Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 09:34, PatrolPatryk napisał:

Ja wybrałem coś miłego i sympatycznego ! ;];] Co sądzicie ?

Uwżam że twój avek jest miły i sympatyczny :P xD Hym, chyba laptopm i na nim jest, tak? Więc o czym to świadczy? Ano o tym iż nawet pracą potrafisz się cieszyć ;] A może on/ona (?) nie pracuje tylko gra :P

Dnia 14.08.2007 o 09:34, PatrolPatryk napisał:

P.S. Obi-wan Kenobii Twój awatar RZĄDZI !! pozdro !

Gratuluje gustu ;] Widzicie? nawet ie musiałem o ocene prosic ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:49, Obi-wan Kenobii napisał:

> Ja wybrałem coś miłego i sympatycznego ! ;];] Co sądzicie ?
Uwżam że twój avek jest miły i sympatyczny :P xD Hym, chyba laptopm i na nim jest, tak? Więc
o czym to świadczy? Ano o tym iż nawet pracą potrafisz się cieszyć ;] A może on/ona (?) nie
pracuje tylko gra :P

Raczej on ;D i na pewno gra, ale w tetrisa na palmtopie którego trzyma w ręku, słucha również muzy z iPoda, a laptop to służy do pisania na forum gram.pl
P.S. dodaje obrazek bo na awku mało widać ! POZDRO !!

20070814155535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:30, szerszeń45 napisał:

Yyyy mefi... Podpułkownik ma taki sam awatar ino trochę większy, mimo to fajny, ale wolałem
u Ciebie orka. :P


Kurcza, zapomniałem o tym, że Podpułkownik też ma żołnierza... Chyba za chwilę zamienię na orka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:11, mefiperes napisał:

Kurcza, zapomniałem o tym, że Podpułkownik też ma żołnierza... Chyba za chwilę zamienię na
orka. ;-)


Zamień na orka tak będzie najlepiej;)
Żołnierzy nam więcej nie potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:14, wdowiakm napisał:

> Kurcza, zapomniałem o tym, że Podpułkownik też ma żołnierza... Chyba za chwilę zamienię
na
> orka. ;-)

Zamień na orka tak będzie najlepiej;)
Żołnierzy nam więcej nie potrzeba:)


I jak, może być? ;-D Lud się domagał, to zmieniłem. ;-) Tak naprawdę, to ork najbardziej mi się podoba. :-)

Groar. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:56, mefiperes napisał:

I jak, może być? ;-D Lud się domagał, to zmieniłem. ;-) Tak naprawdę, to ork najbardziej mi
się podoba. :-)

Groar. :>


Jest świetny ;) Bierz udział w konkursie na najlepszy avatar na pewno zajmiesz wysoką pozycję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:03, wdowiakm napisał:

Jest świetny ;) Bierz udział w konkursie na najlepszy avatar na pewno zajmiesz wysoką pozycję;)


Wezmę udział w konkursie na najlepszy awatar, wezmę. ;-) Dzięki. :-)

Vuko Drakkainen-> Też to zauważyłem. ;-) Layout orkowy, a w awatarze też ork. :)
Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie coś z czym Cię kojarzę. ;>
Nie no serio, orka miałeś kiedy najwięcej Cię widziałem, ale było też kolorowe "cuś" (plama?), w każdym razie artystyczne to było, dużo kolorków, czerwony, zielony, pamiętasz pewnie. No i to oko co ostatnio miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:30, szerszeń45 napisał:

No i wreszcie coś z czym Cię kojarzę. ;>
Nie no serio, orka miałeś kiedy najwięcej Cię widziałem, ale było też kolorowe "cuś" (plama?),
w każdym razie artystyczne to było, dużo kolorków, czerwony, zielony, pamiętasz pewnie. No
i to oko co ostatnio miałeś.


Dużo osób kojarzy mnie z orkiem, dlatego ponownie zagościł w moim kwadracie. ;-)
Powiedz, który:

20070814200952

20070814201028

20070814201222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak żaden z tych załączonych, kurczę może Cię z kimś mylę? no kurdę głowę sobie bym dał uciąć, poszperaj zobacz co miałeś na Przodowniku/Brygadziście... o ile cię to nadal interesuje, ork jest OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:27, szerszeń45 napisał:

Chyba jednak żaden z tych załączonych, kurczę może Cię z kimś mylę? no kurdę głowę sobie bym
dał uciąć, poszperaj zobacz co miałeś na Przodowniku/Brygadziście... o ile cię to nadal interesuje,
ork jest OK. :)


Hmm... ;-)
Miałem jeszcze takie:

Może to ten pierwszy? ;-)

20070814203556

20070814203721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:38, mefiperes napisał:

Może to ten pierwszy? ;-)


Tak zdecydowanie ten pierwszy. Też go z tylko tobą kojarzę. Swoją drogą nie przypuszczałem, że miałeś tyle awatarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:34, Lukas813 napisał:

A jak wam się podoba moj?

Myślę że zamiast avka w wymiarach kwadratowych jakie mamy ta tym forum załadowałem po prostu jakiś obrazek lub tapetke xD Bo przód auta jest przycięty.... Ale tak nie zwracając na to uwagi to raczej zwyczajny avek.
Buhahahahaha: Przecież jedną strone wcześniej bodajże zamieściłeś tego avka z tym samym pytaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wciąż narasta mania na Assassin''s Creed :) No, bez przesady, połowa (z wielkim przymrużeniem oka :D) ma awatary z nim w roli głównej :P Pierwszy jest hmm... Taki sobie. Ten "sebciowy asan" jest bardzo dobry, ten trzeci to chyba nawiązuje to FF, z resztą nieważne - też fajny, ale nie aż tak :] A czwarty jak widzę do Gorących Czerwonych Papryczek Chilli nawiązuję - zespół bardzo lubię, ale ten awatar nie :D Niezbyt się nadaje.
@SyNu510346071
Nawet nawet, taki trochę w komiksowym tonie zachowany, tak mi się zdaje :] Mimo wszystko fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:19, szerszeń45 napisał:

> Może to ten pierwszy? ;-)

Tak zdecydowanie ten pierwszy. Też go z tylko tobą kojarzę. Swoją drogą nie przypuszczałem,
że miałeś tyle awatarów...


Zmieniam awatary jak skarpetki. ;-) Ten pierwszy jest bardzo wyraźny, dlatego ludzie mnie z nim kojarzyli. ;-) Cóż, jak mnie coś najdzie, to zmienię na kilka dni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować