Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka - Left 4 Dead 2 na E3 2009

34 postów w tym temacie

Ciekawa wiadomość, ja jeszcze zastanawiam się nad kupnem Steam Keya pierwszej części, a tu już zapowiada się następną. Ciekawi mnie cena i czy wyjdzie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w tak szybko pojawiający się sequel, raczej w jakieś DUŻE DLC (które się tej grze cholera należy, bo te 4 mapy to bida straszliwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D2... no cóż valve wypuściło dev toolsy na steamie, obudzili się za późno wiec po co? dla kasy? i jaki z tego zysk bedzie jak moderzy wszystko przerzucą do 1dynki zgodnie z prawem po jakimś czasie. Oficjalny dodatek tu się zgodzę, ale L4D2? chyba tylko na konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:32, Cirno napisał:

Nie wierzę w tak szybko pojawiający się sequel, raczej w jakieś DUŻE DLC (które się tej
grze cholera należy, bo te 4 mapy to bida straszliwa).


Cztery mapy? Chyba raczej 21 (4 kampanie, każda po 5 map + mapa Last Stand do trybu survival) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji warto zauważyć że tak naprawde ten cały system losowości przedłuża zabawę dosyć skutecznie ;) pomijając fakt iż tak naprawde ten tytuł jest bardzo grywalny ;) nic tylko czekać na map packi i weapon packi od moderów ;) bo character packa nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to L4D2. Powód jest taki, że L4D jest dobry i podatny na modyfikacje. Więc, bardziej licze na ujawnienie Episode 3 na E3. A jeśli dadzą jakies informacje o L4D, to najprędzej nastepny DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co L4D 2? Nie lepiej to co zapowiadają wydać jako DLC? Sprawdza się to w przypadku TF2 to dlaczego nie miałoby w L4D... Jeśli nawet mowa o L4D2 to przypuszczam, że pomysł wyszedł by od ich "współgracza". Mam jednak nadzieję, że Valve nie ugina się tak łatwo pod naporem wyzyskiwaczy z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2009 o 21:44, Revan91 napisał:


Gra nawet fajna, ale tylko do co-opa, tak to za szybko się nudzi.

A MMO sa fajne, ale tylko do grania z innymi ludzmi, tak to za szybko sie nudza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh...Te plotki bzdura i tyle.Valve to nie jakaś zgraja idiotów jeżeli oni coś wydają to nie prędkdko doczekamy się kontynuacji a na kontunuacje l4d to ja bym osobisćie nie liczył wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D to dobry shooter stworzony do coopa i tyle. I dobrze coop teraz na topie jest. Mi się nawet podoba.

Ale czekam na jakieś informacje od Valve odnośnie Half-Life Episode 3. Nic nie wiadomo praktycznie poza tym że powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troche lol, z tego względu, że L4D jest jak dla mnie wciąż żywe i jak najbardziej grywalne. Wygląda mi to na jakieś drobne rozszerzenie w postaci nowych kampanii, które pewnie i tak będą darmowym DLC. Jeśli faktycznie Valve każe sobie za taki addon zapłacić, to za pewne za sprawą EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 23:08, Stalker69 napisał:

Jassssne. L4D2.. LOL Valve i wydawanie gier co rok czy ile tam w tym wypadku.


Ty, ale pomyśl, że to jest silnik source, do tego gra masakrycznie krótka, praktycznie jednowątkowa, powinni się wyrobić z kontynuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 06:46, MisioKGB napisał:

Ty, ale pomyśl, że to jest silnik source, do tego gra masakrycznie krótka, praktycznie
jednowątkowa, powinni się wyrobić z kontynuacją


Jak można mówić, że ta gra jest krótka? Przeciez single jest najmniej istotną rzeczą w niej. Ta gra jest stworzona do multiplayera. To tak jakby mówić, że Counter Strike albo Team Fortress 2 albo Quake 3 są za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować