Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 20:41, asr napisał:

Kilka pytań:
Czy SE k700i jest lepszy od Motorolli V3 ? I co sądzicie o motorolli v3

Jeśli sie decydujesz na Motorole rozważ możliwość zakupu modleu V3i! Wydasz trochę więcej, a korzyści są wymierne! Np. karta pamięci. Lub pomysl nad K750i. Bo szczerze mówiąc to k700i i V3 to jak na obecną chwilę najnowsze nie są. A różnica cen nie jest wielka.
Co do K700i i V3-sądze, że zakup v3 będzie bardziej opłacalny, ponieważ jest wytrzymalsz. Bo w SE szybko joy wysiadnie...a w V3 nie ma joy''a! Ale wybór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 20:10, Mroczny Elf99 napisał:

nosze sie z zamiarem kupna nokii n-gage qd chciałbym usłyszec wasze opinie odnosnie tego telefonu?

A masz zamiar na telefonie grać? A tel to taki dodatek będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych ludzi co posiadaja Motorole v3x czy ona sie zacina i czy rzeczywiscie jest 5 mb pamieci w telefonie jak dlugie filmiki robi i oglona opinie chcial bym uslyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to widzialem motorola c261 ale to dopiero szajs 250zyli na allego kosztuje a tam nawet mp3 irda etc nie ma. tylko apartal i poli ma nic ciekawego a podobno nowosc wiecie cos mowe o tym telu wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nokia n-gage qd to takei se najlepsze do grania ale wiesz jakie to wielkie widzialem normalny n-gage i to wielkie jest a n-gage qd neiwiele mniejsze jak chcesz kupuj ale ja bym nie kupowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 20:41, asr napisał:

Kilka pytań:
Czy SE k700i jest lepszy od Motorolli V3 ? I co sądzicie o motorolli v3

Nie wiem jak sie trzyma V3, ja mam 700etke i chwale sobie choćjak ma duzo śmieci to czasami sie na chwilke muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

V3 tylko z wyglądu może się podobać... (mojemu koledze złamała się na pół :D:D) K700i jest o wiele lepsza... Bluetooth... 40MB... Radio... Najszybsza IrDa... 65 K ... jednym słowem : Suuper!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 10:41, Archi155 napisał:

Mam pytanie do tych ludzi co posiadaja Motorole v3x czy ona sie zacina i czy rzeczywiscie jest
5 mb pamieci w telefonie jak dlugie filmiki robi i oglona opinie chcial bym uslyszec

Ja w ogóle nie jestem zwolenniczką motoroli. Mialam pierwszą V-kę(żyła własnym życiem, w kieszeni gubiła zasięg, o raportach można było pomażyć, no i w ogóle różne cuda wyprawiała), później skusiłam się na V 500, było lepiej ale też się motała (zawieszki, przez 2 lata użytkowania dostałam 3 raporty :D). Tak więc wyleczyłam się z motek i nikomu nie polecam, o V3 też słyszałam wiele negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 20:10, Mroczny Elf99 napisał:

nosze sie z zamiarem kupna nokii n-gage qd chciałbym usłyszec wasze opinie odnosnie tego telefonu?


Szybko się nudzi jeżeli chodzi o gry. Gry są krótkie, głupie itd. itp. Jeżeli zależy Ci na symbianie to 6600 lub wyższe zależnie od portfela. polecam 6630 - szybki procesorek ma i 3g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia N-gage qd jest dosyć duża jak na telefon komórkowy, niewiele rózni się od zwykłej n-gage. jeśli zależy Ci na graniu to telefon jest w porządku. Wielkim atutem jest Symbian. Telefon dobrze sprawuje się także jako odtwarzacz mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:36, Don Lizak napisał:

Czym się różni SE K750i od SE D750i? Co bardziej warto kupić? Chodzi mi o parametry techniczne,
nie o design.


Chyba nie różnią się niczym. D750i to wersja przygotowana dal T-Mobile/Era GSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś moze dokładne informacje kiedy w polsce wyjdzie SE W850i? Bo ogólnie wiem ze pod koniec tego miesiaca (koniec trzeciego kwartału)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 13:26, amster22 napisał:

Mam siemensa chyba SL55i czy cos takiego. Na opakowaniu pisze, że ma funkcję mp3. Nie wiem
jak do nago zgrać piosenki. Czy jest specjanlny kabel?

nie SL55 tylko SL45 Może mi ktos powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się