Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Hmm na mysl rpzychodzi mi tylko Sony Ericsson W810i (W810), ale nie mam teraz czasu sprawdzic dokladnie specyfikacji, Na pewno ma 2mpix aparatu, karty pamieci i jes niezly. Cena chyba moze byc jednak za duza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:00, Piotrek K. napisał:

Hmm na mysl rpzychodzi mi tylko Sony Ericsson W810i (W810), ale nie mam teraz czasu
sprawdzic dokladnie specyfikacji, Na pewno ma 2mpix aparatu, karty pamieci i jes niezly. Cena
chyba moze byc jednak za duza...

No musiałbym wydac conajmniej 1K zł, a to mnie niezbyt interesuje. :)
Pytam się bo wolałbym przepuścić jakiś model, którego nie brałem pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:10, Olamagato napisał:

> Hmm na mysl rpzychodzi mi tylko Sony Ericsson W810i (W810), ale nie mam teraz czasu

> sprawdzic dokladnie specyfikacji, Na pewno ma 2mpix aparatu, karty pamieci i jes niezly.
Cena
> chyba moze byc jednak za duza...
No musiałbym wydac conajmniej 1K zł, a to mnie niezbyt interesuje. :)
Pytam się bo wolałbym przepuścić jakiś model, którego nie brałem pod uwagę.

albo telefon K750i Sony Ericson Ma fajny aparat itp i bajery. Ja jakieś telefony tanie i bajery. To jedynie Allegro tam mozna wylicytować bajerancki telefon nowy i nie drogi i bajery. Mój kolega kupił niedrogo k700i SE i jets zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson W550i (nowy za około 800-900zł -chyba! nie jestem pewien!). Fajny telefon: 512MB, radio, itp ;) Polecam poszukać na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:16, Markus89 napisał:

Sony Ericsson W550i (nowy za około 800-900zł -chyba! nie jestem pewien!). Fajny telefon: 512MB,
radio, itp ;) Polecam poszukać na necie :D


Masz nawet tutaj opis:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10320&zone=pp&lm=pp1&pid=10320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:16, Markus89 napisał:

Sony Ericsson W550i (nowy za około 800-900zł -chyba! nie jestem pewien!).


Polecam stronę www.skapiec.pl
Ten telefon bliski jest 1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:15, Filip92 napisał:

http://www.alkom.krakow.pl/telefony_nowe/sony_ericsson/k_600i/
Jeśsli chodzi o telefon nie mniej niz tysiac złoty to ten fajny jest i ma 256tys kolorówi wysoka
rozdzielczosc zdjęć

No tak, tylko zawiodło mnie to:
system głośnomówiacy nie
dyktafon nie
wybieranie głosowe nie
To ostatnie nie ma wielkiego znaczenia, ale pierwsze dwa są całkiem istotne. Szczególnie pierwsze pozwala odbierać telefon w czasie jazdy samochodem na głośniku i odłożenia go, żeby nie rozwalić się na jakimś drzewie czy innym samochodzie.
A przecież nie we wszystkich samochodach są urządzenia głośnomówiące.
Działający dyktafon też ma swoje znaczenie, a wybieranie głosowe pozwala używać komórki całkowicie bezpiecznie w samochodzie i jest niezbędne jak się akurat wisi na ścianie w górach i ma się podejrzenie, że pilnie potrzebny jest śmigłowiec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:50, Olamagato napisał:



I w tym momencie wchodzi dziedzic Pruski.. :)

To może Samsung D600? albo jakaś Nokia z serii N?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj pecha ... Szczęśliwy udałem się do salonu Plusa (Kraków), po Motorolkę V235, ale oczywiście nie mięli jej akuratnie na stanie, a gość powiedział, że może jutro dostaną nową partię. No cóż, pomyślałem, że w Galerii na Kazimierzu, mogą mieć. Okazało się jednak, że tam też ich nie ma. Ostatnią (z resztą też nie udaną) próbą zdobycia tego fona, był punkt sprzedaży w TESCO.

Jak wiadać telefon musi być niezły skoro ma takie branie. No więc czekam do jutra, może mi się poszczęści i będzie nowa dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:29, Dante Dy`nei napisał:

Jak wiadać telefon musi być niezły skoro ma takie branie. No więc czekam do jutra, może mi
się poszczęści i będzie nowa dostawa.


Niekoniecznie - IMHO to po prostu jest tani. I dlatego ma takie branie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało mi się dzisiaj kupić tą Motorolkę V235 (czarna obudowa ... hehe). Na razie jest spoko (jak na 5 godzin urzytkowania), ale nie mogłem znaleść jednej rzeczy, chciaż w instukcji piszą, że powinno być. Chodzi mi o wyświetlanie daty. Ani na zew., ani na wew. wyświetlaczu jej nie widzę, a przeszukałem już czały fon i nic takiego nie mogę znaleść (w instrukcji piszą tylko, że powinno się wyświetlać). Michał Raven, jak wiesz jak to ustawić, to bardzo bym prosił, napisz. Oczywiście, jak się spodziewałem, kabel i oprogramowanie muszę sobie dokupić osobno, ale na allegro to nie kłopot.

Jak narazie jest wszystko fajnie, ale do takiej bardziej poważnej oceny, to jednak trzeba trochę poczekać. Zobaczymy jak będzie się spisywał dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 18:13, Filip92 napisał:

> > Hmm na mysl rpzychodzi mi tylko Sony Ericsson W810i (W810), ale nie mam teraz
czasu
>
> > sprawdzic dokladnie specyfikacji, Na pewno ma 2mpix aparatu, karty pamieci i jes
niezly.
> Cena
> > chyba moze byc jednak za duza...
> No musiałbym wydac conajmniej 1K zł, a to mnie niezbyt interesuje. :)
> Pytam się bo wolałbym przepuścić jakiś model, którego nie brałem pod uwagę.
albo telefon K750i Sony Ericson Ma fajny aparat itp i bajery. Ja jakieś telefony tanie i bajery.
To jedynie Allegro tam mozna wylicytować bajerancki telefon nowy i nie drogi i bajery. Mój
kolega kupił niedrogo k700i SE i jets zadowolony


ja tez mam k750i ..tel full wypas chyba sami wiecie...ma wszystko no cyba ze nie ma umts ale po co to w polsce i tak zadko kto z moch kumpli ma kase na takiego phona wiec........
sony ericsson i wszystko jasne heheh polecam tez w810i i w 800i (seria wlkman dobre odtwarzacze niejednoktotnie lepsze niz mp3playery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy SE J220i można podpiąć pod kompa przy pomocy kabla usb, na kilku stronach które sprawdziłem pisało nie/brak danych, ale w jednym sklepie sprzedają ja razem z kablem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się