Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 19:33, Kubeczek77 napisał:

Ma ktoś Samsunga Z400?? Albo coś o nim słyszał ? Tandeta taka jak SE k700i czy dobry?


OPIS SAMSUNGA Z400
http://www.mobile.inspiracja.com/Samsung,Z400,phone.php
OPIS SONY ERICSSONA k700i
http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,K700i,phone.php

W skrócie:
- Samsung ma o wiele lepszy aparat (2 mpx, SE - 0,31mpx)
- Samsung ma wejscie kart pamieci
- Samsung ma wiekszy wyświetlacz

A więc jak sam widzisz nie należy porównywac Samsunga do SE k700i bo Z400 jest od niego znacznie lepszy (wg. mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL wiem ! Bo mam SE k700i i jest to taka tandeta, ze szok... joystick sie zacina naklejki odklejaja... i pytam się właśnie o to jaki jest z400 kogośkto go ma i wie z własnego doświadczenia bo techniczne sprawy i parametry to znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do telefonów to serdecznie nie polecam SE ani Motofioli (Motoroli),SE mają ogólną złą sławe co do jakości wykonania i kilka okropnych modeli (jak k300) a Motorola jaja se robi na gwarancji i podaje fajszywe dane (np. oddałem telefon bo aparat sie zrypał, telefonix był dobrze utrzymany nigdy nie zalewany, a te za przeproszeniem, patafiany stwierdził {sic!} rdze i ślady wody!! Chyba tam sami nasikali) Polecam tylko i wyłącznie Nokie, są to drogie ale bardzo dobre telefony, miałem swego czasu 3100 i wpadła i mod jeziora {inteligent ze mnie %} i nic, działa nadal :D tyle że jej już nie mam bo wymieniłem na (teoretycznie) lepszy telefon - Motorolke (opisaną powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:57, Arkads napisał:

Mój kolega ma coś chyba Sony Ericsson''a W550. Ale super jest :)



To zobacz sobie jaki to W800i. To dopiero fon. A gdzies chyba widziałem nawet W850i ale pewny nie jestem. Mnie na taki drogi fon nie stac, aczkolwiek mam Samsunga E250 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:01, awesome napisał:

> Mój kolega ma coś chyba Sony Ericsson''a W550. Ale super jest :)


To zobacz sobie jaki to W800i. To dopiero fon. A gdzies chyba widziałem nawet W850i ale pewny
nie jestem. Mnie na taki drogi fon nie stac, aczkolwiek mam Samsunga E250 :)



Dobra, napisze to jeszcze raz. MAM W800i :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:47, JAMES 007 napisał:

ja miałem podobny problem w SE K510i.....i to 3 miesiace po zakupie.....i jest to wina ładowarki....sa
w niej takie złote bolczyki....tak co sie wtyla do tel. .....i prawdopodobnie którys z nich
sie wetknął do srodka.....przynajmniej u mnie tak było....wystarczy do czyms delikatnie podwadzic
do góry i powinno byc w porzadku....pozdro.....


Tak to prawda jest to wina ładowarki, napewno bo byłem u kolegi i sprawdzałem na jego ładowarce. Noi telefon się nałdował. A co do tych bolczyków to sprawdze i odpowiem:):):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:08, Arkads napisał:

Dobra, napisze to jeszcze raz. MAM W800i :P.

Taką komure to każdy by chciał, MP4 i telefon w jednym! Ja uważam, że sony ericssony są lepsze od nokii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:35, Dominik000 napisał:

> Dobra, napisze to jeszcze raz. MAM W800i :P.
Taką komure to każdy by chciał, MP4 i telefon w jednym! Ja uważam, że sony ericssony są lepsze
od nokii.



Miałem do przetestowania Nokię 6020, potem N93, i zdecydowania W800i jest najlepszą jaką dotychczas mam. No ale polecam także W550, no i raczej każdy model Sony Ericssona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja miałem taką akcje. Kupiłem sobie na allegro SEW550, bo ponoć zepsuty. Za 90zł, a chodzi na rynku po 450, czy coś koło tego. Dostałem wszystko ładnie, rozkręcam obudowe a tam tylko były źle kabelki powkładane. Włożyłem i zaoszczędziłem te 350zł, potem sprzedałem za 250 i kupiłem W800i :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem SE k800i, ze szczerego serca polecam ten telefonik - przenośna cyfrówka i telefon w jednym. Dużo ludzi kupiło lub ma zamiar kupić ten telefonik, cena spada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:14, Dipster napisał:

Właśnie stałem się posiadaczem SE k800i, ze szczerego serca polecam ten telefonik - przenośna
cyfrówka i telefon w jednym. Dużo ludzi kupiło lub ma zamiar kupić ten telefonik, cena spada
:)


Ja właśnie niose się z zamiarem sprzedania mojego k750i i kupienia k800i lub w850i :P
Możesz powiedzieć ile za niego dałeś i w jakim salonie ? Karta czy abomament ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Nokię 6610i. ostatnio wypadła mi z drugie piętra na trawnik (nie pytajcie). Nic jej nie jest, ma się dobrze dziękuję. Nokia to jednak Nokia. Niezniszczalna Obudowa , Komunikator I Alarm. więcej mi nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:47, przemo0304 napisał:

co mozecie mi powiedziec o samsungu x680
dobry jest?
bo nie wiem czy brac



No, fajne to nawet jest, obsługuje wszystko to co obsługuje nowy telefon. Jednak i tak polecam jakiś model z SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:53, Prince07 napisał:

> Właśnie stałem się posiadaczem SE k800i, ze szczerego serca polecam ten telefonik - przenośna

> cyfrówka i telefon w jednym. Dużo ludzi kupiło lub ma zamiar kupić ten telefonik, cena
spada
> :)

Ja właśnie niose się z zamiarem sprzedania mojego k750i i kupienia k800i lub w850i :P
Możesz powiedzieć ile za niego dałeś i w jakim salonie ? Karta czy abomament ?


Polecam zakup na allegro - ja czekałem ponad miesiąc ale kupiłem telefon bardzo tanio. 782 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 07:23, Dipster napisał:

Polecam zakup na allegro - ja czekałem ponad miesiąc ale kupiłem telefon bardzo tanio. 782
zł.


Ale kupiłeś nowego czy używanego ?
Jak nowego to czym prędzej muzse sprzedawać mojego k750i bo niedługo cena za używanego spadnie poniżej 500 zł ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

x640- moim zdaniem nic ciekawego. Nie wiem jak stoją jego ceny, ale jeśli pow. 300 za nowy na All, to nie opłaca się.
Tel ma dość słaby aparat <VGA>, brak kart pamięci, brak MP3, średniej jakości wyśweitlacz <130x170>. To co w nim dobre - ma klapkę i drugi ekranik ;) A to jest to co ja akurat lubię. Ale mówiąc bezstronniczo- dziś jest on już trochu mało atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się