Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Tak apropos DirectX 11, przy poprzednich screenach porównawczych. Różnica w cieniach na DX10 i DX11 jest taka, że praktycznie niczym się te cienie nie różnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardzie śmieszy przypis w ''key features'', że będzie jedna nowa broń. Kurde, aż jedna! Teraz to już zupełnie nie będę się mógł zdecydować, czym eksterminować przeciwników. Mogli se darować te informację, bo brzmi ona śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kann x- w dx11 odczujemy przede wszystkim wzrost wydajnosci kart graf.nawet obecnych jakie posiadamy czyli pod dx10 oraz pod dx9 .wzrost rzedu ok 20 proc.ale tylko w wersji finalnej win 7,w wersji beta nie uzyskamy tego ,gdyz dx11 jest niedopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:55, Crew_900 napisał:

W tej grze to na przyrost fps bym nie liczył :)


A wiesz tu się zgodzę, bo myślę podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by bylo sprawdzic na xp ile klatek ma a ile na win 7 mysle ze wiecej by bylo na win 7,a to za sprawa pelnego dostosowania dx11 do wielordzeniowych cpu. czyli w pelni wykorzystanie wielordz.do multimediow.oraz gpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim jedynym marzeniem jest to żeby w tej grze zsynchronizowali dźwięk broni . Bo w Czystym Niebie to tragedia była.
W większości broni brak dźwięku gdy koleś coś tam robił z bronią .
W niektórych broniach dźwięk przeładowywania nie był dobrze zrobiony. Koleś nadal przeładowywał broń a dźwięk już skończony był, lub na odwrót .
I takie tam babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste ze powinni gre zrobic taka jaka oczekujemy,my,odbiorcy tej gry.dlatego dziwie sie ze nie nasladuja modow ktore sa i wprowadzic w zycie te pomysly.wiadomo,nie wszystko ale te lepsze pomysly.oraz te bledy o ktorych piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 16:35, Crew_900 napisał:

Moim jedynym marzeniem jest ...

Cienkie masz marzenia i mało ambitne... Fajnie by było, żeby w ogóle ktoś to wydał u nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie kto ma marzenia to ma :) jedni takie inni inne ale!..grając teraz w cień czarnobyla (mmmmmiodzioooo:) ) denerwuje mnie grożenie stalkerów żebym schował broń ,pomimo że pomagam im np mutanty zabić ,po akcji zamiast mi browara postawić za uratowanie im skóry,to grożą, .nie pamiętam czy to występuje w cs. ale takie bezsensowne zachowania powinni poprawić.Ale to oczywiście tylko moje spostrzeżenie i uwaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Europejscy PC-Towcy znowu dostali kosę w plecy. Najpierw AC2 teraz ukochany S.T.A.L.K.E.R. Wątpię czy do premiery coś poprawią. Tak jak czytałem w pewnym newsie Takie przesunięcie premiery może niektórych ludzi nakłonić do ściągnięcia tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:32, Morte napisał:

Jakie kto ma marzenia to ma :) jedni takie inni inne ale!..grając teraz w cień czarnobyla
(mmmmmiodzioooo:) ) denerwuje mnie grożenie stalkerów żebym schował broń ,pomimo że pomagam
im np mutanty zabić ,po akcji zamiast mi browara postawić za uratowanie im skóry,to grożą,
.nie pamiętam czy to występuje w cs. ale takie bezsensowne zachowania powinni poprawić.Ale
to oczywiście tylko moje spostrzeżenie i uwaga .


Mnie spotkało coś lepszego. Zacząłem po raz kolejny OblivionLost. Na wysypisku spotkałem stalkera i też ''poprosił " mnie o schowanie broni. Widocznie zrobiłem to zbyt wolno. Gośc się zdenerwował. Zrobiła się szmotanina po chwili leżałem na ziemi i patrzyłem w niebo , a stalker zabrał mi broń :P.Dodam że chwilę wcześniej podałem mu apteczkę i był "na zielono".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2009 o 08:43, Crew_900 napisał:

Jak dla mnie dobrze :)
Wyjdzie parę łatek i nie będziemy się denerwować o błędy :)


Zatem rosyjscy gracze będą beta testerami. Tym lepiej dla nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też nie narzekam że premiera w stosunku do nich przesunięta. O ile nie żałuję kupna SoC w dniu premiery (wtedy to było coś), tak jakbym kupił CS w dniu premiery (czyt. wysoka cena) to bym się pociął. Inna sprawa, że teraz kupiony CS z bodajże v1.5.08, a bugi na każdym kroku oO Początek gry, a ja już nie mogę nic zrobić.. (Byłem na Wysypisku, gdy nadeszła emisja. A że z bandytami mam na pieńku, przeszedłem do Kordonu, by tam się schować. I po ładowaniu do Kordonu, zonk. Wszystkie postacie zniknęły. Zadanie gówne - schroń się przed emisją, emisja przeszła, postaci ni ma. I tak sobie przelazłem przez pół Zony, a postaci jak nie było tak nie ma) Zainstalowałem patcha 1.5.10 i dobrze się gra. Tak więc, nie dość że premiera u nas przesunięta, to pewnie jeszcze kupię jak CS w tańszej reedycji czy cóś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2009 o 20:20, Gorn111 napisał:

Mnie spotkało coś lepszego. Zacząłem po raz kolejny OblivionLost. Na wysypisku spotkałem
stalkera i też ''poprosił " mnie o schowanie broni. Widocznie zrobiłem to zbyt wolno.
Gośc się zdenerwował. Zrobiła się szmotanina po chwili leżałem na ziemi i patrzyłem
w niebo , a stalker zabrał mi broń :P.Dodam że chwilę wcześniej podałem mu apteczkę i
był "na zielono".

hehe :D no właśnie,tak to jest z ukraińcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


hehe :D no właśnie,tak to jest z ukraińcami

Nie mam do Niego żalu :) Każdy by sie tak zachował widząc kogoś wymachującego przed nim bronią. Trudno się spodziewać żeby nawet najlepszy przyjaciel rozmawiał z Tobą mają przystawiony do glowy pistolet :P
Nie powinni tego likwidować w CoP ani w żadnym innym STALKERZE. (STALKER jest pełen takich "smaczków" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorn111,zgadza sie,ale nie w przypadku jak ewidentnie jestesmy przyjaciolmi oraz gdy stoimy obok nie celujac w niego. trzeba rozroznic te dwie sprawy.idziesz w patrol w afganistanie z kumplem i kazesz mu bron schowac?jak taliby gdzies sa?haha,fajny smaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować