Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto z czym na E3?

30 postów w tym temacie

Szczególnie będę wypatrywał z powyższych na info o Bad Company 2, Mass Effect 2, NFS Shift, miałem dodać jeszcze RedFaction ale po tym jak konsole wyszedł to już sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cthulhu_X- tą gre robi Sony wiec na PC nie wyjdzie.
Widać ze Sony ma największy asortyment hitów PSP/PS3 będą na ,,topie" na E3.
Heavy Rain i Uncharted 2 są moje !! (będą) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 kupuję w ciemno, Heavy Rain prawdopodobnie po tym, jak zagram w demko ;) Jeśli miałbym sugerować się prezentacjami i filmikami z gameplay to kupiłbym ją już teraz, ale najlepiej sprawdzić w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LittleBigLegend - Havy Rain robi Quantic Dream, ta sama ekipa co robiła Fahrenheit''a a jak wiadomo F pojawił się na PC tyle że później, więc istnieje możliwość że z HR będzie podobnie, ale i tak na nią nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slizgi - na Heavy Rain kasę wyłożyło Sony... A jak wiadomo, są oni bardzo surowi jeśli chodzi o swoje gry. Ile znasz hiciorów z pod marki Sony na innych konsolach niż Playstation?

(Tekken i Final Fantasy się nie liczą, Sony za nie nie odpowiada... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perfect World? To dopiero teraz oficjalna premiera będzie? Poza tym to darmowe mmo jest i już w to długo grać można (sam w to gram). Chyba, że o czymś nie wiem i cały ten czas grałem/gram w betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam najbardziej na Mass Effect i Red Faction Guerilla :D Obie gry będą na pewno co najmniej rewelacyjne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect2 kupuję w ciemno.
Poza tym poczekam jeszcze na rezultaty Need For Speed : Shit i Bayonetta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy czekam najbardziej na Battlefield Bad Company 2, Mass Effect 2, NFS Shift, Alpha Protocol, no i oczywiście last but not least, czyli Red Faction: Guerilla. Ale największe nadzieje wiążę z kontynuacją gry, którą ukończyłem 6 razy pod rząd, czyli Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę szczególnie wypatrywał: Split/Second, Battlefield: Bad Company 2, Mass Effect 2 oraz Red Faction: Guerilla. Oj będzie w co grać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 14:57, Pile napisał:

Czekam najbardziej na Mass Effect i Red Faction Guerilla :D Obie gry będą na pewno co
najmniej rewelacyjne ;]

Na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować