Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Pro Evolution Soccer 2010

449 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2010 o 10:07, Czarek188 napisał:

Aha i jeszcze jedno. Czy gdy zacząłem karierę w Master League i Become a Legend to po
wgraniu tego patcha będę mógł dalej kontynuować grę czy mam zacząć od nowa?

A tego nie wiem :P Jeżeli przeinstalowałeś grę i trzeba było wgrać "patchowe" save''y to niestety chyba będziesz musiał zacząć od nowa. Najlepiej zrób kopię starych zapisów jeżeli twoja ML i BaL są zaawansowane. A jeśli rozgrywasz dopiero pierwszy sezon to raczej warto zacząć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 10:15, Ksar666 napisał:

Wie ktos czy jest jakis patch co wprowadza druzyny polskie? Jesli tak to poprosze link.

Strona domowa patcha: http://pes-mod.cba.pl/news.php
Pierwszy lepszy gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=nv804BGTl6w
Jest to jedyny patch z polskimi klubami, ale naprawdę udany. Co roku wychodzą nowe wersje do nowych odsłon Pesa. Sam go miałem przez pewien czas i nie narzekałem :) Chociaż denerwujące były w kółko dwie przyśpiewki na zmianę podczas meczów reprezentacji Polski, ale to chyba jedyna wada.

Cascad
Do prawie każdej gry wychodzą fanowskie mody i nie wiem czemu uważasz to za nielegalne. A w przypadku PESa to bez takich "nielegalnych modyfikacji" w Pro Evo grało by o połowę mniej ludzi, bo co to za przyjemność grać Manchesterem Red czy North London? Takie mody dodatkowo wydłużają życie każdej grze, więc producent ma same plusy z takich ulepszeń. Nielegalnym było by zmodyfikowanie gry i jej sprzedawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak mam ustawić w PESie rozdziałke 1920x1080? Najwyższą jaką mogę wybrać to 1280x720.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 22:32, barth89 napisał:

A czy jest jakiś bezpieczny no dvd patch?

Nie, jedynymi tego typu narzędziami są tzw. Cracki, no ale to jest nielegalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 11:57, Czarek188 napisał:

Kurna, napiszesz mi jak tego patcha trzeba zainstalować? Jestem w tym kompletnie zielony...
:/

To wejdź na stronę patcha, którą podałem i kliknij w zakładkę "Instalacja"...
http://pes-mod.cba.pl/viewpage.php?page_id=8
Jest nawet tutorial:
http://www.youtube.com/user/TVPesMod

Ludzie, trochę wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 14:13, Czarek188 napisał:

To czemu odpowiadasz na posta z EP z pytaniem jak zainstalować innego?
A co do twojego problemu, wrzuć screena z plikami patcha, które ściągnąłeś, to Ci powiem gdzie skopiować bo ja już nie pamiętam jakie pliki tam były do instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość folderu "Pro Evolution Soccer 2010" skopiuj doo głównego folderu z grą, czyli domyślnie: C/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2010
A zawartość folderu save do Moje Dokumenty/KONAMI/save.
Oczywiście gra musi być świeżo zainstalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,mam problem,kupiłem w empiku pro evo 2010 ta z reedycji z taka czerwona okladka, zainstalowalem i gdy wchodze w menu to ono ciagle przeskakuje...tzn zachowuje sie tak jakbym mial ciagle wcisniete klawisze (kursory) zaznaczenie lata od gory do dolu. Gdy mi sie uda jakos trafic i wejsc do meczu to gdy mam pikle to gracz od razu ja wykopuje a ja nic nie naciskam. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 13:04, DuduTutu napisał:

Hej,mam problem,kupiłem w empiku pro evo 2010 ta z reedycji z taka czerwona okladka,
zainstalowalem i gdy wchodze w menu to ono ciagle przeskakuje...tzn zachowuje sie tak
jakbym mial ciagle wcisniete klawisze (kursory) zaznaczenie lata od gory do dolu. Gdy
mi sie uda jakos trafic i wejsc do meczu to gdy mam pikle to gracz od razu ja wykopuje
a ja nic nie naciskam. W czym problem?

na dżojstiku grasz? U mnie walnięcie klawy/dżoja pomaga (kilka razy):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta gra, jakaś zjechana. Valencia potrafi przegrać 0:7 z jakąś pipidówą z ligii hiszpańskiej, a np: Polska z brazylią wygrywa 2:0. AI leży do tego jakaś... niezbalansowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie trybu Become a Legend. W PES 2009 była możliwość edycji ligi, w której grałem (mogłem wybrać drużyny, które w tej lidze grały), a w PES 2010 nie da się tego zrobić. Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2010 o 17:45, necron1501 napisał:

Polska z Brazylią wygrywa 2:0.

Hmm.. jak to mówią.. w futbolu wszystko jest możliwe, czy coś takiego :)

Jeśli przeszkadza ci fakt, iż słaba drużyna potrafi wygrać z przeciętniakiem (tak, Valencia to góra przeciętniak), to nie graj w Fifę, bo poprzeszkadza ci jeszcze bardziej.

Nie oczekuj od GRY sportowej maksymalnego realizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham tę serię. gram Master League AS Saint-Etienne, doszedłem w Lidze Mistrzów do ćwierćfinału z Barceloną. pierwszy mecz na wyjeździe przerąbałem 0-4, potem w rewanżu zagrałem sobie ot tak, bez nerwów - wygrałem 6-0 :D
żeby nie było, że jestem gołosłowny - http://www.xfire.com/profile/kobe47pl/screenshots/?view#101328096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować