Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X-Men Origins: Wolverine - premiera, demo i "Logan" na wybiegu

36 postów w tym temacie

Myślę że to dobra wiadomość, jednak ja obejdę tą grę szerokim łukiem ;] A co do zdjęć to wymiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę kupiłem wczoraj ( na PC ) i jak na razie b.mi sięw podoba - akcja jest niezła,szwankuje trochę kamera / jest zbyt czuła i zbyt daleko od głównego bohatera ),ale jest ok - poziomy są długie,jak na razie przeszedłem jeden cały i połowę drugiego i trzy walki z bosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przeciętna gra z super bohaterami. Strata czasu i pieniędzy, ale jak będzie w granicach 30 zł to może kupię z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem recenzję na screwattack i muszę powiedzieć, że jeżeli lubisz latające w powietrzu kawałki mięsa, ludzi rozdzieranych w połowie i.t.p po prostu nie ma bata musisz mieć tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:16, kotlecik5 napisał:

Jedank nie byłem pierwszy kurde :P



Wystarczyło edytować posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:16, Bambusek napisał:

Tiaaa, oczywiście dema wersji PC nie ma. A potem narzekania, że gra ściągana masowo z
torrentów...



To jest błędne koło. A poza tym nie rozumiem co ma brak demo do ściągania gry z torrentów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:40, Pile napisał:

To jest błędne koło. A poza tym nie rozumiem co ma brak demo do ściągania gry z torrentów
;]

A choćby to, że taki nastolatek pomyśli sobie "A, ściągnę ją, a jak mi się będzie podobać, to ją kupię". A potem "Fajna gra, powiem, żeby se kumple ściągli. Po co mam kupować?" :P
Gra mam nadzieję, że jest fajna, bo zacząłem zastanawiać się nad kupnem. Krew da się wyłączyć :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:40, Pile napisał:

To jest błędne koło. A poza tym nie rozumiem co ma brak demo do ściągania gry z torrentów
;]


To, że nikt nie lubi kupować kota w worku. Więc wielu sobie ściągnie na zasadzie "nie ma normalnego dema, to potraktuję pirata jako demo". Po czym jakiś tam procent uzna, że kicz i nie kupi, inny procent uzna, że fajne, ale nie będzie płacił za coś, co już ma. A potem wydawca będzie rzucał procencikami, jakie to PC ble i jakie tam olbrzymie piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rosomaka to napisalibyście całość, a nie urywki. Acti utrzymuje tego zwierzaka i wspiera program powiększania liczebności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 20:11, Revan91 napisał:

Konto Live na US, VPN i można ściągać dzisiaj, nie trzeba czekać do 16.05...

<cough> Trzeba mieć też golda<cough>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 21:19, Zaitsev napisał:

> Konto Live na US, VPN i można ściągać dzisiaj, nie trzeba czekać do 16.05...
<cough> Trzeba mieć też golda<cough>


bez przesady miesiąc na allegro, to 17zł, jak ktoś koniecznie chce w to zagrać, to i tak kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować