Zaloguj się, aby obserwować  
sebastiano444

Jak poderwać dziewczyne

39 postów w tym temacie

Zależy na co pójdziesz. wydaje mi sieże kiedyś leciał Nocny Pociąg z Mięsem.
Moze cos w tym stylu? O! albo koralina!
Zabierz ją na spacer. Najlepsze wyjście, w jej oczach wyjdziesz na ''romantyka'' a w swoich będziesz mieć szansę aby ją obpytać, gadać z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:41, sebastiano444 napisał:

A ja pójdzie ze mną do kina to będe w lepszym połorzeniu

Tak, bo pokażesz, że Ci na niej zależy. Pokaż to, bo i tak dziewczyny o tym wiedzą. Skubane mają szósty zmysł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt ciężko się domyślić. :D
Jak ktoś taką pannę maltretuje na gg, chce się spotkać, etc. to chyba tylko jakiś niedotryb nie zauważyłby, że coś jest na rzeczy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:54, Burszurasek napisał:

Niezbyt ciężko się domyślić. :D
Jak ktoś taką pannę maltretuje na gg, chce się spotkać, etc. to chyba tylko jakiś niedotryb
nie zauważyłby, że coś jest na rzeczy. ;d

Ta, to nawet ja bym zauważył :P Tylko, że mam przyjaciółkę, która przez chwilę popatrzyła się na mojego kumpla i już wiedziała co i jak :P Ponoć wszystkie tak umieją... a ja się podjarałem, że umiem stawami w palcach strzelać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole to bardzo dużo ludzi zaczęło chodzić ze sobą. Nie wiem czy to ta pogoda na nich tak działa. Ja osobiście też mam parę dziewczyn na oku, ale nie wiem którą wybrać, a poza tym to też wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to zmień datę urodzenia podaną na gramsajcie (chyba, że konto też brata).

Powiem coś, na moim przykładzie. Podoba mi się taka dziewczyna. Lekki kujonek... Otóż wraz z koleżankami codziennie kupują sobie bułeczki (takie z sosem xD). Uznałem, że każdego dnia będę przeznaczał na ten cel 1zł. Tak więc podchodzę i pytam się : "Stawić Wam coś?". Oczywiście One się zgadzają i mogę spokojnie wręczyć pieniądze tejże ładnej dziewczynie. Radze z tym popróbować. Taka miłość na papierku... :)

Oczywiście nie biorę moich związków na poważnie i żyję z przekonaniem, że jeszcze będzie na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:58, SongoX napisał:

U mnie w szkole to bardzo dużo ludzi zaczęło chodzić ze sobą. Nie wiem czy to ta pogoda
na nich tak działa. Ja osobiście też mam parę dziewczyn na oku, ale nie wiem którą wybrać,
a poza tym to też wydatek.

Słuchaj jak masz taki problem i nie wiesz którą wybrać,przedstaw nam te dziewczyny,my Ci pomożemy,doradzimy,a koszty...jak kupisz samochód też będziesz je miał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:22, White_Eagle napisał:

> To jest lepsze http://www.youtube.com/watch?v=iYoFhTMVnI0

Owszem, nie złe. Jednak ja mam coś bardzo życiowego... ( sam tym sposobem już kilka poderwałem
:P )
Uwaga: Raczej dla starszych gramowiczów:

http://www.youtube.com/watch?v=u6fdDWm_Hqc

Jeśli podrywasz dziewczyny takimi tekstami jak ten bezmózgi koleś z filmu to życzę powodzenia w dalszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też do drugiej gimnazjum chodzę :D Dziewczynę już mam(od trochę ponad miesiąca)...ale nie jestem pewien czy ją podrywałem :P Poszliśmy jakąś tam ekipą, wypiliśmy browara, pogadaliśmy...(znaliśmy się od miesiąca). Potem spytałem się czy chce buzi, a ona powiedziała że zależy jakiego, a ja na to jakiego chcesz...no i jesteśmy razem :D
Lipa że ona jest od Ciebie z klasy :/ To utrudnia sprawę...jakoś dziwnie tak mi się wydaje.
I nie słuchaj tych komputero-maniaków..."pogadaj z nią na gg albo na nk". Ty masz ją mieć w RL :P A oni to chyba tylko przed kompem siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 07:30, sebastiano444 napisał:

A Asia bo tak ma na imię. Na przyrodzie z nią siedze i ona prosi mnie o zegarek ponosi
go kilka lekcji i oddaje


To wy chyba chodzicie razem do przedszkola a nie gimnazjum^^ Powiem krótko - zapytaj się jej czy nie chce iść na randkę czy co tam tylko chcesz. Jeśli powie nie to masz zamiar się powiesić? Trzeba będzie żyć dalej :) Lepiej dostac kosza niż żyć w przekonaniu, że mogło się udać ale się nie spróbowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 07:30, sebastiano444 napisał:

A Asia bo tak ma na imię. Na przyrodzie z nią siedze i ona prosi mnie o zegarek ponosi
go kilka lekcji i oddaje

Mam pytanie... Moze nie do tego tematu ,ale w gimnazjum jest biologia ;x Powodzenia w podrywaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża, ale hardcorowy temat :) Myślałem, że będą tu wypociny jakiś pseudo-macho ze studiów a tu proszę Cie takie zaskoczenie. Ale nic jestem chyba za stary na takie sprawy, powodzenia chłopaki i pamiętajcie! Bądźcie sobą i spinajcie pośladki! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:13, Budo napisał:

> Zaproś ją na lody... xD
Ta, może na loda ;]


Ma człowiek rację, można na lody zaprosić dziewczynę... tylko zboczki mają od razu na myśli "te" lody. Do lodziarni, kiedyś też tak robiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 18:03, sebastiano444 napisał:

Jak poderwać dziewczyne z klasy ???????


Linki podane, dubla zamykam. Przypominam też o wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować