Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs wielkanocny - Gramowa Zgadywanka. Zgarnij książki i gry!

127 postów w tym temacie

8 nie odgadniętych.Tylko 2 gry są kłopotliwie do odgadnięcia,bo różnica pomiędzy 1 a 2 częścią tych gier w grafice jest bardzo mała.Może coś wygram,i zdobyty wcześniej Space Siege będzie miał kumpla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 00:24, Gandalfica napisał:

Ha, a ja wiem co to za gra nr. 14 ;p Podpowiem, że ma związek z wampirami... Ale u mnie
cienko, cholera. Ledwie 7 gier ;(


To możemy się wymienić. Dam Ci 3 tytuły za to. :] Napisz do mnie na gg jeżeli Cie interesuje ta "wymiana". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 00:24, Gandalfica napisał:

Ha, a ja wiem co to za gra nr. 14 ;p Podpowiem, że ma związek z wampirami... Ale u mnie
cienko, cholera. Ledwie 7 gier ;(


Już moja oferta nieaktualna. Znam już 14. Teraz brak mi tylko 25 i nie jestem pewny 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 01:15, Arkads napisał:

Ta.. cały urok konkursów internetowych.. ja Ci powiem to, a Ty mi to. I bądź tu uczciwy.


Równa wymiana i pomoc koleżeńsko - forumowa. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, odgadłem prawie wszystkie obrazki (bez dosłownie 4, czy 5). W niektórych strzelałem, aloe ogólnie fajny konkurs. Każdy ma szansę się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Wymiany nazwami gier, żeby mieć większe szanse na nagrodę. To już nie można zrobić czegoś dla własnej satysfakcji? Ja parę napisałem, parę strzeliłem, dwóch nie napisałem w ogóle i jakoś z tym żyje. Więcej, sam jestem zaskoczony, że aż tyle mi się udało dziergnąć. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować