Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Bazuka

No to gram.pl poszlo pod mlotek

48 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2009 o 06:30, Anim napisał:

Bardzo mnie ciekawi jaki to będzie Gram.pl pod wodzą Action SA. Mam nadzieję, że poparcie
tak dużej firmy przełoży się na rozwój portalu i to co najfajniejsze nie zostanie w nim
zmienione. jednym słowem POWODZENIA!



Ja się obawiam że gram przestanie być gramem i zrobią jakiś info portal ''pod siebie''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 08:09, igor8472 napisał:

Ja się obawiam że gram przestanie być gramem i zrobią jakiś info portal ''pod siebie''...


Kupili Gram.pl za 3mln złotych, muszą widzieć potencjał w tym co jest - inaczej taniej byłoby zrobić go samemu od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 09:40, Anim napisał:

Kupili Gram.pl za 3mln złotych, muszą widzieć potencjał w tym co jest - inaczej taniej
byłoby zrobić go samemu od nowa.


True, true. Zawsze jednak mogą zdecydować się na powolne zmiany, pójście w złym kierunku (sprzęt komputerowy :/), w końcu kupili nie tyle sam portal, co dość dużą bazę użytkowników którzy codziennie wchodzą na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 09:43, KrisK91 napisał:

True, true. Zawsze jednak mogą zdecydować się na powolne zmiany, pójście w złym kierunku
(sprzęt komputerowy :/), w końcu kupili nie tyle sam portal, co dość dużą bazę użytkowników
którzy codziennie wchodzą na stronę.


Jeśli rozbudują Hardware nie psując software to będzie mega fajny gram.pl i mogą sobie kupować mnie z całą bazą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 17:51, Akoss-94 napisał:

Już wiemy dlaczego powstała strona cdprojekt.pl :]


Strona cdprojektu istnieje już ładnych parę lat, a że o niej nie wiedziałeś, to inna bajka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 18:18, Budo napisał:

> Już wiemy dlaczego powstała strona cdprojekt.pl :]

Strona cdprojektu istnieje już ładnych parę lat, a że o niej nie wiedziałeś, to inna
bajka ;]


ale jednak niedawno zostało wszystko "przeniesione"
było pełno tematów "GDZIE MOJE WPLN?! Gdzie moje OKO?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Moze troszke tutaj ciut obiektywniej w pewnych tematach będzie. No i skończy się cenzura wypowiedzi w wielu kwestiach. Szlag mnie trafiał gdy widziałem banowanie bo sie modkowi coś w poście przywidziało..i ujrzał w userze zwolennika piractwa. Bo na tym forum mozna byc zwolennikiem eutanazji, aborcji, zwalczać inne wyznania, byc rasistą...ale piratem być nie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 14:45, castlerock napisał:

Szlag mnie trafiał gdy widziałem banowanie
bo sie modkowi coś w poście przywidziało..i ujrzał w userze zwolennika piractwa.
Bo na tym forum mozna byc zwolennikiem eutanazji, aborcji, zwalczać inne wyznania, byc rasistą...

>Ale piratem być nie mozna :D

Chwila,wróć. Bycie zwolennikiem eutanazji,aborcji, wyznania danego, rasizmu... Nie jest zabronione w kodeksie karnym RP. Natomiast bycie "piratem" - owszem. Więc o co ci chodzi? Skoro forum nie jest już CDP, to teraz będziemy mogli tutaj zachwalać piractwo i wrzucać linki do plików *.torrent ? Wybacz, ale skoro kogoś nie stać na kupno gry... To niech nie gra, proste -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gramie jest bardzo duża wolność wypowiedzi - na większości znanych mi miejsc jest cenzura, która również prowadzi do usuwania wypowiedzi i użytkowników za nieprzyjazne firmie wypowiedzi. Co nie oznacza oczywiście, że wszystko wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 14:48, Mohair napisał:

> Szlag mnie trafiał gdy widziałem banowanie
> bo sie modkowi coś w poście przywidziało..i ujrzał w userze zwolennika piractwa.

> Bo na tym forum mozna byc zwolennikiem eutanazji, aborcji, zwalczać inne wyznania,
byc rasistą...
>Ale piratem być nie mozna :D

Chwila,wróć. Bycie zwolennikiem eutanazji,aborcji, wyznania danego, rasizmu... Nie jest
zabronione w kodeksie karnym RP. Natomiast bycie "piratem" - owszem. Więc o co ci chodzi?
Skoro forum nie jest już CDP, to teraz będziemy mogli tutaj zachwalać piractwo i wrzucać
linki do plików *.torrent ? Wybacz, ale skoro kogoś nie stać na kupno gry... To niech
nie gra, proste -.-


Rany...kolejny talib forumowy ;)

Laid_back, żartowniś z ciebie. Powiedz mi co jest takiego nieprzyjaznego dla firmy w twierdzeniu np. skrakowałem gre? I nikt cie nie zapyta czy złamałes legalny egzemplarz tylko banik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 14:53, castlerock napisał:

Laid_back, żartowniś z ciebie. Powiedz mi co jest takiego nieprzyjaznego dla firmy w
twierdzeniu np. skrakowałem gre? I nikt cie nie zapyta czy złamałes legalny egzemplarz
tylko banik ;)


A jakie to ma znaczenie - używanie cracków jest nielegalne, nawet na oryginałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:07, Laid_back napisał:

A jakie to ma znaczenie - używanie cracków jest nielegalne, nawet na oryginałach.


Ale ściągnięcie filmu już nie, a za to też banika się dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jest ciekawa opinia w dobie DRM które blokują działanie gry i jednym rozwiązaniem jest właśnie crack. Nie wiem czy o tym czytałeś ale ubisoft w swoim własnym patchu zawarł kod pochodzący z cracka. Dla mnie nielegalne jest pobranie gry całkowicie z netu bez płacenia za nią. Crackowanie w sytuacji gdy gra mimo że oryginalna nie działa nie jest naganne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Twoja ocena i kwestia moralności czy jest naganne. Ja piszę o kwestiach prawnych- używanie cracków jest nielegalnie i nie ma znaczenia czy uważamy to za słuszne czy nie. Zdaje sobie sprawę, że tak bywa - sam miałem nie raz problem. Dopóki jednak oficjalnie developer czy wydawca go nie wypuści to jest to niedozwolona ingerencja w kod gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopuki jest sklep na gram.pl to strona jakoś się trzyma. Jak powstanie sklep na cdprojekt to już nikt tu nowy nie będzie wchodził i nie będzie zakładanych nowych kont. Chyba że gram.pl będzie miało swój własny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować