Zaloguj się, aby obserwować  
hobgoblin90

Remont u sasiada

63 postów w tym temacie

ja nie moge! czy was tez wkurza jak sasiad remont robi? u mnie juz od trzech dni po 6 godzin wiertara lazi! wszystko wibruje, kuzwa myslalem, ze mi pc i kaloryfer rozwali lol
a jak u was jest?

btw. jestem chory, a tu mi wierci lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:21, hobgoblin90 napisał:

ja nie moge! czy was tez wkurza jak sasiad remont robi? u mnie juz od trzech dni po 6
godzin wiertara lazi! wszystko wibruje, kuzwa myslalem, ze mi pc i kaloryfer rozwali
lol
a jak u was jest?

btw. jestem chory, a tu mi wierci lol


Współczuję. Ja mieszkam na wsi więc nie mam takich problemów. Jedynie jak sąsiad wietrzy chlewnie! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:21, hobgoblin90 napisał:

ja nie moge! czy was tez wkurza jak sasiad remont robi? u mnie juz od trzech dni po 6
godzin wiertara lazi! wszystko wibruje, kuzwa myslalem, ze mi pc i kaloryfer rozwali
lol
a jak u was jest?

btw. jestem chory, a tu mi wierci lol


No cóż musisz przeżyć miałem to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:25, SongoX napisał:

Współczuję. Ja mieszkam na wsi więc nie mam takich problemów. Jedynie jak sąsiad wietrzy
chlewnie! Masakra!

ja tez mam dom na wsi, ale teraz jestem w miescie
wsystko byloby ok, gdyby nie to, ze tak dlugo wierci i glosno! myje sie, to cala wanna wibruje, gole sie - kaloryfery wibruja, a jak gram to caly komp (mam go na ziemi) tez wibruje! to wkurza, na poczatku myslalem, ze cos mi sie dzieje z kaloryferami czy z kompem :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Remonty to sport narodowy i pasja Polaków. Trzeba przywyknąć, albo zrobić samemu remont, 2x dłuższy i głośniejszy niż sąsiad ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zestaw "Głośny Sąsiad". Było na Allegro, moze jest dalej na necie ;).
Masz sąsiada, który zakochał się w wiertarce?
A może jego pasją jest wbijanie gwoździ w niedzielę o siódmej rano?
Wydaje Ci się, że nad Twoim mieszkaniem jest zakład stolarski?
Monotonna muzyka zza ściany doprowadza Cię do szału?

Znajdziesz tu ponad trzydzieści dźwięków, które pokażą Twojemu sąsiadowi co czułeś do tej pory. Zamieszczono tu między innymi następujące efekty dźwiękowe:

skuwanie tynku
różne rodzaje wiertarek
płacz dziecka
wbijanie gwoździa
pukanie
śmiech

I wiele więcej........
To nie wszystko! Cały program posiada dodatkowe opcje, w których możesz ustawić dźwięk jednokrotny, powtarzający się a nawet skorzystać z alarmu, który włączy efekt o wybranej przez Ciebie godzinie. Możesz np. ustawić efekt śmiechu i radości na czas losowania totolotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciążliwe to było, kiedy u sąsiada okna wymieniali. Hałas był ogromny, a najgorsze było co innego - syfu na podwórku w multum. I kto musiał to sprzątać?! No kto! JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Nie mówcie mi nawet... Wyobraźcie sobię, że wczoraj (w piątek) wieczorem KOŁO 20.00 jakiś debil robił coś WIERTARKĄ UDAROWĄ... no błagam - w piątek wieczorem?! Ja nie mam do tego szczęścia... nade mną mieszka taki "wieczny złota rączka"... co sobotę, co piątek, czy w inny dzień tygodnia MUSI coś robić... Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z sąsiadami to nie remont, ale codziennie rano(NAWET W SOBOTY CO JEST NIE DO POMYŚLENIA) ktoś śpiewa pod oknem..]
To jest gorsze bo remont się przecież kiedyś kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 20:15, gogiell napisał:

Ja polecam zestaw "Głośny Sąsiad". Było na Allegro, moze jest dalej na necie ;).
Masz sąsiada, który zakochał się w wiertarce?
A może jego pasją jest wbijanie gwoździ w niedzielę o siódmej rano?
Wydaje Ci się, że nad Twoim mieszkaniem jest zakład stolarski?
Monotonna muzyka zza ściany doprowadza Cię do szału?

Znajdziesz tu ponad trzydzieści dźwięków, które pokażą Twojemu sąsiadowi co czułeś do
tej pory. Zamieszczono tu między innymi następujące efekty dźwiękowe:

skuwanie tynku
różne rodzaje wiertarek
płacz dziecka
wbijanie gwoździa
pukanie
śmiech

I wiele więcej........
To nie wszystko! Cały program posiada dodatkowe opcje, w których możesz ustawić dźwięk
jednokrotny, powtarzający się a nawet skorzystać z alarmu, który włączy efekt o wybranej
przez Ciebie godzinie. Możesz np. ustawić efekt śmiechu i radości na czas losowania totolotka.

o lol , te pytania to jakby odresowane do mnie, bo srednio to od rana do wieczora jest halas, jak nie glosna muza to wiertara i na odwrot, hehe! :D
jest to serio do kupienia? xD nie to zebym byl wredny

Budo, a nie pomyslales, ze sasiad bedzie chcial sie zemscic tez? jego halas 1 to x, a moj to 2x, to jego halas 2 bedzie rowny 4x omg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 21:42, wsaadman napisał:

Ehh... Nie mówcie mi nawet... Wyobraźcie sobię, że wczoraj (w piątek) wieczorem KOŁO
20.00 jakiś debil robił coś WIERTARKĄ UDAROWĄ... no błagam - w piątek wieczorem?! Ja
nie mam do tego szczęścia... nade mną mieszka taki "wieczny złota rączka"... co sobotę,
co piątek, czy w inny dzień tygodnia MUSI coś robić... Ehh...

lol, u mnie byl taki jeden, robil remont pokoju (gadalem z nim nawet co tak robi... jeden pokoj) pol roku i codziennie albo byl halas, albo wiercenie albo jeszcze odwarcie drzwi (przedpokoj to byl) w celu - jak to powiedzial - umocnienia szafy... wiecie jak to bylo slychac? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 22:00, Agathe156 napisał:

Jedyny problem z sąsiadami to nie remont, ale codziennie rano(NAWET W SOBOTY CO JEST
NIE DO POMYŚLENIA) ktoś śpiewa pod oknem..]


Może ktoś Ci śpiewa serenady miłosne, a Ty głupia nic nie łapiesz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 22:03, Budo napisał:

> Jedyny problem z sąsiadami to nie remont, ale codziennie rano(NAWET W SOBOTY CO
JEST
> NIE DO POMYŚLENIA) ktoś śpiewa pod oknem..]

Może ktoś Ci śpiewa serenady miłosne, a Ty głupia nic nie łapiesz? :>

a moze tym kims jest chory psychicznie facet, ktoremu wydaje sie, ze kazdy go slucha z uwielbieniem, lol!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 22:03, Budo napisał:

> Jedyny problem z sąsiadami to nie remont, ale codziennie rano(NAWET W SOBOTY CO
JEST
> NIE DO POMYŚLENIA) ktoś śpiewa pod oknem..]

Może ktoś Ci śpiewa serenady miłosne, a Ty głupia nic nie łapiesz? :>

Taakk serenady 6-latki i czasem jakieś walenie pokrywka o pokrywkę razem z braćmi. Jejćku oni są bezlitośni!
Chodzą spać o 18 , wstaną o 5 rano i nade mną się znęcają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie, wlasnie przed pol godziny przestal wiercic (chodziaz koncowke filmu moglem obejzec bez zastanawiania sie, co oni mowia lol) i tutaj pytanie (pytam na powaznie) : wiercil tak intensywnie, ze podczas grania slyszalem caly drgajacy pc i w srodku tez... czy nie popsuje mi to? bo jak tak, to przeloze go na pare dni na gore biurka, moze szanowny pan za miesiac skonczy... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe w sumie w czasie pracy dysku twardego lepiej zeby go nie potrząsąć. Ale wątpię, aby drgania były aż tak silne, że mogłyby uszkodzić coś w kompie. Póki ściany nie pękaja to PC nic nie grozi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja mieszkam w niewielkiej mieścinie, aczkolwiek po prostu w własnym domku, ale jest jedno ale... Naprzeciwko mam sąsiada, którego syn jest, a przynajmniej ma zamiar zostać... śpiewakiem operowym. No ludzie, czy wychodzenie w sobotę i niedzielę rano na balkon i śpiewanie jakichś arii operowych jest rzeczą normalną? Dla niego tak, dla mnie - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Żółwik" - w ostatnie wakacje miałem to samo. 2 domy dalej mieszka dwóch bachorów tego typu, do tego potrafią o 8 rano (ciepło = okna otwarte) śpiewać piosenki o ogórkach :/. Najgorsze jest to, że później, gdy np. siedzę z kumplami w ogródku dzieci wylęgają na dwór by się pobawić, co równa się kanonadzie ryku...

W ogóle to była i tak niezła jazda, gdy jeden z dzieciaków przyległ do płota i zaczął się na nas gapić. Kolega rzucił do niego "Baj baj maszkaro!", na co bachor... ściągnął spodnie (!!!) i rzucił tekstem "Baj baj aj low ju" o0 o0 o0.
Ratunku, chce mieć normalnych sąsiadów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja kiedyś miałem "przez miedzę" sąsiada, który co wieczór wychodził na balkon w samych gaciach, siadał na krześle i grał na akordeonie. To dopiero był numer! Zwinęli go potem jak biegał z siekierą po drodze krajowej. ;] Ale grał pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować