Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 22:39, Śmiechu410 napisał:

Nom... też jest spoko... ;-)

Bardzo fajny wygląd, z fukcji wszystko co potrzebne, dobry aparat, wysoka cena :-P

cenna zabardzo nie gra roli w moim przypadku :P zartuje ale W810i miesci sie w moim budrzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kablem do mojej Nokii 6020 :( Jest to kabel USB,który pożyczyłem od Taty-Tata kupił Nokie 6280 i ponieważ porty do kabelka są te same,więc pożyczyłem sobie kabelek :) Problem w tym,że jakoś mój telefon nie jest wykrywany.Pojawia mi sie komunikat,że wykryto nieznane urządzenie,któro ma awarie albo orpogramowanie do niego nie zostało zainstalowane :/ Czy ten kabelek wymaga specjalnych sterowników?W pudełku z Nokią 6280 nie było nic co by sterowniki przypominało tylko płyta z pierdołami typu Nokia PC suite :/
Skąd moge skołowac sterowniki do tego kabla i co to jest za typ kabla?(chodzi mi o oznaczenie np.DKU-5 albo CA-42)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win XP.Kabel idzie pod USB.Dowiedziałem sie,że mój telefon(Nokia 6020)obsługuje tylko kabel CA-42 a Tata ma do telefonu kabel DKU-2,więc nici z podłączenia mojego telefonu :(
Mam też nadajnik IrDA,ale niestety niedawno rozleciała mi sie obudowa.Po tym jak ją żłozyłem i musiałem skleić obudowe taśmą klejącą,ale IrDa już nie działała :/ Zostałem bez czegokolwiek,czy mógłbym przesyłać dane na kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Choć nikt nie odpowiedział na moje poprzednie wołanie o pomoc-teraz wychodzę z kolejnym.
Otóż na skutek pewnych, hm, okoliczności byłm zmuszony do kilkukrotnego przeskakiwania pomiędzy Nokiją 6230i a Nokiją 6100, przekładając co chwilę kartę SIM i przekopiowując w różne strony listę kontaktów. Nie pytajcie czemu ;) . W pewnym momencie cosik się chyba popsuło... Otóż gdy chcę wybrać opcję przekopiowania do/z karty SIM, czy choćby obejrzeć kontakty na niej się znajdujące-otrzymuję komunikat "Karta SIM nie jest gotowa". Przy czym telefon można normalnie włączyć itd..
Cały problem polega na tym, że o ile na N6230i mam wszystkie kontakty w pamięci telefonu, to już na N6100-nie. A z pewnych względów muszę zarzucić używanie pierwszego telefonu na jakiś czas. I w tej sytuacji (niedziałająca Karta SIM) używanie mojej obecnej Nokii 6100 jest niemożliwe. Żadnych numerów=żadnych działań.

Czy ktoś wie może, o co tu chodzi? Czy coś można z tym zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny.

PS Może ktoś jednak wie, co z tym: http://www.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=474&a=1 ? Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:48, MonkOfWar napisał:

Witam!


To mi pachnie problemem z kartą sim. Próbowałeś jej użyć w innych telefonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z forumowiczów posiada Motorole V3i i może coś napisać na temat jej użytkowania? Jak się sprawuje, cz są z nią jakieś problemy itp.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy instaluję sterowniki USB do komórki samsung x640 wyświetla mi się taki napis :

To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)

co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:07, tosz napisał:

To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników
wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31)

Kiedy mój brak kupił Ir-dę miał podobne problemy. Okazało się, że sterowniki do Ir-dy były za stare i nie współpracowały z Windem. Kiedy podłączałem ją do laptopa zawieszała mi system. Jak dla mnie to jakiś konflikcik sprzętowy albo cosik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:48, MonkOfWar napisał:

Witam!

Choć nikt nie odpowiedział na moje poprzednie wołanie o pomoc-teraz wychodzę z kolejnym.
Otóż na skutek pewnych, hm, okoliczności byłm zmuszony do kilkukrotnego przeskakiwania pomiędzy
Nokiją 6230i a Nokiją 6100, przekładając co chwilę kartę SIM i przekopiowując w różne strony
listę kontaktów. Nie pytajcie czemu ;) . W pewnym momencie cosik się chyba popsuło... Otóż
gdy chcę wybrać opcję przekopiowania do/z karty SIM, czy choćby obejrzeć kontakty na niej się
znajdujące-otrzymuję komunikat "Karta SIM nie jest gotowa". Przy czym telefon można normalnie
włączyć itd..

Nie jesteś sam. W ciągu tygodnia zmieniam telefony przynajmniej kilka razy i to nie te same. I jak miałem jakieś 400 osób w książce to teraz....ekhm mam jakieś 250-300 i to musiałem bra od znajomych numery do innych znajomych ;]
<ciach>

Dnia 29.09.2006 o 18:48, MonkOfWar napisał:

Czy ktoś wie może, o co tu chodzi? Czy coś można z tym zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny.

Polecam najprostrze dwa spoby. 1. spróbuj przeczyścić kartę sim jakimś np wodą po goleniu z alkoholem, styki w telefonie też. Jeżeli to nie pomoże powinno pomóc Przywrócenie ustawień fabrycznych. ;]

Dnia 29.09.2006 o 18:48, MonkOfWar napisał:

PS Może ktoś jednak wie, co z tym: http://www.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=474&a=1 ? Proszę.

podaj jeszcze raz link bo na tym nie ma twojego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie w dziale Programowanie ale nikt nie chce mi odpowiedzieć :(
Więc spróbuję tutaj:
chciałem zrobić taki programik na komórkę, który w określonych dniach tygodnia i o określonych godzinach wyciszałby telefon. W telefonie mam jave2 - czy da się w ogóle coś takiego napisać - bardziej chodzi mi o to czy telefon udostępnia funkcje typu: wycisz dźwięk, włącz wibre itp. które mogą być dostępne z poziomu aplikacji napisanej na ten telefon.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to napiszcie :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:33, Evil Khan napisał:

Jaką nokię możecie mi polecić ?
Taką z tych co dają przy podpisywaniu umów - 6020 itp ?
dobrze by miała aparat foto i mp3 ;)

N70 jest wypasiona ale kosztuje ponad 2tysie ,mam 6020 i dobrze się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:33, Evil Khan napisał:

Jaką nokię możecie mi polecić ?
Taką z tych co dają przy podpisywaniu umów - 6020 itp ?
dobrze by miała aparat foto i mp3 ;)


Toależy jaką kaską dysponujesz polecamn 6230i telefon mały i ze wszystkini możliwymi funkcjami. Mój kooega ma taki jest naprawdę zadowolony z niego. Najlepiej jak byś napisął jakie masz do wyboru wtedy byłoby łatwiej ;]

Jarys Powiem ci że istnieje taka możliwość. Muszę się tylko spytać koleci jak to zrobiić. Kiedyś razem z kumplem napisaliśmy a raczej zminiliśmy oprogramowanie do 3310. jutro coś powienienem wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:57, Pingus napisał:


> N70 jest wypasiona ale kosztuje ponad 2tysie

Nie przesadzasz z tą ceną?

Oczywiście bez abonamentu ani niczego nowa,tylekosztuje.
Przynajmniej kosztowała jak ostatnio sprawdzałem.
Ja polecam nowe samsungi wszystkomające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się