Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Path takze,ale zanim path wyszedl to sterownik grafiki mi ten cien zlikwidowal,mialem najnowszy i wrocilem do starszego i tego nie bylo.pewnie znowu cos z cieniami nakombinowali ze stery maja problem.,no,ale my juz bedziemy grali na full wypas bez buguw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś niezmiernie ciekawi, jedna sprawa. Skoro gra jest robiona na tym samym silniku co CS, to już czuję, że jako "szczęśliwy" posiadacz Ati HD4850 znów będę się przez ładnych parę pierwszych miesięcy obijał o niewidzialne ogrodzenia (wkurzało mnie to niepomiernie, szczególnie gdy trzeba było uciek...znaczy, wycofać się na z góry upatrzone pozycje pod naporem mutantów lub wrogiej frakcji) i szukał tych ładnych siatek maskujących które wszyscy będą pokazywali na screenach a u mnie będą same "sztalugi". O "pomstę do nieba" woła też fakt, że GSC w żadnym patchu nie poprawiła tego błędu, chociaż był raportowany od samego początku, dopiero po patchu 1.07 (czyli dość późno) jakiś modder się zlitował i wydał skinpacka ogrodzeń i siatek zastępując je bodajże tymi z SoC przez co stały się znów widoczne dla tak nieważnych fanów Stalkera/posiadaczy Radków jak ja na przykład...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 19:27, Pariah napisał:

...

Z tego co się orientuję to CoP jest sygnowane przez ATi. Druga sprawa jest taka, że do polskiej premiery o ile takowa będzie to modów i patchy będzie w brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 09:14, Duddits napisał:

> ...
Z tego co się orientuję to CoP jest sygnowane przez ATi. Druga sprawa jest taka, że do
polskiej premiery o ile takowa będzie to modów i patchy będzie w brud.


Ja po tych filmikach wiem, co będę już poprawiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz, schowki nie są już skrzynkami. Teraz przedmioty leża po prostu luzem, i można je znaleźć nawet jeżeli nie masz informacji o tym schowku w PDA.
A brak skrzynek podobno trochę doskwiera, bo jeżeli zostawisz jakieś rzeczy na ziemi w niezbyt odosobnionym miejscu to możesz się z nimi pożegnać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 12:43, Grey_Wolf napisał:

Ciekawa rzecz, schowki nie są już skrzynkami. Teraz przedmioty leża po prostu luzem,
i można je znaleźć nawet jeżeli nie masz informacji o tym schowku w PDA.
A brak skrzynek podobno trochę doskwiera, bo jeżeli zostawisz jakieś rzeczy na ziemi
w niezbyt odosobnionym miejscu to możesz się z nimi pożegnać. :P

Kolejny "cool" pomysł. Który stalker zostawi najlepszą giwerę na ziemi? Komicznie to brzmi.
PS: Wyjdzie taki patch który doda skrzynie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bazach takze nie bedzie skrzynek? rany..a ja tak lubie chomikowac itemki..zawsze przed akcja pojscia w niebezpieczny teren, ide do swojego kuferka,analizuje jaka giwerke wziac, standardowo ok 120 pociskow tylko itp,armor jaki wziac np. ech szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 12:54, Morte napisał:

W bazach takze nie bedzie skrzynek?

Nie no, w każdej bazie jest skrzynka gdzie możesz trzymać graty. Nie ma w terenie.

>PS: Wyjdzie taki patch który doda skrzynie hehe
Nie wiem dlaczego miałby. Tyle było szumu o to żeby NPCe zbierali rzeczy i przeszukiwali ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE NOWOSCI
* Foto-realistycznie odwzorowana strefa zamknięta - miasto Prypeć, stacja kolejowa w Janowie, opuszczona fabryka "Jupiter", wysiedlona wioska Kopaczi i wiele więcej innych miejsc, odtworzonych na podstawie ich prawdziwych odpowiedników.
* Zupełnie nowa fabuła i masa postaci unikalnych.
* Udoskonalone i rozszerzone zadania poboczne.
* Nowe mutanty: Chimera i Burer. Ulepszone zachowanie i nowe umiejętności mutantów.
* Nowe środowisko A-Life, stworzone na podstawie najbardziej lubianych przez graczy elementów z dwóch poprzednich gier.
* Emisje będą znacznie wpływały na świat Zony.
* Dodano do gry możliwość snu.
* Nowy interfejs.
* Możliwość kontynuacji gry w trybie freeplay po jej ukończeniu.
* Stalkerzy sami eliminują zagrożenie ze strony mutantów, omijają anomalie i szukają artefaktów.
* Mutanty omijają pociski wystrzelone w swoją stronę i starają się uciec w wypadku, gdy stwierdzą, że nie mają szans na wygraną.
* Brak możliwości przeszukiwania zwłok mutantów.
* Unikatowe anomalie, stworzone specjalnie z myślą o zadaniach fabularnych.
* Stan broni i kombinezonów wyświetlany będzie tuż obok niego.
* Gra powstaje na silniku X-Ray w wersji 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 19:28, Kapas napisał:

do nowości powinna być dodana lista nowych bugów :E

Czytając ruskie fora dochodzę do wniosku, że jest bardzo mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 20:01, meJKu napisał:

> do nowości powinna być dodana lista nowych bugów :E
Czytając ruskie fora dochodzę do wniosku, że jest bardzo mało :)



No i proszę, jak się chce to można zrobić i grę z małą ilością błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować