Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Interplay z nowym partnerem w projekcie V13

20 postów w tym temacie

Ciekawe co się stanie z klimatem w MMO...nie wyobrażam sobie widoku kupy ludzi w jednym miejscu...nie w falloucie. Przecież gra straci cały klimat (chyba że zostanie to rozwiązane tym sposobem jak w guild wars, wychodzisz za miasto tylko z osobami z party i nikt inny się nie kręci). Mimo wszystko nie widze przyszłości tego projektu.


//Wcześniejszy mój nick to Micmay ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 11:52, Get_Down napisał:

Czy już jest nowa moda na gry mmo?Coraz więcej gier mmo może ten gatunek zniszczyć.Najlepiej
niech zrobią mario mmo.


Nintendo chyba jako jedyny gigant branżowy trzyma się od MMO z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potencjalnych graczy MMO jest coraz mniej, jak myślę. I mean, ci, co już zadedykowali MMO swoje setki godzin wolnego czasu, już się przyssali do WoWa, GW czy innych. Coraz ciężej będzie odciągnąć przyzwyczajonych od swych faworytów. Ale trzymam kciuki za Interplay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma - radziecki żółnierz
lub
Wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma - Bethesda Softworks

Może coś wyjdzie z tego MMO, trzymajmy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego będzie, a nawiązując do wypowiedzi innych, jedyne MMO jakie może mnie przyciągnąć to KotOR, w inne grałem tylko parę godzin i nie wciąga, a fenowem WoWa jest dla mnie niezrozumiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum Fallout''a ma ogromny potencjał. Dało się z tytułu tego zrobić i genialnego cRPG''a, i fantastyczną grę taktyczną, i hack''n''slasha, i FPS''a. Czemu więc by nie zrobić MMOcRPG''a? Mnie osobiście taka perspektywa przeraża. Setki graczy przemierzających Pustkowia? Come on... Jeżeli Interplay''owi się uda stworzyć tytuł dorównujący klimatem, jakością dialogów i czarnych humorem dwóm pierwszym częściom, to Fallout MMO będzie tworem wybitnym. I szczerze mówiąc taką mam też nadzieję.

@ jedenzerocztery

> Zrobią strzelankę z rpg? :(

Zrobiono już to w roku 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, choć za dużo tych MMO w ostatnich latach - zwłaszcza, że czuję potrzebę chociaż sprawdzenia każdego z nich ;) Ech, trzeba bylo zostać w WoWie zamiast poznawać również inny gry o______O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout MMO hmm... ja to widzę tak: system jak w Mortal lub Darkfall Online - polujemy głównie na innych graczy, stawianie "kopuł" (aka Age of Conan) jak w MadMax pod kopułą gromu :) tylko nie widzę na czym można by było "koksić"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne MMO bez szans na zwycięstwo, czy nawet nawiązanie równej walki z WoW-em.
A jak już przy MMO jesteśmy, to z chęcią bym zagrał w takowe osadzone w uniwersum Gothica (Myrtana, orki i te sprawy). Nawet byłbym skory płacić abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo ciekawy jak wyjdzie im ten Fallout MMO. mam nadzieję że będzie bardziej podobny po pierwszych Falloutów niż do ostatniej odsłony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 12:57, Niflheim napisał:

@ jedenzerocztery

> Zrobią strzelankę z rpg? :(

Zrobiono już to w roku 2008.


No niby tak, ale VATS jakos ratował tą sytuacje. Tutaj nie wyobrażam sobie czegosna wzór VATSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy dobrej, myśli. Obok Star Treka i Kotora jedyna mmo jakie może mieć u mnie szansę, a jak ma Fall w nazwie to skuszę się na pewno, ciekawe jak walkę rozwiążą, też mi się coś Vats tu nie widzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 08:50, igor8472 napisał:

Bądźmy dobrej, myśli. Obok Star Treka i Kotora jedyna mmo jakie może mieć u mnie szansę,
a jak ma Fall w nazwie to skuszę się na pewno, ciekawe jak walkę rozwiążą, też mi się
coś Vats tu nie widzi..


Jak w większości MMO będziemy strzelać z 3 osoby. Imo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować