Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Pytanie może trochę od czapy, ale:

Sąsiedzi od rana mi fundują chamskie "umc umc umc" na basach, do stopnia gdzie czuję normalnie fizyczne wibracje w podłodze.

Myślicie, że Aria Królowej Nocy to dostateczna zemsta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:12, Fumiko napisał:

Pytanie może trochę od czapy, ale:

Sąsiedzi od rana mi fundują chamskie "umc umc umc" na basach, do stopnia gdzie czuję
normalnie fizyczne wibracje w podłodze.

Myślicie, że Aria Królowej Nocy to dostateczna zemsta?

ja bym się bardziej mścił coś pod Victim of Fate - Gammy Ray / Helloween ;], ale też może być. Mścij się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:24, kindziukxxx napisał:

ja bym się bardziej mścił coś pod Victim of Fate - Gammy Ray / Helloween ;], ale też
może być. Mścij się ;]


Kwestia jest taka, że ten sopran niesie się po ścianach nie gorzej niż basy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:28, Fumiko napisał:

> ja bym się bardziej mścił coś pod Victim of Fate - Gammy Ray / Helloween ;], ale
też
> może być. Mścij się ;]

Kwestia jest taka, że ten sopran niesie się po ścianach nie gorzej niż basy... :P

No to w takim wypadku chyba postanowione ;] Pamiętaj tylko że ma być głośno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:28, Fumiko napisał:

> ja bym się bardziej mścił coś pod Victim of Fate - Gammy Ray / Helloween ;], ale
też
> może być. Mścij się ;]

Kwestia jest taka, że ten sopran niesie się po ścianach nie gorzej niż basy... :P


Tylko nie doprowadź do rezonansu budynku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:12, Fumiko napisał:

Pytanie może trochę od czapy, ale:

Sąsiedzi od rana mi fundują chamskie "umc umc umc" na basach, do stopnia gdzie czuję
normalnie fizyczne wibracje w podłodze.

Myślicie, że Aria Królowej Nocy to dostateczna zemsta?

Nie, tego się tak nie robi. Zemsta, zemstą, ale ważniejsza jest nauczka. Przeproś sąsiadów (tych niedudniących) za zakłocanie spokoju i poproś o wyrozumiałość, a Arię Królowej Nocy puszczaj gdzieś tak o trzeciej, czwartej w nocy. W niedzielę o piątej rano. Szybciej dojdą do rozumu. Chociaż, jeśli to Angole, to mogą się nie połapać, już Cezar pisał do Brytanika, żeby nie brał niewolników z Angli, bo są za głupi, żeby się do czegokolwiek nadawać...;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:12, Fumiko napisał:

Pytanie może trochę od czapy, ale:


No to pasuje idealnie.

Dnia 20.11.2010 o 14:12, Fumiko napisał:

Myślicie, że Aria Królowej Nocy to dostateczna zemsta?


Na początek powinno wystarczyć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 17:51, KrzysztofMarek napisał:

Nie, tego się tak nie robi. Zemsta, zemstą, ale ważniejsza jest nauczka. Przeproś
sąsiadów (tych niedudniących) za zakłocanie spokoju i poproś o wyrozumiałość, a Arię
Królowej Nocy puszczaj gdzieś tak o trzeciej, czwartej w nocy.


Nie nie nie. Ja to mam zamiar zrobić normalnie, w ciągu dnia po jakiejś imprezie u nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 20:52, kindziukxxx napisał:

Wszystkim:
byłym, obecnym i przyszłym pokoleniom Loży
Dobrych, Zerowych, Wesołych świąt ;]

Święta, Święta i po Świętach ;d całe żarcie zostało wchłonięte ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 10:33, mlynar911 napisał:

> Wszystkim:
> byłym, obecnym i przyszłym pokoleniom Loży
> Dobrych, Zerowych, Wesołych świąt ;]
Święta, Święta i po Świętach ;d całe żarcie zostało wchłonięte ;p

a na dzisiaj nic nie zostawiłeś? Nieładnie ;> bardzo nieładnie, ale to aż nie zdrowo tak się objadać, sam mam nadzieję że piłeczka dzisiaj wypali bo trochę ruchu przydałoby się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 12:19, kindziukxxx napisał:

a na dzisiaj nic nie zostawiłeś? Nieładnie ;> bardzo nieładnie, ale to aż nie zdrowo
tak się objadać, sam mam nadzieję że piłeczka dzisiaj wypali bo trochę ruchu przydałoby
się ;]

Na dziś został barszcz ;d;d + jakieś resztki. Ja w poniedziałek mam zamiar na basen iść ;d bo ruch mi potrzebny jest i to baaardzo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 13:24, mlynar911 napisał:

> a na dzisiaj nic nie zostawiłeś? Nieładnie ;> bardzo nieładnie, ale to aż nie
zdrowo
> tak się objadać, sam mam nadzieję że piłeczka dzisiaj wypali bo trochę ruchu przydałoby

> się ;]
Na dziś został barszcz ;d;d + jakieś resztki. Ja w poniedziałek mam zamiar na basen iść
;d bo ruch mi potrzebny jest i to baaardzo ;d

ruch zwłaszcza po świętach to jest wskazany dla każdego, no może dla niektórych bardziej, a barszcz też mi dzisiaj został, nic całe szczęście że mam wolne jeszcze przez tydzień, czego nie mogą powiedzieć ludzie pracujący, no ale każdy przez to przechodził więc chyba w miarę sprawiedliwie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 14:07, kindziukxxx napisał:

ruch zwłaszcza po świętach to jest wskazany dla każdego, no może dla niektórych bardziej,
a barszcz też mi dzisiaj został, nic całe szczęście że mam wolne jeszcze przez tydzień,
czego nie mogą powiedzieć ludzie pracujący, no ale każdy przez to przechodził więc chyba
w miarę sprawiedliwie jest ;]

Moja siostra wkurza sie bo po sylwestrze idzie do szkoly a my na uczelni tydzien wolny jeszcze mamy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2010 o 14:39, mlynar911 napisał:

Moja siostra wkurza sie bo po sylwestrze idzie do szkoly a my na uczelni tydzien wolny
jeszcze mamy ;d


Ja po sylwestrze też idę tylko u mnie to zaczynaliśmy w ostatnim tygodniu września a nie jak wszyscy w październiku i idzie się przyzwyczaić, a jak masz jeszcze tydzień więcej to się ciesz, bo nie wszyscy tak mają, tylko potem inni mają ferie a nam przychodzi sesja ;/, ale tylko 3 egzaminy z algebry, analizy i fizyki ;/, z reszty na szczęście zwolniony jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 14:52, kindziukxxx napisał:

Ja po sylwestrze też idę tylko u mnie to zaczynaliśmy w ostatnim tygodniu września a
nie jak wszyscy w październiku i idzie się przyzwyczaić, a jak masz jeszcze tydzień więcej
to się ciesz, bo nie wszyscy tak mają, tylko potem inni mają ferie a nam przychodzi sesja
;/, ale tylko 3 egzaminy z algebry, analizy i fizyki ;/, z reszty na szczęście zwolniony
jestem ;]

No ja mam z matmy, podstaw zarządzania i ekonomii ;p ale nie jestem zwolniony buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 14:39, mlynar911 napisał:

a my na uczelni tydzien wolny jeszcze mamy ;d

Ile ja bym dał żeby tak mieć :D Zazdroszczę ci. Ale w sumie nie jest źle, od 17 ferie mam, 2 tygodnie luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2010 o 17:09, mlynar911 napisał:

No ja mam z matmy, podstaw zarządzania i ekonomii ;p ale nie jestem zwolniony buuu


To nie narzekaj tylko się ciesz że masz tylko 3 egzaminy, ja się cieszę bo jednak pisać 7 a 3 to jest różnica ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 13:11, kindziukxxx napisał:

To nie narzekaj tylko się ciesz że masz tylko 3 egzaminy, ja się cieszę bo jednak pisać
7 a 3 to jest różnica ;]

Ja w następnym semestrze będę miał 5 ;p to tak się pochwalę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować