Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2009 o 14:50, KrzyniuBDG napisał:

Tylko z tego co pamiętam to walczyłeś o avka bo niezła była beka z tego propagowania...

Może nie tyle co walczyłem co byłem "nieco" zdziwiony, wcześniej ileś tam razy zdarzało mi się mieć takowe awki jak i widzieć podobne a nawet jeszcze "gorsze" u innych userów, tylko cholera ... jakoś sobie nie przypominam by ktoś za tego typu awatara oberwał oprócz mnie ... no chyba pomijając Budo który z tego co pamiętam pisał, że kiedyś miał w awie butelkę wódki? Coś takiego mniej więcej ... bym poszukał jego wypowiedzi na forum na ten temat ale jakoś nieszczególnie mi się chce. ;-D A walczyć ... no może i walczyłem ale to i tak nie miało sensu na dłuższą metę więc odpuściłem. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 14:50, KrzyniuBDG napisał:

Ale z twoich wypowiedzi rozumiem, że polityka forum nadal się nie zmieniła, więc zostawię ten obrazek głęboko schowany :D


Polityka nie forum, ale Wojmana. ;] I chyba się zmieniła, bo przynajmniej dwie osoby od jakiegoś czasu dumnie posiadają awatar z papierosem i jak dotąd mają spokój.

Dnia 02.08.2009 o 14:50, KrzyniuBDG napisał:

A tak w ogóle jeśli ten awatar może zabić 100 dzieci to ile mogą zabić tematy takie jak "marihuana - legalna?", może trzeba je zamknąć...


Oj, pomyłka. 200 dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

No to temat zamknięty, nie chcę być kolejna osobą której zrobi się przykładową karę by inni widzieli, więc zrezygnuję z tego pomysłu.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, piona!

PS: powoli czuje się osaczony na tym forum, gdzie tu wolność? A i kiedyś jak też kontrowersyjny avatar chciałem mieć to czytałem ponownie regulamin i nie przeczytałem niczego co by mi zabraniało...

@Merovingian
To już nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 21:59, Falcon napisał:

Phew. Ja przynajmniej nie musiałem ze swojego niczego wymazywać. ;D

A co to ma być? Jakaś blond morda a''la nastolatek z gimnazjum.

I ty chcesz startować do Tylera Durdena? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 22:08, Pablo_Querte napisał:

Jack Rakan !

Ot się musiał przypałętać XD Chciałem się poznęcać nad nie-mangowcami, a ty przyszedłeś i mi zabawę zepsułeś XD I nie, nie masz racji to nie Jack Rakan tylko Jack FRIGGIN Rakan, a nawet dodanie FRIGGIN nie wystarcza by choć zacząć opisywać jego epickość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 10:45, ZO_S_O napisał:

God damn... manga w avkach saaks ;P

Powtórz to po zobaczeniu co Rakan potrafi, jak powiedział jeden mój znajomek "To Chuck Norris bez brody"... zanim Rakan zaczął się bawić na serio ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 11:00, ZO_S_O napisał:

Jakoś niezbyt mnie to przekonuje :D Ale... o gustach się nie dyskutuje.

Pokaż mi innego faceta który gołymi rękami załatwia smoki i rozwala okręty wojenne mieczem wielkości budynku... ale fakt, o gustach się nie dyskutuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 12:13, Rumcajsev napisał:

Ekhm...
To tylko animacja :D

Ale gość jest Awesome i tak, myślisz że bez powodu go sobie do Avatara wrzuciłem :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować