Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen - będzie demo; nowe wideo

33 postów w tym temacie

No właśnie gdzie są te nowe filmiki? te co są podane to od dawna są w sieci.

Szkoda ze gra będzie pod koniec roku, już bym się w nom pograł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa filmiki stare a zamiast JoWood jakiś Jaloot :p Aż się What The Eck na usta ciśnie. Jedyne co mnie martwi w oczekiwaniu na Risen to wymagania odnośnie grafiki i optymalizacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiały rzeczywiście nie najnowsze (przynajmniej ten - znany od dawna - trailer). Zaś wiadomość o demie cieszy. Byle tylko ukazało się przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można popełnić 2 (tak DWA) tak rażące błędy pytam się ja?! Wcześniej wspomniany "JooWood" to raz. Po dwa to Panie autorze newsa czy aby na pewno jesteś przekonany, że JoWood wydał wszystkie gry Gothic? Bo ja myślę, że nie.
O Risen nie martwię się. To, że będzie demko to bdb wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 14:29, mikim napisał:

Po opowieściach o błędach w Gothicu 3 odpuściłem sobie gry jakkolwiek z Gothiciem związane
;p. Risena też nie odpalę.


Kup grę i ściągnij najnowszy patch.

Filmik sympatyczny, tych stworków pod koniec sobie nie przypominam. Czekamy.
Ach... NIE WAŻCIE SIĘ POLONIZOWAĆ TEJ GRY! Wyobraźcie sobie, że niektórzy pragną zagrać w wersję angielską - proszę o możliwość wyboru, jak w przypadku Mass Effect czy Sam&Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JW,dokładnie Cenega otrzymuje ode mnie ZAKAZ polonizacji,polonizacja zabiła G3,NWN 2 ME i wieeelle innych,po prostu nie wolno.Co do gry to liczę na rozsądną cenę[do 99 zł] i to by było na tyle jeśli chodzi o POLSKĄ stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polonizacji: moim zdaniem powinni dac wybór, czy ktoś chce w oryginale, czy z dubbingiem, bo w 2 pierwszych Gothikach (tak to się podobno odmienia po polsku) polski dubbing był dobry. W "trójce" był słabszy, no a w Zmierzchu Bogów... Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 15:25, keymaker7 napisał:

a ja tam nic nie mam do polonizacji dwóch pierwszych części Gothica a z radością usłyszałbym
ponownie głos bezimiennego..... :)


Może ma to związek z tym, że wszystkie części Gothic nabyłem w wersji angielskiej i przyzwyczaiłem się... Ale polonizację tych gier uważam za fatalną. Wydania PL (w żadnej formie, choćby zlokalizowano tylko napisy) NIE KUPIĘ - chciałbym jednak dać polskiemu wydawcy zarobić, miast angielskiej firmie, więc proszę mi to umożliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niemiecki jest w modzie, skoro tak wszyscy legną do Risen''a w oryginalnej wersji językowej. Mi tam wersje polskie G 1,2 i 3 się podobały. W herezję pod tytułem Zmierzch Bogów nie grałem i raczej nie zagram to nie wiem jak tam polonizacja wypadła. Swoją drogą, jeszcze teraz pamiętam, jak przed premierą kiedyś ktoś ubolewał nad tym, że dostanie polską wersję Wiedźmina (a nie angielską)... komentarza chyba nie trzeba ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować