Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 14:47, mlynar911 napisał:

> No to jak nic się nie dzieje to nie ma o czym pisać, a jak tam pogoda ? bo u mnie
nawet
> nie pada :P, ale zapowiadane było słońce znaczy sie jeszcze w pogodzie 4 dni temu,
ani
> razu jeszcze w tym roku nie byłem na plaży.
Z pogodą różnie ale jest nie najlepsza. Bo albo jest tak duszno ,że nie da się przejść
20 metrów bez spocenia się albo leje ... ;/ ostatnio ze 3 dni lało a teraz jest duszno
także ...

u mnie nie jest tak źle, ale ma się poprawić od środy więc może będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam... Długo nie było mnie na gramie, byłem odcięty od kompa, może mi ktoś powiedzieć co nowego na forum? Jakieś newsy, żałoba po Jacksonie, atak trolli etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:02, Luk_Der_Ritter napisał:

może mi ktoś powiedzieć co nowego na forum? Jakieś newsy, żałoba po Jacksonie, atak trolli
etc.?


Nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 15:37, kindziukxxx napisał:

Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P


Najpierw trzeba sie zastanowic nad egzystencjalnym sensem istnienia takowego tematu, ktorego wiele osob najzwyczajniej w swiecie nie rozumie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 16:07, kuba9876543210 napisał:

> Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P

Najpierw trzeba sie zastanowic nad egzystencjalnym sensem istnienia takowego tematu,
ktorego wiele osob najzwyczajniej w swiecie nie rozumie. :P

ale wystarczająca ilośc osób rozumie toleruje i co więcej udziela się w rozwoju tego systemu, teraz przyjdzie im zadecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 15:37, kindziukxxx napisał:

Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P

Hmm jakieś nowe forum? Nic mi nie wiadomo ... A co z tym ma się stać? Wybuchnie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 17:50, mlynar911 napisał:

> Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P
Hmm jakieś nowe forum? Nic mi nie wiadomo ... A co z tym ma się stać? Wybuchnie? ;>

cdprojekt.pl/forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 22:26, kindziukxxx napisał:

> > Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P
> Hmm jakieś nowe forum? Nic mi nie wiadomo ... A co z tym ma się stać? Wybuchnie?
;>
cdprojekt.pl/forum :)

A już kiedyś było forum cdproject które przeszło w gram.pl. Miałem tam nawet rycerza kiedyś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 15:37, kindziukxxx napisał:

Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P

A możesz mi powiedzieć, PO CO? Masz jedno miejsce, w którym możesz spotkać konkretne osoby i teraz będziecie się ganiać z jednego adresu do drugiego? Dziwaczne i dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 00:25, Meghan_mph napisał:

> Czy jesteście za założeniem loży na nowym forum? :P
A możesz mi powiedzieć, PO CO? Masz jedno miejsce, w którym możesz spotkać konkretne
osoby i teraz będziecie się ganiać z jednego adresu do drugiego? Dziwaczne i dziecinne.

NA gram.pl ostanio robi się coraz większa dzieciarnia co nie sprzyja rozmowom ,ale to i tak lożowicze zadecydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:12, kindziukxxx napisał:

NA gram.pl ostanio robi się coraz większa dzieciarnia co nie sprzyja rozmowom ,ale to
i tak lożowicze zadecydują.

A tam na cdproject ma być ograniczenie wiekowe czy jak ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:35, mlynar911 napisał:

> NA gram.pl ostanio robi się coraz większa dzieciarnia co nie sprzyja rozmowom ,ale
to
> i tak lożowicze zadecydują.
A tam na cdproject ma być ograniczenie wiekowe czy jak ? ;>

nie :>, ale www3pl jest modkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:12, kindziukxxx napisał:

NA gram.pl ostanio robi się coraz większa dzieciarnia co nie sprzyja rozmowom ,ale to tak lożowicze zadecydują.


A możesz mi powiedzieć, PO CO? W obecnej Loży i tak wypowiadają się niemal wyłącznie jej stali bywalcy, chcesz założyć nową dla zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:50, Merovingian napisał:

> NA gram.pl ostanio robi się coraz większa dzieciarnia co nie sprzyja rozmowom ,ale
to tak lożowicze zadecydują.

A możesz mi powiedzieć, PO CO? W obecnej Loży i tak wypowiadają się niemal wyłącznie
jej stali bywalcy, chcesz założyć nową dla zasady?


Nie chodzi o to że ja mam założyć loże, ale jest pewna migracja na nowe forum, niemniej tej loży nie mam zamiaru opuścić, gdyż tu przynajmniej zawsze jest ktoś z kim można pogadać, a że zaczęliśmy pisać z komsatym i weteranem na nowym forum to wiecie zawsze tam też można zarobić ewentualność, ale na razie inny temat tam oblegamy, więc raczej kolejnej loży nie będzie, ta wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:01, kindziukxxx napisał:

Nie chodzi o to że ja mam założyć loże


No ba, ileż ludu wyskoczyło z tym pomysłem... Już Chińczyków mniej na świecie.

Dnia 03.07.2009 o 14:01, kindziukxxx napisał:

tej loży nie mam zamiaru opuścić, gdyż tu przynajmniej zawsze jest ktoś z kim można pogadać, a że zaczęliśmy pisać z komsatym i weteranem na nowym forum to wiecie zawsze tam też można zarobić ewentualność, ale na razie inny temat tam oblegamy, więc raczej kolejnej loży nie będzie, ta wystarcza.


Mam nadzieję, że nagle nie zapomni Ci się własnych argumentów, kiedy będziesz klikał na Rozpocznij nowy wątek, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:15, mlynar911 napisał:

Mnie tylko zastanawia po co otwierać 2 fora ...


Po to, żeby CDP posiadało swoje forum jak na porządnego wydawcę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować