Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 14:20, okaz1981 napisał:

Czyli polską wersje dostaniemy w okolicach świąt lub na poczatku roku;-)


Raczej w pierwszym kwartale 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że naprawili promienie słoneczne z rana. Bo w Czystym Niebie jak je miałem to liczba klatek była na poziomie 15-20 , a jak już minęły to powróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:44, Crew_900 napisał:

Mam nadzieję, że naprawili promienie słoneczne z rana. Bo w Czystym Niebie jak je miałem
to liczba klatek była na poziomie 15-20 , a jak już minęły to powróciły do normy


Eh, bo oni nie umieją tej gry dobrze zoptymalizować - ja na szczęście tego typu problemów nie miałem.
No ale Ruscy zrobią darmowy beta test, poprawią i może wydadzą u nas coś w co będzie dało się grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miales spadku fps ? przez godraysy?
Wedlug PDF wwewnatrz gry nie ma dx 11.
Ciekawy jestem czy to prawda.Chyba ze dx 11 z patchami wkrotce dadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersje RUS już latają po sieci ^^ ale nie o tym chciałem ...

W temacie za bardzo nie jestem gdyż skwociłem się do poprzedniej wersji. Postanowiłem jednak dać jej szanse i zainteresować się nową wersją, może wciągnie mnie tak jak pierwsza część :) Chciałem się tylko dowiedzieć czy znajdzie się w CoP srakowata wojna frakcji czy coś w tym rodzaju? Bo w CS nie mogłem jej przetrawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu srakowata ? Mi się tam podobała... jedyne co wkurzało po pewnym czasie to ta masa questów nonstop dodawana do dziennika, związana właśnie z wojnami xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś to miałem, winą było usunięcie pliku user.ltx w którym były dobre wartości ustawień cieni . Od nowa się stworzy ale nie z tymi samymi wartościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym cieniem to..filmu nie ogladalem,ale wiem chyba o jaki chodzi- to sterownik zalatwil sprawe.nr wczesniejszy od tego co mialem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem w CS i kiedyś poruszałem ten tmat. Nie cień nas prześladuje a raczej my go jakieś kilkanaście metrów przed nami. W CS naprawili to, w którymś tam patchu bo teraz gram i tego problemu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować