Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 12:55, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ale czy nie było też wrzasku, gdy mój kumpel kupił sobie CDA z napisem (dużymi) KARTY GRAFICZNiE(i
małymi) ładne.
Czytać ludzie czytać!!!


To tez moj pomysl, wredny, przyznaje. Ale czy ktos o zdrowych zmyslach mogl w ogole dopuscic do siebie mysl, ze w pismie beda prawdziwe karty graficzne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 12:50, BiShopKF napisał:

Apropo "chmastwa" i "marektingu"

Trackmania Nations to oficjalny freeware a w zapowiedzi nie znalazlem nawet o tym wzmianki...
Na okladce wyglada jakby cda "zalatwilo" nam 1 gre wiecej choc tak nie jest.

Nie bede tego komentowal...


jest pelna wersja? jest! to w czym problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 12:50, BiShopKF napisał:

Apropo "chmastwa" i "marektingu"

Trackmania Nations to oficjalny freeware a w zapowiedzi nie znalazlem nawet o tym wzmianki...


<<<Bo pisze o tym w CDA. Zapowiedz to jak trailer, trudno zeby bylo tam wszystko, co w filmie.

Dnia 16.02.2006 o 12:50, BiShopKF napisał:

Na okladce wyglada jakby cda "zalatwilo" nam 1 gre wiecej choc tak nie jest.



>>>A gdzie na okladce pisze "exclusive" czy "tylko w CDA", "tylko dla CDA" itd. Na okladce pisze jakie sa pelniaki w numerze. I one sa. A czy to jest freeware czy nie, to juz jest omowione w srodku. Kogo zreszta by to tak narawde interesowalo? jak gierka komus pasuje, to wali go czy mysmy za to zaplacili, czy nie - liczy sie, ze jest.
A jak mu nie lezy, to chocbysmy dali 1 mln $, to i tak nie kupi.

BTW: niedawno byla darmowa SWINE w paru pismach. Czy w ktoryms na okladce/zapowiedzi napisano, ze to freewareowa wersja? Nie. To czemu pretensje do CDA w wypadku Trackmanii?

Dnia 16.02.2006 o 12:50, BiShopKF napisał:


Nie bede tego komentowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:01, Kamiloos napisał:

Liczylem,ze wrzucicie na dvd demko Battle Of Middle-Earth 2 :P Nie bardzo widzi mi sie sciagac
1,3 gb z netu :P


Pomine drobiazg, ze demko jest od bodaj piatku, podczas gdy plytki byly w tloczni od tygodnia. 1.4 Gb to BAAARDZO duzo miejsca jak na jedno demo - a dobrych dem jest w tym miechu cale mnostwo, wiec bede sie musial powaznie zastanowic czy dac je i w kwietniu. Podobnie bylo z deme DS2... Sorki ale dla mnie 800 MB to gorna granica objetosci dema, ktore wrzucam na DVD bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:03, Alexei Kaumanavardze napisał:

Cytuje:"specjalna edycja Trackmanii Nations"

czyli to nie jest standart tylko wersja ulepszona o X rzeczy.


Nie do konca - rownie dobrze mzoe byc z mnostwa rzeczy okrojna - tez to mozna nazwac SPECJALNA wersja.
W kazdym razie zaznaczono, ze to nie jest STANDADROWA wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:03, smuggler napisał:

BTW: niedawno byla darmowa SWINE w paru pismach. Czy w ktoryms na okladce/zapowiedzi napisano,
ze to freewareowa wersja? Nie. To czemu pretensje do CDA w wypadku Trackmanii?


>
> Nie bede tego komentowal...
>


LOL "Najwieksze w Polsce pismo o grach" porownuje sie i zniza sie do poziomu tych "gorszych pism"... Tendencja spadkowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:03, Alexei Kaumanavardze napisał:

Cytuje:"specjalna edycja Trackmanii Nations"

czyli to nie jest standart tylko wersja ulepszona o X rzeczy.
Czytać ludzie CZytać(chyba to się stanie moim ulubionym powiedzonkiem)



Jakbys zagral to bys wiedzial ze nie jest to zadna ulepszona wersja tylko zupelnie inna wersja (cos jak samodzielny dodatek - tyle ze freeware i co za tym idzie dosc ubogi)

Czytać ludzie czytać :D

BTW gra mi sie bardzo podoba tyle ze nie ma Polski przy kreowaniu profilu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, narzekacie. Cieszę się, że nie będę musiał ściągać tej Trackmanii ze strony (300MB), tylko będę to miał we wtorek na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 12:50, smuggler napisał:

Tylko kto to wtedy z daleka dostrzeze, prosze pana? Nikt. Wiec tak jakby tego nie bylo.


to np. powiekszyc "razy wieksze",
albo zostawic rozmiar bez zmian, ale dac kontrastowe tlo (a nie zolty tekst na bialym tle jak ostatnio; pomaranczowy na czarnym tez nie za bardzo kontrastuje )

Dnia 16.02.2006 o 12:50, smuggler napisał:

Nie rozumiesz takiej oczywistej prawdy, ze to ma walic po oczach? Ktos pomysli "o, tam sa 2 DVD,
wezmie w rece "a nie, tylko 1 CD ale 2x wiekszy... tyz piknie". (Albo "eee, to nie biore"
- wedle woli).


tylko ile osob zauwazy to PRZED kupnem (ja nie zauwazylem :P i z tego co zaobserwowalem to inni tez to przegapiaja)

Dnia 16.02.2006 o 12:50, smuggler napisał:

I idzie wlasnie o to, by z masy roznych pism wzial w rece wlasnie CDA. Bo to juz polowa sukcesu.


moze zamiast reklamy na ostatniej stronie dac jakis opis zawartosci, albo fragmenty tekstow (tak jak w ksiazkach) zeby ''zaostrzyc apetyt'' kupujacemu, bo pomijajac empik to wszedzie cdaction jest zapakowany w folie (wiec mozna zobaczyc tylko przod okladki i reklame NEC''a z tylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg czemu zawsze w edycji DVD było więcej pełnych wersji a teraz i w cd i dvd jest tyle samo ...
A i jeszcze jedno czy w nastempnym jubileuszowym numerze dacie 2 x DVD9?? Wiem że nienawidzicie pytań tego typu, ale stawiam że na 50% tak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:38, rywin2006 napisał:

Smugg czemu zawsze w edycji DVD było więcej pełnych wersji a teraz i w cd i dvd jest tyle samo
...


Jest jedna więcej na DVD - przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2006 o 13:10, BiShopKF napisał:

LOL "Najwieksze w Polsce pismo o grach" porownuje sie i zniza sie do poziomu tych "gorszych
pism"... Tendencja spadkowa ???


Nie jestesmy az tak wielcy by nie zauwazac innych pism. No ale rozumiem, ze jak nie masz odpowiedzi na ten zarzut, to sie wali z "bekhendu" zagrywke "...a wy bijecie Murzynow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Nareszcie się odczytałem ;] Dzięki Arkadiusz. Myślałem, że to 2 zwykłe DVD, a to dwuwarstwowe DVD. No, za parę dni maszeruję obowiązkowo do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:16, Arkadiusz napisał:

> Tylko kto to wtedy z daleka dostrzeze, prosze pana? Nikt. Wiec tak jakby tego nie bylo.


to np. powiekszyc "razy wieksze",
albo zostawic rozmiar bez zmian, ale dac kontrastowe tlo (a nie zolty tekst na bialym tle jak
ostatnio; pomaranczowy na czarnym tez nie za bardzo kontrastuje )


Ale po co, co to zmieni tak naprawde?

Dnia 16.02.2006 o 13:16, Arkadiusz napisał:


tylko ile osob zauwazy to PRZED kupnem (ja nie zauwazylem :P i z tego co zaobserwowalem to
inni tez to przegapiaja)


>>>>Przepraszam, od tego sa oczy by patrzec i czytac i lepek od tego, by rozumial co widzi. Za brak bystrosci u czesci nabywcow nie odpowiadamy :)

Dnia 16.02.2006 o 13:16, Arkadiusz napisał:

moze zamiast reklamy na ostatniej stronie dac jakis opis zawartosci, albo fragmenty tekstow
(tak jak w ksiazkach) zeby ''zaostrzyc apetyt'' kupujacemu, bo pomijajac empik to wszedzie
cdaction jest zapakowany w folie (wiec mozna zobaczyc tylko przod okladki i reklame NEC''a
z tylu)


>>>A wiesz, ze reklama na ostatniej stronie kosztuje cos ok. 10.000 zl? A za 10.000 zl to nieraz mozna ladna gierke kupic, czy pare stron do CDA dolozyc. Jak to mowia 10K tu, 10K tam, i nagle sie z tego robia wieksze pieniadze :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:38, rywin2006 napisał:

Smugg czemu zawsze w edycji DVD było więcej pełnych wersji a teraz i w cd i dvd jest tyle samo
...
A i jeszcze jedno czy w nastempnym jubileuszowym numerze dacie 2 x DVD9?? Wiem że nienawidzicie
pytań tego typu, ale stawiam że na 50% tak będzie..


To przegrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:45, smuggler napisał:

Nie jestesmy az tak wielcy by nie zauwazac innych pism. No ale rozumiem, ze jak nie masz odpowiedzi
na ten zarzut, to sie wali z "bekhendu" zagrywke "...a wy bijecie Murzynow".



Troche dlugo formulowales odp...

Moim zdaniem to smieszne ze "najwieksze w Polsce pismo od grach" posilkuje sie arumentami typu: "oni tez sa nie lepsi" to tak ja w polityce...

No ale jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 14:05, BiShopKF napisał:

> Nie jestesmy az tak wielcy by nie zauwazac innych pism. No ale rozumiem, ze jak nie masz
odpowiedzi
> na ten zarzut, to sie wali z "bekhendu" zagrywke "...a wy bijecie Murzynow".
>
>

Troche dlugo formulowales odp...


Bardzo przepraszam, ze tak zaniedbuje swe podstawowe obowiazki ale wziela mnie nagle i dziwaczna chetka, zeby... popracowac. Dziwne, nie? Placa mu za gadanie na forach, a ten sie opierdala i za jakies glupoty bierze...
:)

Dnia 16.02.2006 o 14:05, BiShopKF napisał:


Moim zdaniem to smieszne ze "najwieksze w Polsce pismo od grach" posilkuje sie arumentami typu:
"oni tez sa nie lepsi" to tak ja w polityce...

No ale jak uwazasz.


>>>Co uwazam? Ja uwazam, ze po prostu nie wiedziales co powiedziec i zboczyles z tematu dyskusji na jakies ni z dupy ni z gardla "aaaaa - wywyzszacie sie, coooo?". Pomijajac fakt, ze sie NIE wywyzszamy to nijak sie to ma do meriutm dyskusji - a mowilem ci o tym, bys mi pokazal jakie inne pismo na swiecie zanzacza na okladce, ze dana gra jest powszechnie dostepna w sieci jako freeware. No, jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować