Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto z czym na E3?

30 postów w tym temacie

Ja chyba będę z największym zainteresowaniem wypatrywał jakichkolwiek informacji z obozu Valve. Może pokażą kolejny artwork z EP3. Może. :P

A z wymienionych wyżej gier, na razie nie interesuje mnie raczej żadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CTRL + F - Hitman
Hmmm... Kurde... Nie ma... Może błąd?
Dobra druga próba : CTRL + F - Hitman
No i znowu nie ma...
Eh... Mam nadzieje, że będzie tą niespodziewaną zapowiedzią bo to już trzeci rok bez nowego Hitmana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 17:35, Fomorian napisał:

Brutal Legend, Alpha Protocol i Heavy Rain. Liczę też na trochę wieści o Beyond Good
& Evil 2.


Widzę, że poważnie rozważasz kupienie konsoli. W końcu ktoś będzie atakował sensowniej niż Aope. :DDD
W to nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no Mass Effect 2 to kupie w dniu premiery na pewniaka :) Z pewnością zwróce też uwage na Heavy Rain i Red Faction : Guirella


P.s.

Dnia 04.05.2009 o 20:43, MadeinHell napisał:

YEAH! "Hannah Montana: Rock Out the Show"! Czekałem na to cały rok...


Taa...jak my wszyscy stary, jak my wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące są dla mnie tylko Heavy Rain oraz Army of Two: The 40th Day.
Poza tym, sprawdzałem niedawno demko Red Faction: Guerrilla i całkiem fajna sprawa z tym rozwalaniem wszystkiego dookoła....ale klimat mi kompletnie nie przypadł do gustu. "Robotnicy, proletariat są zniewoleni przez złą korporację! Wyzwól ich z okowów kapitalizmu! ble ble ble...". Jak dla mnie to wszystko jest tam dość żałosne i odpychające. Śmierdzi lewactwem na kilometr i jeszcze dalej ;). Nie kupuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 22:26, Vojtas napisał:

Widzę, że poważnie rozważasz kupienie konsoli. W końcu ktoś będzie atakował sensowniej
niż Aope. :DDD
W to nie wątpię.


Zaraz tam atakował :D PC był, jest i będzie moją główną gamingową platformą. Zresztą nadal się waham i wstrzymuję decyzję - najpierw muszę peceta unowocześnić, coby choć Wiedźmin na nim zadziałał.

Natomiast w razie zakupu będę miał więcej argumentów dlaczego PC rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować