+w+Google&lr=

Tam macie pliki w formacie pdf lub w wersji HTML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:02, Prince07 napisał:


Ano faktycznie ;-) Dzięki... Dlaczego nie wpadłem na taki pomysł żeby szukać telefonów Orange na Googlach a nie tak jak to robiłem na stronie Orange? ;/;/;/

Pozdrawiam,
sfersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie przyszedł nowy Benq-Siemens C81 Telefonik rewelacyjny :-) W zestawie posiada bardzo wygodne słuchawki, kartę pamięci 128MB i odtwarzacz mp3 :) Co ciekawe zapłaciłem za niego 240 PLN
Mogę polecić ten telefon każdemu fanowi dobrej muzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:48, Kamil.i.Maciek napisał:

Dzisiaj do mnie przyszedł nowy Benq-Siemens C81 Telefonik rewelacyjny :-) W zestawie posiada
bardzo wygodne słuchawki, kartę pamięci 128MB i odtwarzacz mp3 :) Co ciekawe zapłaciłem za
niego 240 PLN
Mogę polecić ten telefon każdemu fanowi dobrej muzyki :-)


Szczerze mówiąc, że jak za taką cenę to telefon jest naprawdę bardzo dobry. Bluetooth, niezły aparat z funkcją nagrywania wideo i 5x zoomem optycznym, obsługuje tanie karty pamięci [RS MMC - 1024 MB juz za 60 zł] a i wygląd jest naprawdę bardzo ładny. Kiedyś będę musiał bliżej przyjżeć sie temu modelowi :]
Btw. Naprawde tyle za niego dałeś ??? Na allegro nowe od 330 zł sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 14:05, Prince07 napisał:

Szczerze mówiąc, że jak za taką cenę to telefon jest naprawdę bardzo dobry. Bluetooth, niezły aparat z funkcją
nagrywania wideo i 5x zoomem optycznym, obsługuje tanie karty pamięci [RS MMC - 1024 MB juz za 60 zł] a i
wygląd jest naprawdę bardzo ładny. Kiedyś będę musiał bliżej przyjżeć sie temu modelowi :]
Btw. Naprawde tyle za niego dałeś ??? Na allegro nowe od 330 zł sa :P


Chciałeś powiedzieć chyba 5x zoomem cyfrowym, czyż nie? Gdyby było tak jak napisałeś, to z tego Benq-Siemensa byłby niezły aparat cyfrowy o małej matrycy :D Nie przejmuj się jednak, bo małe pomyłki zdarzają się każdemu :) Rzeczywiście jest to telefon m.in. muzyczny, ale z Sonymi Ericssonami serii Walkman równać się nie może - przynajmniej tak mówią recenzje i opinie... Sądzę jednak, że jest to typowa propozycja dla każdego, kto chce mieć dobry telefon po niskiej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:21, igorinho napisał:

Chciałeś powiedzieć chyba 5x zoomem cyfrowym, czyż nie? Gdyby było tak jak napisałeś, to z
tego Benq-Siemensa byłby niezły aparat cyfrowy o małej matrycy :D Nie przejmuj się jednak,
bo małe pomyłki zdarzają się każdemu :)


Ups rzeczywiście pomyliło mi sie :/

Dnia 29.04.2007 o 15:21, igorinho napisał:

Rzeczywiście jest to telefon m.in. muzyczny, ale z Sonymi Ericssonami serii Walkman równać się nie może - przynajmniej tak mówią recenzje i opinie...


Moja opinia jest taka sama. Wg mnie to właśnie SE są jak narazie najlepszymi telefonami muzycznymi na rynku.

Dnia 29.04.2007 o 15:21, igorinho napisał:

Sądzę jednak, że jest to typowa propozycja dla każdego, kto chce mieć dobry telefon po niskiej cenie...


I tutaj się z Tobą zgodzę w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:31, Prince07 napisał:

Moja opinia jest taka sama. Wg mnie to właśnie SE są jak narazie najlepszymi telefonami muzycznymi
na rynku.

Czy ja wiem...:) Mam SE K610i i wcale tak dobrze muzyki mi się nie słucha jak z Benq-Siemensa :)

Dnia 29.04.2007 o 15:31, Prince07 napisał:

> Sądzę jednak, że jest to typowa propozycja dla każdego, kto chce mieć dobry telefon po
niskiej cenie...
I tutaj się z Tobą zgodzę w 100% :D

Ja też się zgadam :) Bardzo mi się spodobało to, że mamy w telefonie bardzo dużo akcesoriów.
PS: Ten telefon udało mi się wylicytować za 240 PLN, ciężko było, ale się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:38, Kamil.i.Maciek napisał:

Czy ja wiem...:) Mam SE K610i i wcale tak dobrze muzyki mi się nie słucha jak z Benq-Siemensa
:)


Nam chodziło o SE z serii WALKMEN :] a z tego co wiem SE k610i do tej serii nie należy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:38, Kamil.i.Maciek napisał:

Czy ja wiem...:) Mam SE K610i i wcale tak dobrze muzyki mi się nie słucha jak z Benq-Siemensa :)

Mój W810i ma lepszą jakość dźwięku. A słuchałem z obydwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:01, ThoruS napisał:

Co lepsze? SE: W810i czy k750?


A więc tutaj masz opis telefonów
SE w810i
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=pip3&zone=pp&pid=10376
SE k750i
http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,K750i,phone.php

Według mnie SE w810i jest lepszym telefonem pod względem muzycznym. Nie bez znaczenia jest, że należy do wspaniałej grupy telefonów z serii WALKMEN. W reszcie funkcji telefony są do siebie bardzo podobne. Jednak polecam bardziej SE w810i :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołożę parę groszy do wypowiedzi Prince07
k750i posiada joystick, który w większości modeli w niego wyposażonych zaczyna sprawiać po dłuższym czasie problemy. Nie reaguje itd.

Jak jest z rozwiązaniem stosowanym w w810i nie wiem, jeszcze się nim nie bawiłem. Natomiast sam fakt, że jest z serii Walkman dobrze o nim świadczy. Jeśli ktoś usilnie chce mieć dobry odtwarzacz mp3 w telefonie, to ten telefon jest dobrym wyborem, bo słuchawki ma (wg. mojej wiedzy) takie same jak W300i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się