Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 09:56, smuggler napisał:

Bije sie w piersi, moja wina, przegapilem!


O...? To gdzie mogę ściągnąć patch''a, który naprawi ten błąd:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czemu mówimy, że inne pisma są słabe? Bo jest CDA! CDA jest najlepsze, a Wy zarzucacie, że porównuje się do słabszych? Jak najlepszy ma się porównać do lepszych? Jeśli może, to nie jest najlepszy :) A do kogo mają się porównać? Do "Pani Domu"? Powiecie, że do zagranicznej prasy. A powiedzcie co może wiedzieć przeciętny polski gracz o pismach zagranicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 14:16, smuggler napisał:

Bardzo przepraszam, ze tak zaniedbuje swe podstawowe obowiazki ale wziela mnie nagle i dziwaczna
chetka, zeby... popracowac. Dziwne, nie? Placa mu za gadanie na forach, a ten sie opierdala
i za jakies glupoty bierze...
:)


Zaimponowales na mam teraz. Szacun...

Dnia 16.02.2006 o 14:16, smuggler napisał:

>>>Co uwazam? Ja uwazam, ze po prostu nie wiedziales co powiedziec i zboczyles z tematu
dyskusji na jakies ni z dupy ni z gardla "aaaaa - wywyzszacie sie, coooo?". Pomijajac fakt,
ze sie NIE wywyzszamy to nijak sie to ma do meriutm dyskusji - a mowilem ci o tym, bys mi pokazal
jakie inne pismo na swiecie zanzacza na okladce, ze dana gra jest powszechnie dostepna w sieci
jako freeware. No, jakie?


Jedno wynika z drugiego. Gdyby nie wyszlo na ze Trackmania jest free to bylo by wam na reke. No ale skoro wyszlo to teraz trzeba sprawe jakos zalagodzic piszac np. ze inni przeciez tez tak robia.

Tak jak w przedszkolu. Jasiu czemu uderzyles Ole? Bo skoro Kajtek uderzyl Kamila to ja moge uderzyc Ole.

Zwracam tylko uwage na fakt, ze przeciez wy piszac o sobie jako o najwiekszym w polsce pismie o grach powinniscie byc zoobowiazani do nie zachowywnia sie w ten sposob. A ty znowu swoje:

"a mowilem ci o tym, bys mi pokazal jakie inne pismo na swiecie zanzacza na okladce, ze dana gra jest powszechnie dostepna w sieci jako freeware. No, jakie? "

P.S. Wy nie dosc ze nie macie tego na okladce, to w dodatku nie ma nawet tego w zapowiedzi twojego autorstwa w ktorej na pewno znalazlo by sie miejsce na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2006 o 09:32, smuggler napisał:

PSS. A za miesiąc mamy małą ale cieszącą nas rocznicę - stuknie nam 10 latek. Oj, będzie się
działooooo...


a powiesz jakie gierki szykujecie ? :)

Dnia 16.02.2006 o 09:32, smuggler napisał:

###Dema

18 Wheels: Pedal To The Metal [DVD]
BVS Solitaire [DVD]
Core Defender [DVD]
Flatspace II [DVD/CD]
Gods [DVD]
Gunner 2.25 [DVD]
Hammer & Sickle [DVD]
Mount''n''blade [DVD/CD]
Movies, The [DVD/CD]
Onimusha 3 [DVD/CD]
Star Wars: Empire at War [DVD]
Strike Ball 2 [DVD]
Trackmania Original [DVD]
ToCA RD 3 #2 [DVD/CD]
Vivisector [DVD/CD]


###Bonusy

Action Mag [CD/DVD]
Adventure Zone [CD/DVD]
Bonus 1 & 2 [CD/DVD]
Bonus DVD [DVD]
Cybersport Finały [CD/DVD]
Championship instrukcja [CD/DVD]
Emu Kouncik [CD/DVD]
FFWD [CD/DVD]
FPP MegaZin [CD/DVD]
Hitman 2 instrukcja [CD/DVD]
Speed Corner [CD/DVD]
Strefa WWW [CD/DVD]
Tawerna RPG [CD/DVD]


###Patche [tylko DVD]

Cuban Missile Crisis v1.2
Dragonshard v1.2.1
Knights of the Temple 2 v1.2.33
Ski Racing 2006
Stubbs the Zombie v1.01
Tortuga v1.1 Eng
VtM Bloodlines unofficial patch 2


szkoda ze nie dali 1,5 Gb LoTR : BFME 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDA prezentuje się ciekawie. Jak co miesiąc zagości w kolekcji, stos urośnie o kolejne kilkanaście milimetrów.

A swoją drogą Smuggler, mógłbyś dobierać nieco bardziej parlamentarne sformuowania :/ Niezależnie od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BiShopKF

Dnia 16.02.2006 o 18:48, BiShopKF napisał:

Jedno wynika z drugiego. Gdyby nie wyszlo na ze Trackmania jest free to bylo by wam na reke.
No ale skoro wyszlo to teraz trzeba sprawe jakos zalagodzic piszac np. ze inni przeciez tez
tak robia.


Brednia. Po pierwsze tego sie ukryc nie da, bo to tak jakbym chcial ukryc, ze wyszlo nowe CDA. Po drugie
nie musze niczego zalagodzic, bo nie ma nic w tym zlego, ze sie daje gierki freeware, szczegolnie gdy dobre.
To ty robisz z tego przestepstwo i wciskasz ciemnote, ze sie tego wstydzimy, ukrywamy, zalagodzamy itd. A ja mowie, ze to co mowisz w tym temacie to prostu bullshit.

Dnia 16.02.2006 o 18:48, BiShopKF napisał:

Tak jak w przedszkolu. Jasiu czemu uderzyles Ole? Bo skoro Kajtek uderzyl Kamila to ja moge
uderzyc Ole.


Nie, to ty mowisz: oooo, patrzcie, a Kaziu ODDYCHAAAA - ale wstyd, ale obciach, nie tlumacz sie kaziu teraz, ze wszyscy oddychaja, no, musisz teraz zalagodzic, ukryc to itp.

Dnia 16.02.2006 o 18:48, BiShopKF napisał:

Zwracam tylko uwage na fakt, ze przeciez wy piszac o sobie jako o najwiekszym w polsce pismie
o grach powinniscie byc zoobowiazani do nie zachowywnia sie w ten sposob. A ty znowu swoje:


Zwracam ci tylko uwage, ze nie musimy trzymac sie zasad, ktore TY nam narzucasz jako obowiazujace. Mowie ci raz jeszcze: pokaz mi jAKIEKOLWIEK pismo na swiecie, ktore sie wstydzi tego, ze zamieszcza freeware albo informuje o tym na okladce. SWINE np. zamiescilo mnostwo pism na swiecie. Widzialem ich okladki - na kazdej pisze FULL GAME INSIDE (albo cos takiego), a nie widzialem FULL FREE GAMES albo cosik.

Dnia 16.02.2006 o 18:48, BiShopKF napisał:

"a mowilem ci o tym, bys mi pokazal jakie inne pismo na swiecie zanzacza na okladce, ze dana
gra jest powszechnie dostepna w sieci jako freeware. No, jakie? "


>>>No wlasnie, jakie? Bo skoro zadne, to czemu czepiasz sie wlasnie CDA, ze tego nie robi? To absurd. To tak jakbys czepil sie mnie, ze nie nosze wiadra na glowie, bo twoim zdaniem tak wlasnie powinien sie ubierac autor piszacy w takim pismie. I niewazne, ze nikt inny nie nosi wiadra, problem w tym ze Smuggler nie nosi, a powinien!

Dnia 16.02.2006 o 18:48, BiShopKF napisał:

P.S. Wy nie dosc ze nie macie tego na okladce, to w dodatku nie ma nawet tego w zapowiedzi
twojego autorstwa w ktorej na pewno znalazlo by sie miejsce na to :D


>>>No i? Pisze to w Zawartosci Cover CD w pismie. I wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 18:52, Norbi.7 napisał:


> szkoda ze nie dali 1,5 Gb LoTR : BFME 2 :D
>

chodzi o demo


No tak, trzeba bylo wycofac wytloczone DVD z tloczni, przemielic na koszt wlasny i nagrac nowa wersje, juz z tym demem... Jakby szanowali czytelnikow, to by tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 22:21, Veilaine napisał:

Nowe CDA prezentuje się ciekawie. Jak co miesiąc zagości w kolekcji, stos urośnie o kolejne
kilkanaście milimetrów.

A swoją drogą Smuggler, mógłbyś dobierać nieco bardziej parlamentarne sformuowania :/ Niezależnie
od wszystkiego.


Z calym szacunkiem ale "dupa" to nie jest jakis straszny wulgaryzm, a jak ktos pieprzy glupoty, to ja nie powiem "szanowny pan mija sie z prawda" tylko powiem "pieprzysz glupoty". Wale prawde w oczy i nie lubie politycznej poprawnosci. te naprawde ciezkie wulgaryzmy w moich wypowiedziach sie nie pojawiaja, lub gdy sie jednak czasem w ekstremalnych sytuacjach pojawia, to sa wykropkowywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 14:16, smuggler napisał:

[...] Dziwne, nie? Placa mu za gadanie na forach, a ten sie opierdala
i za jakies glupoty bierze...
:)


Nie miałem na myśli drobnego tyłeczka, ale tę artylerię powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 08:42, smuggler napisał:

No tak, trzeba bylo wycofac wytloczone DVD z tloczni, przemielic na koszt wlasny i nagrac nowa
wersje, juz z tym demem... Jakby szanowali czytelnikow, to by tak zrobili.


to moze dajcie to na wasze "urodzinki" ?? [lol]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:25, Budyn napisał:

Z tym CHM 4 to już dziwne, grę mozna kupić za 10 złotych już, ponieważ jest strasznie stara,


zaiste, chyba az dwa lata ma :)

Dnia 17.02.2006 o 11:25, Budyn napisał:

lepiej by było jakbyście dali CHM 5


A najlepiej to ChM 6... albo po rpostu PES 5 + czytnik DVD, co sie bedziemy szczypac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Ciebie, Smuggler, pytanie pewne. Na ile dni przed wydaniem numeru, jest on zamykany, czy może raczej-autorzy muszą oddać teksty (taki ostateczny deadline). Bo gdzieś mi wcięło CDA, w którym był opis "wytwarzania" numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Gdybyscie sie tego nie wstydzili, to info o tym na pewno by bylo w zapowiedzi np: "Extra freewarowa scigalka z rozbudowanym trybem multi"

Ja nie robie z tego przestepstwa, tylko staram sie unaocznic ze "takie są fakty", czyli staram sie zupelnie 4 free uzupelnic twoja zapowiedz :P (tak wiem ze to niedzwiedzia przysluga :D )


"Nie, to ty mowisz: oooo, patrzcie, a Kaziu ODDYCHAAAA - ale wstyd, ale obciach, nie tlumacz sie kaziu teraz, ze wszyscy oddychaja, no, musisz teraz zalagodzic, ukryc to itp."

Rownie dobrze mozesz sobie wstawic za slowo "oddycha" np "kradnie"... Sens przykladu ten sam, a wynik logiczny zupelnie inny, czyz nie? W przykladach na swoja korzysc jestes mocny smugg :D

Dnia 17.02.2006 o 08:41, smuggler napisał:

"a mowilem ci o tym, bys mi pokazal jakie inne pismo na swiecie zanzacza na okladce, ze dana
gra jest powszechnie dostepna w sieci jako freeware. No, jakie? "


>>>No wlasnie, jakie? Bo skoro zadne, to czemu czepiasz sie wlasnie CDA, ze tego nie robi? To absurd. To tak jakbys czepil sie mnie, ze nie nosze wiadra na glowie, bo twoim zdaniem tak wlasnie powinien sie ubierac autor piszacy w takim pismie. I niewazne, ze nikt inny nie nosi wiadra, problem w tym ze Smuggler nie nosi, a powinien!

Co ma wspolnego godnosc jaka powinniscie miec jako najw. w Polsce pismo o grach, do tego co nosisz na głowie???
Ja wiem ze przyklady dobra rzecz, ale tylko wtedy gdy sie je stosuje z sensem i przeznaczeniem. To nie AR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 08:44, smuggler napisał:

Z calym szacunkiem ale "dupa" to nie jest jakis straszny wulgaryzm, a jak ktos pieprzy glupoty,
to ja nie powiem "szanowny pan mija sie z prawda" tylko powiem "pieprzysz glupoty". Wale prawde
w oczy i nie lubie politycznej poprawnosci. te naprawde ciezkie wulgaryzmy w moich wypowiedziach
sie nie pojawiaja, lub gdy sie jednak czasem w ekstremalnych sytuacjach pojawia, to sa wykropkowywane.



Taaaak wiem ze pieprze glupoty bo jak zeby inaczej... ;)

BTW Czy ty kiedykolwiek przyznales publicznie ze nie masz/miales racji (abstrachujac od tego czy masz ja teraz czy nie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:10, MonkOfWar napisał:

A ja mam do Ciebie, Smuggler, pytanie pewne. Na ile dni przed wydaniem numeru, jest on zamykany,
czy może raczej-autorzy muszą oddać teksty (taki ostateczny deadline). Bo gdzieś mi wcięło
CDA, w którym był opis "wytwarzania" numeru...


Coz, zdarzylo sie, ze teksty byly dostarczane i ostatniego dnia :) - no ale to jest sytuacja wyjatkowa, zwykle naczalstwo cisnie, zeby najpozniej 3 dni przed wysylka wszystko juz bylo, no, poza newsami, bo te sa do konca aktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:27, BiShopKF napisał:

Ekhm... Gdybyscie sie tego nie wstydzili, to info o tym na pewno by bylo w zapowiedzi np: "Extra
freewarowa scigalka z rozbudowanym trybem multi"


Facet, mam dziwne wrazenie, ze jak sobie cos w lepek wbijesz, to mlotem pneumatycznym tego sie nie wybije... Sorki, madry podobno glupszemu ustepuje... wiec niech bedzie po twojemu. TAK, STRASZNIE NAM WSTYD, ZE DALISMY FREEWARE''a. OD DZIS CHODZIMY Z WORKAMI PAPIEROWYMI NA TWARZACH, bo nie mozemy ludziom w oczy spojrzec.

Dnia 17.02.2006 o 13:27, BiShopKF napisał:


Ja nie robie z tego przestepstwa, tylko staram sie unaocznic ze "takie są fakty", czyli staram
sie zupelnie 4 free uzupelnic twoja zapowiedz :P (tak wiem ze to niedzwiedzia przysluga :D


Widzisz, problem polega na tym, ze dla ciebie "fakty" to jest to, co ty uwazasz. gdybys uwazal, ze Ziemia jest plaska, to tez bys napisal "Ziemia jest plaska, takie sa fakty". Krotko mowiac - patrz wyzej, na poprzedni akapit.


>

Dnia 17.02.2006 o 13:27, BiShopKF napisał:


"Nie, to ty mowisz: oooo, patrzcie, a Kaziu ODDYCHAAAA - ale wstyd, ale obciach, nie tlumacz
sie kaziu teraz, ze wszyscy oddychaja, no, musisz teraz zalagodzic, ukryc to itp."

Rownie dobrze mozesz sobie wstawic za slowo "oddycha" np "kradnie"... Sens przykladu ten sam,
a wynik logiczny zupelnie inny, czyz nie? W przykladach na swoja korzysc jestes mocny smugg
:D


Facet, w ten sposob to zamieniajac w dzialaniu 2+2 = 4 czworke na 8 moge udowdnic, ze 2+2 = 8.
Twoja logika jest powalajca. I jak rozumiem dla ciebie kradziez i publikacja freeware to to samo? Co jeszcze CIEKAWEGO powiesz (bo madrego to na pewno nic...)

Dnia 17.02.2006 o 13:27, BiShopKF napisał:



>>>No wlasnie, jakie? Bo skoro zadne, to czemu czepiasz sie wlasnie CDA, ze tego nie
robi? To absurd. To tak jakbys czepil sie mnie, ze nie nosze wiadra na glowie, bo twoim zdaniem
tak wlasnie powinien sie ubierac autor piszacy w takim pismie. I niewazne, ze nikt inny nie
nosi wiadra, problem w tym ze Smuggler nie nosi, a powinien!

Co ma wspolnego godnosc jaka powinniscie miec jako najw. w Polsce pismo o grach, do tego co
nosisz na głowie???


>>>Wiesz co, idz spac, bo udajesz juz glupszego niz jestes. Albo - co gorsza - nie udajesz, i po prostu nie rozumiesz, ze bredzisz jak w goraczce...

Dnia 17.02.2006 o 13:27, BiShopKF napisał:

Ja wiem ze przyklady dobra rzecz, ale tylko wtedy gdy sie je stosuje z sensem i przeznaczeniem.
To nie AR...


>>>No pewnie ze nie, bo w AR czasem mam do czynienai moze i z glupkami ale nie az takimi...


BiShopKF: Taaaak wiem ze pieprze glupoty bo jak zeby inaczej... ;)

>>>Nno, odrobinka samokrytycyzmy na koniec...

BTW Czy ty kiedykolwiek przyznales publicznie ze nie masz/miales racji (abstrachujac od tego czy masz ja teraz czy nie) ???

>>>Ty mi tu nie abstraCHUJ, bo to bardzo brzyko tak sie zachowywac w towarzystwie. I zeby zaspokoic twa ciekawosc: nigdy nie przyznalem sie ze nie mialem racji, gdy mialem racje.


Dobra, koncze juz te jalowa dyskusje - w tym temacie EOT. O ile wiesz co to znaczy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jak koncza ci sie argumenty to zaczynasz ludzi wyzywac ze sa "gupi" (pomijam wczesniejsze "nietrafione" sformulowania ktore to zauwazylem nie tylko ja) bo sie z toba nie zgadzaja albo co gorsza maja inne zdanie. Ale ja nie zniże sie do twojego poziomu, o nie.

Oto przyklady:

"Sorki, madry podobno glupszemu ustepuje... wiec niech bedzie po twojemu"
"Co jeszcze CIEKAWEGO powiesz (bo madrego to na pewno nic...)"
"Wiesz co, idz spac, bo udajesz juz glupszego niz jestes. Albo - co gorsza - nie udajesz, i po prostu nie rozumiesz, ze bredzisz jak w goraczce..."
"No pewnie ze nie, bo w AR czasem mam do czynienai moze i z glupkami ale nie az takimi..."
"Dobra, koncze juz te jalowa dyskusje - w tym temacie EOT. O ile wiesz co to znaczy..."


To tylko z 1 posta...

A znajdz mi jedno zdanie w ktorym ja cie obrazam.

Naprawde widac ze umiesz doskonale dyskutowac i faktycznie miazdzysz mnie i wogole wszystkich swoja inteligencja, elokwencją i kultura... lol


Widac rowniez ze wymijasz moje pytania czy stwierdzenia obchodzac je inna droga aby wygladaly na zabawne lub elokwente, ale mysle ze kazdy zauwaza ze wcale na nie w gruncie rzeczy nie odpowiadasz... Dlaczego? Czyzby byly nie wygodne?


"I jak rozumiem dla ciebie kradziez i publikacja freeware to to samo?"

Rozumiem ze oddychanie i publikacja freeware bez zaznaczenia tego, to dla ciebie to samo ???


Myslalem ze wiecej soba reprezentujesz, lecz nie jestem zaskoczony ze sie rozczarowalem :)


OK, więc jalowa "dyskusja" dobiegla konca. Dziekuje serdecznie za poswiecomy mi twoj cenny czas. Mam nadzieje ze nie poszedl on na marne i ludzie na tym forum poczytają ten topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować