Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Ohoho, jakbyś umiał myśleć logicznie, to wiedziałbyś, że instalacja kitservera przebiega tak samo w Pro Evo 2009, jak i 2010. A chyba on głupi nie jest, żeby pobierać tamtą wersję kitservera.

EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 15:46, Zauri napisał:

podales mu link do kitservera, ale dla pesa 2009..

A jaka jest różnica w działaniu kitservera na 2009 i 2010? Wszystko wygląda identycznie, więc co to za problem?

dominik713
- Wow, no to cię podziwiam, że tyle wytrzymałeś bo mnie po kilkunastu sezonach już denerwuje np gdy Van Der Sar skończył karierę, a rok później pojawia się jako 17 latek. Jak już kończyć to kończyć. Wkurza też to, że po jakiś pięciu sezonach drużyny dokonują takich transferów, że potem np w Barcelonie z obecnych graczy jest jakiś trzech piłkarzy, a reszta to nie wiadomo skąd ściągnięci gracze o niskich/średnich statystykach co przyczynia się do tego, że wielka Barca jest prze zemnie ogrywana 5 do zera bez żadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:23, Hartus napisał:

> Wow, no to cię podziwiam, że tyle wytrzymałeś bo mnie po kilkunastu
sezonach już denerwuje np gdy Van Der Sar skończył karierę, a rok później pojawia się
jako 17 latek. Jak już kończyć to kończyć.


Wtedy by się pojawiały same no name''y, a przecież przyjemniej się gra znanymi nazwiskami. Poza tym, jakbym chciał grać ML drużyną z automatycznie dobranymi zawodnikami (tymi Mirandami itd.), to - podążmy przykładem podanym przez Ciebie - pozyskanie Van der Sara byłoby praktycznie niemożliwe, bo skończyłby karierę po roku, dwóch, a Ty wtedy byłbyś zaledwie beniaminkiem 1 dywizji; widoki na jego pozyskanie są niewesołe. Ponadto umożliwia to inny wariant rozegrania kariery zawodnika, jako ten 17-latek VdS raczej nie przechodzi do Manchesteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:20, Helting napisał:

> > Wow, no to cię podziwiam, że tyle wytrzymałeś bo mnie po kilkunastu
> sezonach już denerwuje np gdy Van Der Sar skończył karierę, a rok później pojawia
się
> jako 17 latek. Jak już kończyć to kończyć.

Wtedy by się pojawiały same no name''y, a przecież przyjemniej się gra znanymi nazwiskami.
Poza tym, jakbym chciał grać ML drużyną z automatycznie dobranymi zawodnikami (tymi Mirandami
itd.), to - podążmy przykładem podanym przez Ciebie - pozyskanie Van der Sara byłoby
praktycznie niemożliwe, bo skończyłby karierę po roku, dwóch, a Ty wtedy byłbyś zaledwie
beniaminkiem 1 dywizji; widoki na jego pozyskanie są niewesołe. Ponadto umożliwia to
inny wariant rozegrania kariery zawodnika, jako ten 17-latek VdS raczej nie przechodzi
do Manchesteru.

Przechodzi przechodzi bo "odradza" się w tej samej drużynie :) Ogólnie to mam nadzieję, że w 2011 kariera będzie bardziej rozbudowana, a przede wszystkim będzie możliwość trenowania różnych zespołów, a nie tylko jednego. Trenowanie reprezentacji to już w ogóle szczyt marzeń ale tego to nawet najnowsza FIFA nie będzie miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:24, Hartus napisał:

Przechodzi przechodzi bo "odradza" się w tej samej drużynie :)


W poprzedniej edycji po zakończeniu kariery zawodnik pojawiał się w grupie ''newcomers'', bez podpisanej umowy z klubem; idiotyczna zmiana.

Dnia 30.08.2010 o 22:24, Hartus napisał:

Trenowanie reprezentacji to już w ogóle szczyt marzeń ale tego to nawet najnowsza
FIFA nie będzie miała :P


To jest dobry pomysł, w sumie nawet do zrealizowania.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem ,gdyż włączam pesa gram z 30minut i nagle gra mi się zacina tak ,że muszę zresetowac cały komputer , wiecie co może byc tego przyczyna? Sterowniki są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w PESa w tryb Become a Legend i muszę powiedzieć że coraz bardziej mnie rozwala ta gra. Czy ja coś robię źle czy to normalne że drugi sezon z rzędu mam właściwie non stop formę na tej "strzałce w dół"? No może nie non stop, ale po każdej zwyżkowej formie albo tej normalnej z poziomą zieloną strzałką mam przynajmniej 3-4 mecze fioletowo-błękitnych strzałek formy. Głównie tych fioletowych. Z błękitnych to się cieszę. (A gram w ManUTD który to klub przynajmniej w trybie kariery ma trenera kondycyjnego 5 stopnia na starcie.) Druga rzecz to nieprawdopodobna wręcz ilość słupków i poprzeczek (mój rekord to bodaj 3 poprzeczki z rzędu. Kombosów słupek-poprzeczka i mieszanych serii już nie liczyłem), ale to już właściwie w serii pro-ewo ostatnio normalka, widocznie nie do poprawienia. Więc tylko pytam czy ma jakieś znaczenie to jak gram (zazwyczaj "Man of the Match" albo "most impressive player") na moją formę? Na początku gry (16-22 lat) nie miałem takich problemów z formą. No i jeszcze jedno. Odnośnie współczynników. Mam rozwinięty już jeden ze współczynników (szybkość) do wartości 95 i przestał się podwyższać. Mógłbym uznać że to max gdyby nie fakt że są zawodnicy którzy mają współczynniki większe od 95. Rozwinie mi się to jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować