Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

200 zł mówisz? Nie oszukujmy się, będzie ciężko, ale za jakieś 220 zł możesz znaleźć na Allegro używanego Galaxy Ace''a lub Xperia E. Na twoim miejscu bym jeszcze nieco dozbierał, bo jeśli chcesz mieć jakiś porządny smartfon, to tylko od 600 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 19:00, Prince_Miki napisał:

200 zł mówisz? Nie oszukujmy się, będzie ciężko, ale za jakieś 220 zł możesz znaleźć
na Allegro używanego Galaxy Ace''a lub Xperia E. Na twoim miejscu bym jeszcze nieco dozbierał,
bo jeśli chcesz mieć jakiś porządny smartfon, to tylko od 600 zł...

Za 450zł mam lumia 625 tak btw.
Ten za 200 ma być dla mojej dziewczyny bo jen ukradli a w umowie ma internet. Wydaje mi się, że galaxy y będzie chyba na jakiś czas dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na jakiś czas to nie radzę kupować telefonu, bo od razu budżet do tyłu, a tak jak trochę uzbierasz to dziewczyna będzie miała porządny smartfon. Ja obecnie zbieram na świetnego Nexusa 5, bo jak na razie mam 840 zł, a tym razem chciałbym kupić coś naprawdę mocnego. Co do Galaxy Y - słaby procek, liczne ścinki, słaby ekran. Tylko zmarnujesz dziewczynie nerwy ;) Jak pisałem wcześniej - w tej cenie w grę wchodzą tylko używane pozycje.

A kiedy dziewczynie kończy się umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś w ten deseń, tylko tańsze, zaczęło sie rozlatywać po 2 tygodniach, więc się wyleczyłem z etui.

Kupiłem folię na tył i przód i uważam to za rewelacyjny pomysł, telefon jest chroniony i nic nie traci na swojej smukłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto brac umowe na 3 lata w tmobile dla iphona 4s 8gb za 1zl ? czy lepiej wziac cos innego typu samsungi itd. wzialem galaxy ace dwa lata temu i muli jak jasny h*j. iphony sa nieprownywalnie szybsze nawet te starsze.

co wy byscie zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 21:56, Malevyn napisał:

warto brac umowe na 3 lata w tmobile dla iphona 4s 8gb za 1zl ? czy lepiej wziac cos
innego typu samsungi itd. wzialem galaxy ace dwa lata temu i muli jak jasny h*j. iphony
sa nieprownywalnie szybsze nawet te starsze.

co wy byscie zrobili ?


Brałbym, ale nigdy w życiu na 3 lata ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umowy w tmobile (wczesniej w erze) zawsze bralem na 2 lata. w wypadku tego iphona jezeli chce za 1zl musze brac na 3 lata. nie najgorzej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy warto kupić poliwęglanowego, nierysującego się iPhone''a 5C, czy też lepiej przechylić się ku aluminiowemu, ale łatwo rysującemu się iPhonowi 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam piątke, od początku nosiłem go w takim futerale z plecami, a teraz mam folie po obu stronach, generalnie dbam o niego i mimo to mam parę otarć na ramce, ale polecałbym właśnie 5, 5c jest jakiś taki większy, grubszy, i ogólnie robi gorsze wrażenie. A i w czerwcu jest konferencja Apple więc warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem nową Lumie 625. Wgrałem na telefon i na onedrive plik pdf(mam czytnik ściągnięty adobe), waży on swoje bo prawie 600MB, ale myślałem że spokojnie się otworzy. Tak jednak się nie dzieje i wyskakuje błąd: Ścieżka dokumentu jest nieprawidłowa. Adobe nie radzi sobie z takimi dużymi plikami? Może ktoś mi pomóc jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge przeslac plikow z kompa na iphona przez usb, kiedy jest przekladam do folderu dcim telefonu jest czerwony przekreslony okrag, i nie da rady nic tam wrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:43, Malevyn napisał:

nie moge przeslac plikow z kompa na iphona przez usb, kiedy jest przekladam do folderu
dcim telefonu jest czerwony przekreslony okrag, i nie da rady nic tam wrzucic.

Witamy w świecie Apple, tu się robi wszystko przez iTunes: http://lifehacker.com/5806075/how-to-transfer-files-to-your-iphone-or-ipad-for-beginners

A co do pierwszego pytania: nie da się. Duży zegar będziesz miał tylko na ekranie blokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:43, Malevyn napisał:

nie moge przeslac plikow z kompa na iphona przez usb, kiedy jest przekladam do folderu
dcim telefonu jest czerwony przekreslony okrag, i nie da rady nic tam wrzucic.


jak w ogole sie wchodzi w pliki, jakas galerie zdjec czy muzyke (nie zadne itunes czy cokolwiek z ich sklepow za co trzeba bulic) ktora pobralbym z komputera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja już podjęta. Za kilka dni kupuję nowiutkiego Nexusa 5 przez Allegro, bo ceny w Euro są zdecydowanie za duże. Wydaje mi się, że seria Nexus jedyne telefony z Androidem godne uwagi, bo te nakładki (może poza HTC Sense i Xperią) zżerają dużo RAMu i często kończy się to lagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 20:19, Henrar napisał:

Używasz do tego iTunes (nie płacisz za program).

Witamy u Apple.


mozesz sie rozwinac na ten temat bo w ogole nie mam pojecia o co chodzi. w jaki sposob itunes ma mi pomoc w transferze moich plikow (muzyki, zdjec, video) na iphona ?

wiem ze to sluzy do kupna oryginalnej muzyki przez telefon. jak ma zadzialac z kompa na telefon z plikami nie zakupionymi w itunes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 21:21, Malevyn napisał:

mozesz sie rozwinac na ten temat bo w ogole nie mam pojecia o co chodzi. w jaki sposob
itunes ma mi pomoc w transferze moich plikow (muzyki, zdjec, video) na iphona ?

wiem ze to sluzy do kupna oryginalnej muzyki przez telefon. jak ma zadzialac z kompa
na telefon z plikami nie zakupionymi w itunes ??


...
Wyraźnie ci kolega wytłumaczył. Do wszystkiego używasz tylko i wyłącznie darmowego iTunes.
To nie Android, przyswój to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się