Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 7 RC - znamy oficjalną datę premiery!

37 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 21:16, MaikeruPL napisał:

Jak myślicie jak będzie chodziło na c2c 1,8ghz i 2gb ram jeśli vista nie dawala rady?


Skoro na takim sprzecie Vista nie dawala rady, to chyba masz zintegrowana karte graficzna albo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby 7 wersja "okienek" sprostała oczekiwaniom. Od siebie dodam, że z zakupem wstrzymam się do czasu "premiery" Service Pack 1.
Dziwi mnie jedynie, że MS wciąż ma zamiar wciskać ludziom wersję 32-bitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 22:25, Principes napisał:

Oby 7 wersja "okienek" sprostała oczekiwaniom. Od siebie dodam, że z zakupem wstrzymam
się do czasu "premiery" Service Pack 1.
Dziwi mnie jedynie, że MS wciąż ma zamiar wciskać ludziom wersję 32-bitową.


I to jest to! 32- bity to zło i era paleozoliczna. Zaczną robić programy stricte pod 64-bity, mój sprzęt będzie pływał w obłokach. :)

Btw. Dzisiaj minął pierwszy dzień z betą BF: Heroes. Gra jest rewelacyjna i czuć miodność :). Gorzej z serwerami, coraz większe lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ta chwile jeszcze nie mam siodemki zadnej na MSDNAA. choc gdy wyjdzie, to sadze, ze ja zainstaluje... o ile beda stery do mojego lapka pod nia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może przesadzam, ale marketing działa. MS było stać na to by wydać kiepski produkt jakim była vista, by teraz zgarniać pozytywne opinie za następnego windowsa, który rzeczywiście jest lepszy od visty, ale trzeba pamiętać o tym, że vista najlepszym systemem nie była. Teraz ludzie huraoptymistycznie rzucą się na ''lepszy produkt'' a jestem niemal pewien, że gdyby zamiast visty wypuścili 7, to 7 nie sprzedałby się tak dobrze jak się sprzeda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marcinsud nie wiem czy tak, w każdym bądź razie podobnie było z Millenium - najbardziej zjeb... system jaki kiedykolwiek MS stworzył (no niestety, Vista go nie pobiła :) a potem przyszła era XP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 bardzo przyjemny system, obecnie używam bulidu 7068 (x64) i nie mam z nim większych problemów. Kilka mankamentów się znajdzie np. nie działający Daemon lub Alcohol, ale ich obsługa ma zostać dodana właśnie w wersji RC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować