Zaloguj się, aby obserwować  
Cthulhu_X

The Secret World

71 postów w tym temacie

>Zagatkowe MMO i to z abonamentem?To padnie prędzej niż SWTOR.

1) Funkcji "Odpowiedz" używa się trochę inaczej...
2) Co to jest "zagatka"?
3) Gdybyś powiedział, że padnie prędzej, niż APB, to porównanie miałoby sens.
4) Rozwiniesz temat, czemu zagaDki (nie wiem, czy akurat tego słowa bym użył, ale ok) miałyby okazać się przyczyną ewentualnej porażki TSW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.06.2012 o 00:07, Ring5 napisał:

4) Rozwiniesz temat, czemu zagaDki (nie wiem, czy akurat tego słowa bym użył, ale ok)
miałyby okazać się przyczyną ewentualnej porażki TSW?

Bo chłopak nie zna angielskiego? Myśli, że wiele osób nie zna angielskiego? A jeśli warunek nie jest spełniony(znajomość języka) to jaka radość z gry? Czym się tu cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:55, Daronn_Darker napisał:

Bo chłopak nie zna angielskiego? Myśli, że wiele osób nie zna angielskiego? A jeśli warunek
nie jest spełniony(znajomość języka) to jaka radość z gry? Czym się tu cieszyć?


I przez to, że ktoś nie zna języka, gra ma upaść? O_o Ciekawe podejście... Można na nie odpowiedzieć na dwa sposoby:
1) pisać petycję do EA Polska (EA jest współwydawcą gry), by przygotowano spolszczenie (choćby wersję kinową).
LUB
2) w "Psach" jest fragment o tym, jak to znajomość języków obcych się przydaje. W przytłaczającej większości szkół język angielski jest drugim (po polski) językiem. Szkoda, że tak wiele osób to olewa. Mam wielu znajomych po anglistyce, którzy obecnie uczą w szkołach i wiem, jakie podejście mają uczniowie do języka obcego - tu się ściągnie, tam się pokombinuje, przecież z anglika mnie nie obleją, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWTOR jest daleki od padnięcia... Ba, nawet RIFT, który nie miał połowy tego hype co TOR i który miał się wyłożyć po jakichś 3 miesiącach ma się dobrze...

A to, że gra odsieje niemyślących debili to tylko plus. Idioci do Tibii, a TSW dla bardziej ambitnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 17:16, Fumiko napisał:

A to, że gra odsieje niemyślących debili to tylko plus.


Amen. Nic dodać, nic ująć. Jeśli z gry zrezygnują osoby, dla których wyjrzenie poza monitor jest wyzwaniem (zakładam, że odkrycie jak uruchomić z poziomu gry google będzie dla nich nieosiągalne), to reszta graczy jedynie na tym skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek przyznaje, przy niektórych questach miałam ochotę gryźć biurko.

Spoiler

Na przykład ten z odkodowywaniem alfabetu Morse''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 05:22, Fumiko napisał:

Aczkolwiek przyznaje, przy niektórych questach miałam ochotę gryźć biurko.


Zgoda, niektóre questy są czasem strasznie pogmatwane. Ale świadczy to jedynie o tym, że mamy do czynienia z tytułem wyjątkowym na rynku. Ja teraz czekam na powrót mojego laptopa z serwisu i mam zamiar spędzić trochę czasu z TSW.

Warto też pamiętać, że tego typu skomplikowane questy nie są obowiązkowe. Grę można potraktować jako zwykłe MMO i masakrować sobie potwory, skupiając się na prostych zadaniach w stylu "idź tam i zabij 10 zombie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 08:56, Ring5 napisał:

Warto też pamiętać, że tego typu skomplikowane questy nie są obowiązkowe. Grę można potraktować
jako zwykłe MMO i masakrować sobie potwory, skupiając się na prostych zadaniach w stylu
"idź tam i zabij 10 zombie".


Ambicja mi nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 21:11, JackXPPL napisał:

Czy TSW ma jakąś wersję "trial" aby je przetestować zanim się kupi?

Nie. Może w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie można kupić TSW chodzi o sklep ewentualnie sam klucz bo nie chce czekac na przesylke bo dojdzie dopiero w pon jesli bym dzis zamowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 11:29, Galizero napisał:

Ludzie gdzie można kupić TSW chodzi o sklep ewentualnie sam klucz bo nie chce czekac
na przesylke bo dojdzie dopiero w pon jesli bym dzis zamowil.


Origin, albo bezpośrednio u Funcomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 11:29, Galizero napisał:

Ludzie gdzie można kupić TSW chodzi o sklep ewentualnie sam klucz


http://www.keye.pl/games/buylistsearchgame/game/185

Przysyłają klucz na adres mailowy od razu po opłaceniu transakcji (kupowałem u nich kilka rzeczy i zwykle w ciągu kilkudziesięciu sekund dostawałem mail z cd-key''em). Warto się też zarejestrować i skorzystać z programu lojalnościowego, ale to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 10:15, Atreides napisał:

Mogę zaprosić jedną osobę do triala Secret World - trial trwa 24 godziny od momentu zalogowania.


Jeśli oferta jest aktualna to chętnie wezmę ;]. Pisz na gg 3892139 lub na maila gaussman@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie wymienie swój 24h dostęp do najbliższej bety Guild Wars 2 (do wyboru najbliższa sobota albo niedziela), za 24h triala do The Secret World. Jeżeli komuś nie zależy na GW2 a ma triala do TSW, to proszę o podzielenie się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz miesiac w ta gre wiec co nie co moge o niej powiedziec. Napewno naleza sie brawa chlopaka z Fancomu za odwage i proby zrobienia czegos nowego co zawsze wiaze sie z pewnym ryzykiem ze sie nie spodoba. No wlasnie..zaczne od tego co mi sie podoba. Napewno klimat, swietne postacie ktore zapadaja w pamiec, questy ktore wymagaja myslenia, swietnie zaprojektowane miejsca, zdarzenia czy postacie w nich zawarte, rowniez takie ktore nawiazuja to roznych filmow czy seriali, czarny humor i pelno innych smaczkow. Ogolnie caly design swiata i zadan jest na bardzo wysokim poziomie jesli ktos lubi klimaty horroru.

To co mi sie nie podoba a niestety jest dosc istotna rzecza to walka. Wyglada ona naprawde kiepsko, nie porywa, w recz nudzi, sam zreszta Fancom przyznaje ze nie jest zadowolony z niej i beda robic zmiany. Taka walka na ''dystans'' wyglada komicznie, malo skilli o ile w ogole aby trzymac potwory z dala od siebie, najczesciej jest sie otoczonym i odstrzeliwuje sie paskudy jeden po drugim, co w przypadku karabinu wyglada dosc idiotycznie. Tak samo pistolety czy Shotgun, praktycznie walka na odleglosc w tej grze wyglada jak Mele. Co do samej broni bialej to probowalem grac mieczem jak i Hamerem ale mialem wrazenie jakbym machal tym w powietrze a przeciwnicy od tak po prostu sobie padali. Skille same w sobie mimo bardzo duzej ilosc tak naprawde wiele sie od siebie nie roznia, nie sa na tyle pomyslowe zeby tworzyc nie wiadomo jakie buildy z nich, moze dopiero w przypadku wymieszania dwoch klas, ale 7 miejsc na umiejetnosci nie daje tez duzego pola do popisu. Nie wspominajac juz o ludziach ganiajacych w slipach i koszulkach z Hamerem wielkosci drzewa na plecach, to tak jakby w simsach dac kazdej postaci bron mniej wiecej tak to wyglada...pozniej juz jest lepiej jak ludzie kupuja ubrania badz dostaja za awans.

Co do PvP to jak dla mnie najslabsze ogniwo tej gry. Zero jakich kolwiek podzialow, teoretycznie nie ma leveli, ale jednak jakis tam podzial na ilosc zdobytego xp powinien byc, raz zdazylo mi sie ze wpadl jeden koles i sam zabil 10 osob mimo ze wszyscy ladowali w niego naraz czym popadnie. O balansie tez nie ma mowy poki co, ale to juz pomine. Na dodatek co nie wchodze na PvP jest ono totalnie zdominowane przez frakcje Templarow, zdecydowana wiekszosc ludzi gra po ich stronie.

Generalnie nie zaluje zakupu tej gry, ale jakos nie mysle o wykupieniu kolejnego miesiaca, zobacze jak wyglada GW2, no i jeszcze wychodzi Dark Souls na PC, wiec poki co Secret World sobie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że się skusiłem na obecny darmowy weekend. O ile większość MMO wywołuje we mnie odruch wymiotny, o tyle TSW zapowiadało się ciekawie jeszcze przed premierą. I spełniło wiele z zapowiedzi - rozbudowana warstwa fabularna jest, lore jest, zagadki są, i co było dla mnie szokiem - na serwerach RP naprawdę można się pobawić w odgrywanie postaci.

I wrzuciłbym subskrybcję bez wahania... Gdyby nie to, że mam kartę graficzną AMD. Jeszcze nie spotkałem gry która tak jak TSW potrafiłaby ją zajechać - obydwa wentylatory pracują na najwyższych obrotach a temperatura i tak rośnie. I to na detalach obniżonych do tego stopnia, że grafika wcale nie należy do pięknych. Radek HD 6850 to nie jest może najnowszy i najdroższy model, ale radzi sobie doskonale z grami dużo ładniejszymi niż TSW.

Nie jestem jedyny, bo na oficjalnym forum sporo graczy skarży się na niskie osiągi z kartami AMD, jednak wydaje się to wołaniem na puszczy. Szkoda, że chyba pierwsze MMO w którym zostałbym na dłużej muszę skreślić z uwagi na szemrane sojusze developera z nVidią wymierzone w konkurencję tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować