Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe informacje na temat Prototype

27 postów w tym temacie

gra zapowiada się bardzo ciekawie i czekam na nią z niecierpliwością, problem w tym że pierwsza data premiery zapowiadana była chyba na koniec 2007 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ! Może być hit, gra na pewno bardzo oryginalna, a co do „środka sesyjnego piekła”, to Zaitsev sorry, ale niektórzy już studia dawno mają za sobą i nadal lubią grać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że w środowisku "tych złych" będziemy mieli lepiej. Zainfekowany 80 piętrowy wieżowiec to chyba dobry sprzymierzeniec ? Czekam na gierkę i rad jestem, że jest multiplatformowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej premiery Prototype, tym mam większe wrażenie, że to będzie mój kolejny must-have. Całość zapowiada się jak podrasowany Assassin''s Creed przeniesiony w bardziej nowoczesne realia. Pomysł z wyborem ścieżki fabularnej wydaje się być bardzo dobrym powodem, żeby nie zaprzestać na jednym ukończeniu gry. O ile wybór ten będzie miał wpływ nie tylko na to, jak będą wyglądali nasi sojusznicy, ale na całą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:28, Zubuu napisał:

Oczywiście będę stał za zainfekowanymi..ludzi trzeba tępić :D


Tak, szczególnie emo i naszo-klasowców. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Nareszcie studio Radical Entertianment postanowiło zdradzić część informacji dotyczących fabuły Prototype''
myślę sobie, o super!
ale zaraz zaraz... rzeczone nowinki, dwa środkowe akapity - ''czy ja już gdzieś tego nie czytałem? hm... chyba sidiekszyn, ale głowy nie dam. newermajnd... nie, sprawdzę! tak, miałem rację!''
idziemy dalej - ''kurcze, to gdzież już też widziałem? chyba tak, ale nadal głowy nie dam''
więc to rzeczywiście nowinki? paromiesięczne już? nawet jeśli się mylę co do 2ostatnich akapitów i jest to aktualną nowością, to nie można było tylko tego zawrzeć w niusie? po co robić z tego większy tekst i podpisywać to jako nowinki? eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba ta gra. Nieliniowość? Fajno. Jak gra będzie dobra to sobie zakupię. A jak AI będzie na wysokim poziomie to stanę chyba po stronie ludzi. :] A jak będzie możliwość zagrania w co-op... no cóż ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 18:45, MisioKGB napisał:

> Oczywiście będę stał za zainfekowanymi..ludzi trzeba tępić :D

Tak, szczególnie emo i naszo-klasowców. ^^


Emo sami sobie poradzą...gorzej z tymi uzależnionymi od wstawiania zdjęć : / Najwyżej da im się aparat na klisze : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jest dosyć oryginalna, ale fabuła już niezbyt - zresztą czego wymagać od gry akcji. Zaraza, amnezja i ten Zły. Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować