Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - Małgorzata Foremniak jako Isabel w największej lokalizacji od czasów Baldur's Gate!

71 postów w tym temacie

jak foremniak tutaj gada to mi się chciało śmiać nie ze zle czy coś ale ten jej głos i jak ona mówi to śmiać mi się chce .. czekam na Linde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ręką na sercu sie przyznaje - PapaZbrowoski zna się na rzeczy :) Tylko że... spodziewałem się go jako "złego" a nie jako "elfa z lasu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blah - jesli Linda miałgrać jakiegoś bad boya to zupelnie nie poczul, w kogo się wciela. Jednak jeśli grał jakiegoś fircyka to mozę być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, z porteretu wnioskowałem, że Raelag będzie trochę bardziej stanowczą postacią. Usłyszane kwestie (te w wykonaniu Bogusława Lindy) burzą moje wyobrażenie. Ale widocznie ten bohater Lochu taki miał być od samego początku. (ale skoro kobiety rządzą, to może dobrze, że jest taki "uległy":P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dajcie sie ponieść emocjom kto grał juz w poprzednie cześci to w 5 też zagra i niewiem kto by podkładał glosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w 1 i 2, ale 3 i 4 są super, super i jeszcze raz super! Napewno 2 pierwsze części Heroes`ów Są też bardzo fajne! A skoro wszystkie dotych czas wydane tomy Heroes`ów są tak dobre to 5 będzie lepsza niż te cztery razem wzięte!!!Pozdrawiam wszystkich. Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natomiast mi sie wogóle ta beta niepodoba... mam nadzieje ze coś zrobią co mnie przyciągnie do tej gry i nie bede odczówał pustki w portwelu po wydani u 120 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie próbki spoko, Tatiana pozytywnie mnie zaskoczyła (spodziewałem się kaszany jakiej mało), Zborowski wymata, Foremnak jakoś się przeżyje jak się (ona) do tego przyłorzy a Linda... byłem naiwny i liczyłem że mnie pozytywnie zaskoczy... marnie (Już na tym programie (Hyper) widać jakby linda nie wiedział wogóle o co chodzi jakby...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:56, Merhi napisał:

Fajne, ale DAJCIE JAKIEŚ DEMO 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ciekawe skąd? Przed premierą na pewno będzie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linda faktycznie wypada kiepsko, chociaż nie znam dokładnie historii granej przez niego postaci, płonącego kosiarko-jeża - Agraela. Do obrazka głos w każdym razie nie pasuje.

Za to pozytywnie zaskoczyła mnie Okupnik. Spodziewałem się po niej zupełnej klapy, ale to nie jest takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:08, Monastor napisał:

Linda faktycznie wypada kiepsko, chociaż nie znam dokładnie historii granej przez niego postaci,
płonącego kosiarko-jeża - Agraela. Do obrazka głos w każdym razie nie pasuje.


Pozwolisz, że Cię poprawię. Linda podkłada głos Raelagowi - bohaterowi Dungeonu - nie zaś, jak Ty mówisz - Agraelowi vel płonącemu kosiarko-jeżowi. Przynajmniej tak wnioskuję z nazw plików w próbkami Lindy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować