Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Fallout: New Vegas

2572 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 20:07, Karharot napisał:

To lokacja w kopalni w mirelurkami i Cazadorami prawda?

Nie wiem co to mirelurki, bo gram w polską wersję. Kazadorów tam nie ma, są tylko wodniaki. Jest to kopalnia w Ruby Hill (w drodze do Jacobstown).

P.S. Czy w plikach gry są gdzieś zapisane te plansze, które pojawiają się przed wczytaniem gry? Chodzi mi głównie o tą ze strażnikiem NCR z gnatem w dłoni.

P.S.2 Ile jest miejsc do odkrycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 20:36, Abi_Dalzim napisał:

Nie wiem co to mirelurki, bo gram w polską wersję. Kazadorów tam nie ma, są tylko wodniaki. Jest to kopalnia w Ruby Hill (w drodze do Jacobstown).

Yup, to ta. Mirelurkki to te stwory co siedzą w wodzie.

Dnia 28.06.2011 o 20:36, Abi_Dalzim napisał:

P.S. Czy w plikach gry są gdzieś zapisane te plansze, które pojawiają się przed wczytaniem gry? Chodzi mi głównie o tą ze strażnikiem NCR z gnatem w dłoni.

W formie plików graficznych? Wątpię. Jeśli jednak bardzo Ci na tym zależy to na pewno da się to znaleźć gdzieś na necie.

Dnia 28.06.2011 o 20:36, Abi_Dalzim napisał:

P.S.2 Ile jest miejsc do odkrycia?

Pod wodą? Nie przypominam sobie nic szczególnie ciekawego. Na jeziorze obok bombowca jest wejście do (w większości) zatopionej jaskini ale nic wartościowego chyba w środku nie ma a sama lokacja jest ciężka do nawigowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepłynąłem tą jaskinię i w sumie można znaleźć dużo przedwojennych pieniędzy albo coś jeszcze dokładnie nie pamiętam - a same pieniążki nic nie ważą, a wartość 20, więc jest nawet nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 10:47, zerohunter napisał:

Jakie bronie może nosić Weronika?

Veronica specjalizuje się w broniach energetycznych oraz w walce wręcz, pamiętaj też że podobnie jak w wypadku innych towarzyszy musisz jej też dać amunicję do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiem co mnie wzięło, ale skoro swoje podstawowe bronie mają bez ammo, lub ukryte ammo, to myślałem że też nie będą potrzebować xD

Spoiler


Btw, jestem na zaporze, i mam się rozprawić z Legatem, ale nie mogę przejść, są takie 2 ściany z blachy, mam to wysadzić czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:25, zerohunter napisał:

Spoiler

Btw, jestem na zaporze, i mam się rozprawić z Legatem, ale nie mogę przejść, są takie 2 ściany z blachy, mam to wysadzić czy coś?


Spoiler

Te ściany znikną dopiero podczas finałowej misji, jeśli jeszcze do niej nie dotarłeś to do Fortu możesz się przeprawić jedynie tratwą z Cottonwood Cove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To właśnie główny quest, żadnych bogów żadnych panów, stoją tam securitony, a mi pisze że mam się policzyć z legionem i legatem, a ja mogę co najwyżej roboty policzyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 12:05, zerohunter napisał:

Spoiler

To właśnie główny quest, żadnych bogów żadnych panów, stoją tam securitony, a mi pisze że mam się policzyć z legionem i legatem, a ja mogę co najwyżej roboty policzyć;/


Spoiler

Znaczy się w ogóle nie uruchomiła Ci się sekwencja bitwy o zaporę? Sprawdz tutaj czy wszystko zrobiłeś jak należy ->
http://fallout.wikia.com/wiki/No_Gods,_No_Masters
Sam nie mogę Ci powiedzieć wiele więcej bo questa po tej stronie wykonywałem dawno temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 12:58, zerohunter napisał:

Z tego co widzę to jakiś bug, jest jakiś kod na latanie albo przenikanie przez ściany?

tcl pozwala na jedno i drugie, nie gwarantuję jednak że coś Ci to da bo jeśli sekwencja się nie odpaliła to za ścianami pewnie też nic nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się, przeszedłem przez te blachy i otworzyłem wrota, ale niestety nie dostałem niespodzianki za bycie hardkorem;/

Teraz znów się biorę do gry, z tym modem powyżej, muszę jakoś sobie urozmaicić rozrywkę, może kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 14:48, zerohunter napisał:

Udało mi się, przeszedłem przez te blachy i otworzyłem wrota, ale niestety nie dostałem niespodzianki za bycie hardkorem;/

Użycie konsoli powoduje że wszystkie achievementy osiągnięte po jej aktywowaniu nie są liczone. Ponoć można to obejść zapisując grę, wychodząc z niej, odpalając ją ponownie i wczytując sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:07, zerohunter napisał:

Mniejsza o to, mógłbyś mi powiedzieć co to za bonus?

No idea (nigdy nie miałem dość cierpliwości aby wytrwać na hardcore) ale ponoć tylko achievement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem Bennego, mam w ekwpiunku platynowy szton, stoje przed Lucky 38 i mam dylemat, którą drogą pójść ?

1. RNK
2. Sprzymierzyć się z Panem Housem (tylko, że gram postacią raczej dobrą, nie wiem czy ma on dobre intejncje)
3. Uczniowie Apokalipsy, niby wydają się ok, chcą pomagać ludzią, unikają zwady, jedank śmierdzi mi tu jakąs fanatyczną sektą.
4. Bractwo Stali, aczkolwiek tak jak pisałem, jestem postacią dobrą i jeśli mam robić wszystko w imię technologi to dziękuje.
5. Przez chwilę nawet myślałem nad Boomersami, ale z tego co wiem, to takie bractwo stali, tyle, że zafascynowane bronią konwencjonalną.

Prosiłbym bez spoilerów, czyli bardziej podpowiedzi niż odpowiedzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór jest ograniczony do:
1 - RNK
2 - Pan House
3 - Legion
4 - Przeszukaj apartament Benny''ego (o ile już tego nie zrobiłeś) a znajdziesz tam kogoś kto jest alternatywą dla 3 powyższych.
Pozostałe frakcje mogą co najwyżej zostać przekonane do udzielenia wsparcia wybranej przez Ciebie głównej stronie.
Moralnie dobra jest chyba tylko 4 opcja, pozostałe są w najlepszym wypadku szare (z wyjątkiem Legionu który jest bez wątpienia zły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Mimo wszystko sądziłem, że RNK jest dobrą opcją ;/

Pogadam, jeszcze z ambasadorem RNK, jeśli mnie nie przekona wykonuje plan Pana Tak''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytań;

1. Jeśli zabiję Pana House''a i Pana Taka, będę miał dostęp do Lucky 38 (będą tam przebywać "nieużywani kompanie" ?
2. Jeśli zabiję Jane, mogę jakoś "ręcznie" postawić śnieżne kule na półce ?
3. Najlepszy pancerz w grze to ulepszony pancerz wspomagany ? By go założyć muszę przejść szkolenie (nie za bardzo mi się widzi współpracować z bractwem ;/, mogę przeprowadzić je gdzie indziej ?)? Jest jeszcze jakiś inny sposób zdobycia go niż od bractwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wydaję mi się, że w dalszym ciągu będzie można wejść do budynku (o ile dobrze pamiętam), no i powinni być tam kompani.

2. Nie jestem pewien, ale chyba można samemu odkładać kule co wiąże się z tym, że nie dostaniemy za nie kasy.

3. Z tego co wiem to nauczyć się obsługi pancerza wspomaganego można tylko i wyłącznie od bractwa, ale zdobyć go możesz znajdując pancerz w paru miejscach. Jest kilka takich na pustyni.

Ale ogólnie to podkreślam, że to są tylko takie moje wnioski i kojarzenia oraz to co pamiętam z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować