Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[POGŁOSKA] Call of Duty 7 - w Wietnamie i na Kubie?

77 postów w tym temacie

Niedługo co drugi news na gramie będzie pogłoską czy plotą :P

Możliwe, czemu nie, IW robi teraz tylko MW, a II wojna zostaje Treyarch, szkoda, że mimo zrobili już 2 CoDy, to ciągle tyle bugów mają ich gry, no i szkoda, zę MW straciło tytuł CoD, bo jak II wojenne CoDy będą słabe, to marka upadnie, chociaż WaW mi się podobał, to bugów ma 3x tyle co MW1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:57, milusass napisał:

co tu robi Robin Williams? Kolejny obrazek z cyklu "nie wiem co wstawić to wstawię coś"?


Raczej chodzi o nawiązanie do "Good Morning, Vietnam" ;). A COD na Kubie? Cóż.. oryginalne nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:57, milusass napisał:

co tu robi Robin Williams? Kolejny obrazek z cyklu "nie wiem co wstawić to wstawię coś"?

Good Morning, Wietnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być całkiem ciekawe... Ale póki co takie pogłoski mnie i tak niezbyt obchodzą, na razie najbardziej czekam na MW2. A tak swoją drogą, Treyarch będzię miał bardzo łatwą robotę jeśli CoD7 rzeczywiście będzie się rozgrywał w Wietnamie (i Kubie) - wystarczy wziąść "Pacyficzne" mapy z WaWa, podmienić modele i uzbrojenie postaci i nowa gra gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Idąc tym tropem można by umieścić tutaj i Che Guevarę :-)

Co do samej gry. Cóż...to wszystko już było! Afganistan, Irak, rozumiem, za świeże rany żeby je rozdrapywać, ale może odrobina kreatywności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uda się zrobić takiego CoD''a żeby pokazywał piekło wojny jak World At War ,miał grafikę ,grywalność jak Modern Warfare i żeby był oldschoolowy jak jedynka ,to dopiero byłby miód :P A co do samej lokacji - wydaje się w sam raz - ale wolę najpierw poczekać na CoD: MW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie coś nowego, ale dotąd gry na podstawie wojny w Wietnamie nie wychodziły jakieś nadzwyczajne. Oby inaczej było tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że akcja CoD10 będzie się rozgrywała na Marsie.
Bez sensu takie ploty. O wiele lepszym wyjściem byłoby umieszczanie informacji nt CoD:MW2.
Na marginesie - Wietnam jakoś mi nie leży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huh, CoD to jak serial... Wietnam i Kuba to ciekawe klimaty, zwłaszcza pierwsza lokacja. Gdyby to zostało wykonane w stylu CoD4... Kolejne nagrody gry roku w kieszeni. Myślę, że tylko Infinity Ward jest wstanie sprostać klimatowi Wietnamu... A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Medal of Honor Allied Assault i lądowania na plaży Omaha ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD niestety został zabity i jako fan juz nie sięgnę po gry z tej serii. Wygląda na to, że IW się odcina od marki tworząc nową i porzucając starą nazwę. Treyarch teraz będzie dalej robił crapy jak WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:57, milusass napisał:

co tu robi Robin Williams? Kolejny obrazek z cyklu "nie wiem co wstawić to wstawię coś"?


...czasami bywają takie chwile kiedy wolałbym aby komentowanie pod newsem było zablokowane ...to jest właśnie ta chwila.

A co do newsa - Wietnam ble, natomiast Kuba... hmm... <loczyn myśli>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:57, milusass napisał:

co tu robi Robin Williams? Kolejny obrazek z cyklu "nie wiem co wstawić to wstawię coś"?

Tylko raz wrzuciłem losowy obrazek kompletnie nie związany z tematem newsa.

Co było w tym najlepsze? Części gramowiczów udało się wymyślić powiązanie :) było niesamowicie pokręcone, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakich czasach miałaby się toczyć rozgrywka, nadal II wojna światowa? Czy może klimaty dużo późniejszej wojny w Wietnamie? Z drugiej strony, nie wiem do czego można dopasować Kubę, wszystko pozostaje wielką tajemnicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że jeszcze nie ma nawet CoD 5. Jest CoD4: MW, a potem CoD: WaW. Przy Waorld at War nie ma 5. A tutaj już myślą o 7 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować