Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Mam mobilny internet, z miesięcznym limitem transferu 10 GB. Ile z tego limitu zejdzie mi przy takiej powiedzmy2-3 godzinnej sesji grania w AC2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mocno zastanawiam się nad Assassins Creed 2 i chciałbym was spytać: czy gra mi pójdzie? Minimalne spełniał ale wiadomo, że wymagania wymaganiami ale optymalizacja też jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Od jakiegoś czasu gram w AC 1 na swoim laptopie, i z pozytywnym zaskoczeniem zauważyłem że gra dział na lapku na najwyższych możliwych ustawieniach. Jako że tytuł mi się bardzo podoba postanowiłem zakupić 2 część. I tu moje pytanie. Czy część 2 ma dużo wyższe wymagania od 1

Mój laptop to toshiba satelite l 650 :I3 2.13 GHz , 4 GB Ram, Radeon 5650 1GB

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem w sekwencji 12 w grze i mam 2 problemy, mianowicie:

1) W Wenecji nie moge zsynchronizować 3-ech punktów widokowych, wchodze na nie, biore synchornizacje, wyskakuje mi, że mapa uaktualniona jednak na mapie nic sie nie dzieje i ciągle mam znaczek ptk widokowego.
2) W Forli mam znaczek wspomnienia specjalnego. Wchodząc na latarnie morską (tam gdzie jest znaczek), wchodzę w ten ptk i nic się nie dzieje. Znika mi znaczek z mapy ale gra nic nie robi.

Ma ktoś na to recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:13, Mercuror napisał:

Oba punkty wskazują z wysokim prawdopodobieństwem na to, że masz piracką wersję gry.
Mam rację?


Tia, wszystko normalnie działa, misje też, etc. tylko te ptk. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:36, Sarras napisał:

> Oba punkty wskazują z wysokim prawdopodobieństwem na to, że masz piracką wersję
gry.
> Mam rację?
>
>
Tia, wszystko normalnie działa, misje też, etc. tylko te ptk. :/


Skoro masz pirata to nie oczekuj na pomoc, bo jej nie dostaniesz tutaj od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:40, Mercuror napisał:

> > Oba punkty wskazują z wysokim prawdopodobieństwem na to, że masz piracką wersję

> gry.
> > Mam rację?
> >
> >
> Tia, wszystko normalnie działa, misje też, etc. tylko te ptk. :/

Skoro masz pirata to nie oczekuj na pomoc, bo jej nie dostaniesz tutaj od nikogo.

Ponieważ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:46, Sarras napisał:

Ponieważ?

Ponieważ na tym forum wszelkie objawy piractwa są natychmiast tępione i "nagradzane" odpowiednią karą.
Jak chcesz okradać developerów to się przynajmniej z tym nie obnoś i nie chwal, bo to już jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dla ludzi. Skoro moge mieć za darmo to czemu nie? Nie widze w tym nic złego. A co do tego tępienia i nagradzania jak to ująłeś nie interesuje mnie to.
I co według ciebie jest śmieszne? Masz dziwne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:02, Sarras napisał:

Wszystko jest dla ludzi.

Więzienia także.

Dnia 07.11.2010 o 14:02, Sarras napisał:

Skoro moge mieć za darmo to czemu nie?

Kradnąc towar ze sklepu też się tak tłumaczysz?
BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:02, Sarras napisał:

Wszystko jest dla ludzi. Skoro moge mieć za darmo to czemu nie? Nie widze w tym nic złego.
A co do tego tępienia i nagradzania jak to ująłeś nie interesuje mnie to.
I co według ciebie jest śmieszne? Masz dziwne poczucie humoru.


To się nazywa brak zasad moralnych człowieku. Kojarzysz te tematy o zasadach i o tym, że kradzież JEST zła?
Tak czy inaczej, możesz mieć za darmo, owszem ale nie oczekuj, że będziesz traktowany przez ludzi cywilizowanych jak ktoś porządny. Bo nie jesteś.

Edit. Miałem coś napisać o braku zainteresowania karą, ale widzę, że już się dokonało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie (mam nadzieję że dobry temat). Kupiłem AC2 GotY Platinum na PS3 i zauważyłem straszne spadki prędkości gry, pojawiających sie i znikających NPCków przede mną, skaczące cienie, przycinki, braki dźwięków przy niektórych dialogach i przy "większych" morderstwach. Mam też AC2 na PC i tam nie ma takich problemów. Czy to wina wersji którą kupiłem? A może PS3(Slim 320gb)? Czy da się coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:41, Hans92 napisał:

Hej, mam takie pytanie (mam nadzieję że dobry temat). Kupiłem AC2 GotY Platinum na PS3
i zauważyłem straszne spadki prędkości gry, pojawiających sie i znikających NPCków przede
mną, skaczące cienie, przycinki, braki dźwięków przy niektórych dialogach i przy "większych"
morderstwach. Mam też AC2 na PC i tam nie ma takich problemów. Czy to wina wersji którą
kupiłem? A może PS3(Slim 320gb)? Czy da się coś zrobić?


Wersja na PS3 jest upośledzona najbardziej ze wszystkich trzech. Mi ściągnięcie łatki do AC2 na PS3 troszkę pomogło, co do tego rwania animacji mi akurat nie przeszkadza. Problemów z dźwiękiem nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach
Ja nie wiem, ale jak ja miałem AC2 (kupiłem w dzień premiery) nie miałem żadnych z wymienionych błędów, wszystko było w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi łatki nie pobierało bo podobno wszystkie poprawki są wpakowane w wersję GotY. Podobno z Brotherhoodem nie będzie takich problemów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Czy jeśli przeszedłem Assassin''s Creed 2 bez dodatków (chodzi mi oczywiście o wersję na PlayStation 3) i teraz je kupię i zainstaluję to mogę w nie zagrać na tym profilu? Czy trzeba grać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 16:19, Renzov napisał:

Czy jeśli przeszedłem Assassin''s Creed 2 bez dodatków (chodzi mi oczywiście o wersję
na PlayStation 3) i teraz je kupię i zainstaluję to mogę w nie zagrać na tym profilu?
Czy trzeba grać od nowa?

Ufff... nie grałem daaawno w AC2 i nie pamiętam, jak tam się definiuje "profil", ale by zagrać w dodatki, właściwie nie możesz nawet zacząć nowej gry. Chodzi mnie o to, że by zagrać w nie natychmiast po instalacji, musisz być w grze już w sekwencji 14, możesz być już nawet po przejściu, kiedy biegasz sobie swobodnie po dachach i wykańczasz to, czego nie dokończyłeś wcześniej. Automatycznie po włączeniu gry odpali się ekran wczytywania i w tle będzie słychać głoś jednej z "asasynek", że udało się jej rozszyfrować niedostępne wcześniej sekwencje 12 i 13 oraz można do nich przejść natychmiast.

Jeżeli zaś jesteś w sekwencji 11 lub wcześniej, musisz niestety dojść do odpowiedniego momentu w fabule, czyli przejść do końca sekwencji 11, wtedy chyba zagrasz w chronologicznej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 16:27, Siriondel napisał:

Ufff... nie grałem daaawno w AC2 i nie pamiętam, jak tam się definiuje "profil"

Chodzi o osobną grę.

Dnia 11.11.2010 o 16:27, Siriondel napisał:

, ale by zagrać w dodatki, właściwie nie możesz nawet zacząć nowej gry. Chodzi mnie o to, że
by zagrać w nie natychmiast po instalacji, musisz być w grze już w sekwencji 14,

I o to mi chodziło.

Dnia 11.11.2010 o 16:27, Siriondel napisał:

możesz być już nawet po przejściu, kiedy biegasz sobie swobodnie po dachach i wykańczasz to,
czego nie dokończyłeś wcześniej.

Już niewiele zostało :).

Dnia 11.11.2010 o 16:27, Siriondel napisał:

Automatycznie po włączeniu gry odpali się ekran wczytywania
i w tle będzie słychać głoś jednej z "asasynek", że udało się jej rozszyfrować niedostępne
wcześniej sekwencje 12 i 13 oraz można do nich przejść natychmiast.

Ok, dzięki wielkie. Grę już skończyłem dawno temu (dwa razy, nawiasem mówiąc), ale pomyślałem sobie, że przed premierą Brotherhooda wymaksuję ją całkowicie i przejdę wszystkie misje. Jestem już oczywiście po skończeniu gry i dlatego się pytam czy w takiej sytuacji będę mógł grać. Ale skoro mówisz, że będę to OK.
Gdyby się tego nie dało zrobić to pewnie bym nie kupował tych dodatków ze względu na brak czasu, który ostatnio mnie nawiedza i nie pozwala na dłuższe granie.

Dnia 11.11.2010 o 16:27, Siriondel napisał:

Jeżeli zaś jesteś w sekwencji 11 lub wcześniej, musisz niestety dojść do odpowiedniego
momentu w fabule, czyli przejść do końca sekwencji 11, wtedy chyba zagrasz w chronologicznej
kolejności.

Wszystko napisałem powyżej.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.
Do zobaczenia kiedyś w multiplayerze w AC: B :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować