Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[POGŁOSKA] Call of Duty 7 - w Wietnamie i na Kubie?

77 postów w tym temacie

Jest to kadr z filmu Good Morning, Vietnam. Imo trafny obrazek do newsa, jak wiesz o co chodzi mniej więcej w filmie.

Modern Warfare 2 to CoD6, ale nieoficjalnie. Będzie tak zapewne nazywany potocznie przez graczy. Ja przynajmniej będę tak go nazywał, bo jakoś nie widzi mi się ta nazwa, a Call of Duty kojarzy mi się z najlepszą serią FPSów :)

Co do osadzenia akcji w Wietnamie, to trochę mi nie pasuje. Wg mnie nie ma dobrej gry o tym okresie, a grałem w większośc wydanych gier. Druga sprawa, to w końcu Call of Duty, więc może się udac. Ja czekam na CoD WWI lub w jakieś niedalekiej przyszłośc. Ot taki eksperyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem po cichu że zrobią CoD''a w Wietnamie bo w sumie to jedna z ważniejszych wojen amerykanów, a O Wietnamie nie było dużo gier, a II wś się już chyba znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mysl,ale nie widze dobrego multiplayera na mapach w dzunglach i bagnach szczegolnie jesli do robienia gry zabierze sie treyarch coz poczekamy zobaczymy,narazie przydalo by sie cos o cod6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z Vojtasem. Twórcom głównie chodzi o dotarcie do amerykańskiego gracza, a do tego potrzebni są amerykańscy żołnierze lub chociaż żołnierz z bronią produkcji amerykańskiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 14:35, MadeinHell napisał:

MaccCry... ale MW2 to już osobna marka. To już nie jest CoD :P

Pod względem zasad, podstaw rozgrywki to raczej będzie CoD, tylko nazwa się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co nazwa się zmieniła tylko Activision wycofało się z tego, a z MW zostało tylko Infinity Wards ;p więc to będzie 6 część CoD..... news chyba w pośpiechu pisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:59, azur65 napisał:

> MaccCry... ale MW2 to już osobna marka. To już nie jest CoD :P
Pod względem zasad, podstaw rozgrywki to raczej będzie CoD, tylko nazwa się zmieniła.


Chodziło mi o sam tytuł, dlatego temat nie powinien mieć nazwy "CoD 7". Co najyżej 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno CoD 8 będzie osadzony w Polskich lasach, lasach pod koniec XXI wieku... rzucać dzidami i kamieniami się będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 08:48, Kakarotto napisał:

A podobno CoD 8 będzie osadzony w Polskich lasach, lasach pod koniec XXI wieku... rzucać
dzidami i kamieniami się będzie...


I przy jedzeniu spalonego sznycla będą Quick Time Event''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 11:19, Rogalik88 napisał:

I przy jedzeniu spalonego sznycla będą Quick Time Event''y.


Raczej przy jedzeniu spalonego szczura... podobno klimaty falloutowe mają być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wietnam ? Czemu nie... zawsze próbowałem wyobrazić sobie CoD''a osadzonego w czasach wojny Wietnamskiej i teraz (być może) przekonam się na własne oczy jak to może wyglądać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:59, azur65 napisał:

> MaccCry... ale MW2 to już osobna marka. To już nie jest CoD :P
Pod względem zasad, podstaw rozgrywki to raczej będzie CoD, tylko nazwa się zmieniła.

na tej samej zasadzie Crysis byś musiał nazywać FarCry 2, a jednak tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest dobra(czy bardzo dobra) to nieważne gdzie się rozgrywa. Ważne, że jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować