Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Simsy skończone

36 postów w tym temacie

O nie...
Czy oni nie mogą zrobić jednej, porządnej gry, tylko robią bardzo okrojoną wersję podstawową, później wyzyskując klientów na dodatkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:37, Jaki_Gahn napisał:

O nie...
Czy oni nie mogą zrobić jednej, porządnej gry, tylko robią bardzo okrojoną wersję podstawową,
później wyzyskując klientów na dodatkach?


Niestety, taka jest ich polityka ;/. A ja w sumie jestem ciekaw nowych Simsów. Ale pierwszych i tak nie zapomnę xP.
Pewnie stanie się tak, iż tydzień po premierze oznajmią, że wychodzi dodatek dający możliwość zainstalowania kupionej podstawki, bo nie zdążyli tego zaimplementować do premiery... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:39, KooK napisał:

Niestety, taka jest ich polityka ;/. A ja w sumie jestem ciekaw nowych Simsów. Ale pierwszych
i tak nie zapomnę xP.
Pewnie stanie się tak, iż tydzień po premierze oznajmią, że wychodzi dodatek dający możliwość
zainstalowania kupionej podstawki, bo nie zdążyli tego zaimplementować do premiery...
^^



Ofc tydzień później dwa dodatki po 30$ pozwalające na instalację Simsów na Windowsie i wpisanie seriala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wreszcie przestaniecie ujadać na politykę EA względem Simsów? wydają miliard dodatków, bo klient stwarza na nie popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że w Ea pracują uczciwi chrześcijanie, machometanie czy inni pozytywnie zakręceni religijni fanatycy i faktycznie cena stworzenia i wydania dodatku równa się cenie sklepowej to można uznać że Ea sprzedaje Simsy na raty co nie jest wcale takie najgorsze.. gdyby dać jedną grę za cenę zsumowanych cen podstawki i dodatków w dniu premiery każych?? Ja tam zarabiam, czekam i kupuję bo prawie żadna gra nie jest dla mnie tak wciągająca i przyjemnie czasochłonna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś tam większym fanem, (ani w ogóle fanem) ale nie powiem, że z chęcią zagrałbym w najnowszą odsłonę The Sims. Coś jednak jest w tym tytule. Poprzednie części nie są dla mnie żadną tajemnicą. Jedyny "smak" jakim się nie zainteresowałem to liczne dodatki. Podstawka i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją przygodę z Simsami zakończyłem na dodatku do pierwszej części - "Wakacje" i nie powiem żebym jakoś szczególnie za tym tęsknił. Ale będę szczery - te stawianie domów, projektowanie mieszkań i ogrodu wspominam bardzo miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 5 czerwca? To naprawdę niedługo.
W każdym razie sam nie wiem kiedy nabędę swój egzemplarz The Sims 3. Gierkę na pewno kupię, ale kiedy to pojęcia nie mam. Wpierw planuje ulepszyć swojego PC, a potem nabyć parę innych tytułów. W sumie szkoda...bo pamiętam jak na The Sims2 czekałem z ogromną niecierpliwością. A dzień...przed oficjalną premierą był naprawdę ekscytujący (sklep rozsyłał właśnie The Sims2 dzień przed), bo dotarła do mnie paczuszka i granie oraz zachwyt nad ewolucją simsów był naprawdę ogromny. Trójka zainteresowała mnie tym, że edytor postaci będzie bardziej rozwinięty oraz, że miasto będzie naprawdę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagram z wielką chęcią. Dodatki raczej oleje (może kiedyś jak stanieją). Lubię robić domki i je meblować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:49, pepsi napisał:

Kiedy wreszcie przestaniecie ujadać na politykę EA względem Simsów? wydają miliard dodatków,
bo klient stwarza na nie popyt.


jedyny sensowny komentarz w temacie, a wiekszosc zalosna... niektorym widocznie przeszkadza to ze EA zaspokaja popyt na gry - jak to nazwac? cisna mi sie tylko niecenzuralne slowa na usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować