Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

/.../

Telefon jak dla mnie jest OK. Folie nie były ściągane, bo nie sposób ponownie przykleić fabryczne folie bez pęcherzyków powietrza. Używany więc raczej nie był. Tym bardziej, że to "świeżynka". Jeśli akurat ten aparat Ci pasuje, cena jest OK, to możesz wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki za info. Dobrze wiedzieć, tym bardziej, że w linku który podałeś jest sporo pożytecznych informacji. Choćby o bezpodstawnym żądaniu opakowania przez sprzedawcę, w przypadku reklamacji towaru...

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon sprzed 5ciu dni - jest ok ale sam nie wiem - recenzje i opinie w necie są niejednoznaczne a miejscami nawet sprzeczne, sam nie wiem czy i komu wierzyć. Może ktoś tu użytkował LG L5 i mógłby się o nim wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy Mini 2 i na razie wszystko chodzi płynnie .Telefonik bez gwarancji więc zastanawiam się nad wgrywaniem Androida 4.0 .Tylko pytanie czy nie zaszkodzi to w płynności działania telefonu .Obecnie na 2.3 chodzi wzorowo więc czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam teleon Motorola Defy. Podczas słuchania muzyki , po pewnym czasie samo włącza mi sie wybieranie głosowe. Gdy leci muzyka i to się włączy , to przez chwilę muli mi telefon. I tu pytanie , czy jest możliwość wyłączenia tego , lub zablokowanie jakąś apliakcją , bo w ogóle z tego nie korzystam. Dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na poprzednie pytania niestety nie dostałem odpowiedzi to zapytam o coś innego - jak to w końcu jest z tym Androidem? Jedni go bardzo chwalą - inni nienawidzą więc jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 17:53, Tyler_D napisał:

Skoro na poprzednie pytania niestety nie dostałem odpowiedzi to zapytam o coś innego
- jak to w końcu jest z tym Androidem? Jedni go bardzo chwalą - inni nienawidzą więc
jak to w końcu jest?

Zależy, jak używasz telefonu. Jeżeli telefon służy ci do SMS-ów i telefonowania, to spokojnie poradzisz sobie bez Androida, ba, nawet lepiej na tym wyjdziesz. Jeżeli natomiast chciałbyś na przykład przeglądać na telefonie internet, sprawdzać maila albo pobawić się "porządnymi" grami, to Android będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki telefon jak Samsung Galaxy Ace. W poniedziałek musiałem go oddać do serwisu w sieci Plusa, bo nie działały mi połączenia ( tylko alarmowe), wysyłanie smsów, czasami gubił zasięg. Na początku myślałem, że muszę zrobić dupliakt karty sim, ale jednak to nie to. Karta działa w innych telefonach, ale w moim nie działa, więc w czym tkwi problem ? Co z tym telefonem "naprawią" ? Mam szansę liczyć na nowy egzemplarz ? Proszę o pomoc, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś w stanie polecić coś lepszego niż lg swift l7 w cenie do 800zł. Wymagania to ekran 4,3 cala, aparat minimum 5mpx, system android. Telefon może być używany ale dobrym stanie. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 12:40, I_dont_know napisał:

Witam czy jest ktoś w stanie polecić coś lepszego niż lg swift l7 w cenie do 800zł. Wymagania
to ekran 4,3 cala, aparat minimum 5mpx, system android. Telefon może być używany ale
dobrym stanie. Z góry dzięki za pomoc.



SE Xperia ARC, a nawet lepiej ARC S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba potrzebuję pomocy bo niezbyt ogarniam Androida, to znaczy te ''normalne'' funkcje już czaję ale całe te ''netowo-multimedialne'' nazwijmy to cuda [ aktualizacje, markety i te cuda wyświetalające pogodę z neta inne cuda wianki ] niezbyt potrafię rozkminić, poprzedni mój telefon był o wiele prostszy więc niezbyt się w tym odnajduję. Jak połączyć się za darmo / tanio z netem? Jak używać tych wszystkich pierdółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo umarło. :)


Chyba, że będziesz używał połączenia przez WiFi. Mimo wszystko niemożliwym jest używać WiFi wszędzie, więc polecam wykupić jakiś pakiet interenetowy u swojego operatora, bo jeśli będziesz się łączył z netem bez pakietu, to po kilku minutach na swoim koncie możesz ujrzeć same zera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może mógłby ktoś mi w jakiś łopatologiczny sposób powiedzieć jak się połączyć z netem przez telefon [ albo użyć neta do tych dziwnych aplikacji o których wspomniałem wyżej ]? Bo coś chyba mi to nie wychodzi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 19:29, Tyler_D napisał:

To może mógłby ktoś mi w jakiś łopatologiczny sposób powiedzieć jak się połączyć z netem
przez telefon [ albo użyć neta do tych dziwnych aplikacji o których wspomniałem wyżej
]? Bo coś chyba mi to nie wychodzi. xD

Będzie chaotycznie, ale inaczej nie umiem:

Poszukaj na stronie operatora opcji wysłania wiadomości konfiguracyjnej, żebyś miał dobrze ustawiony internet GPRS. Później wejdź do ustawień, poszukaj "Ustawienia sieci komórkowej" (powinno być w jakimś menu "Sieci zwykłe i bezprzewodowe" albo coś w tym stylu, zależy od wersji Androida i modelu) i włącz opcję "Włącz przesył danych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 19:38, Dared00 napisał:

Poszukaj na stronie operatora opcji wysłania wiadomości konfiguracyjnej, żebyś miał dobrze
ustawiony internet GPRS.

To niezbyt kumam. Przeszedłem sobie na taryfę Orange Free i dostałem wiadomość że niby teraz mogę korzystać z mobilnego neta bla bla bla.
>Później wejdź do ustawień, poszukaj "Ustawienia sieci komórkowej"

Dnia 14.10.2012 o 19:38, Dared00 napisał:

(powinno być w jakimś menu "Sieci zwykłe i bezprzewodowe" albo coś w tym stylu, zależy
od wersji Androida i modelu) i włącz opcję "Włącz przesył danych".

No znalazłem coś takiego i taką opcję miałem już zaznaczoną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 19:46, Tyler_D napisał:

> Poszukaj na stronie operatora opcji wysłania wiadomości konfiguracyjnej, żebyś miał dobrze
> ustawiony internet GPRS.
To niezbyt kumam. Przeszedłem sobie na taryfę Orange Free i dostałem wiadomość że niby
teraz mogę korzystać z mobilnego neta bla bla bla.

http://ustaw.orange.pl/ - wybierz model i "Konfiguracja Internet", zamów konfigurację SMS. Nie zaszkodzi, a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokasuj wszystkie ustawienia dot. internetu mobilnego w telefonie i stworz nowe korzystajac z ponizszych danych:

Orange Free:

• Nazwa konfiguracji: Internet GPRS
• Nazwa konfiguracji: Internet GPRS
• Nośnik danych: GPRS
• APN (punkt dostępu): internet
• Nazwa użytkownika: internet
• Hasło: internet
• Numer dostępowy: *99#
• Uwierzytelnianie: normalne
• Adres IP: Automatyczny
• Podstawowy serwer DNS: 194.204.159.001
• Dodatkowy serwer DNS: 194.009.223.079
'Dla połączenia Orange Free nie należy ustawiać bramki IP, adresu serwera Proxy oraz numerów ich portów (pola te należy zostawić niewypełnione) '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się