Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrogram - MDK

29 postów w tym temacie

Hehe, pamiętam czasy kiedy MDK było na topie. Klimat i grafika powalała, wszyscy znajomi o niej mówili, granie w MDK było w dobrym tonie :) A w długie, zimowe wieczory, kiedy na imprezie nie było co robić, zawsze można było pobawić się w rozwijanie tajemniczego skrótu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomite i pokręcone gry akcji, przyznam, że nie ukończyłem żadnej, bo po prostu w dwójce w jednym etapie pogubiłem się i nie wiedziałem co zrobić, by przejść dalej. Poza tym małym zgrzytem mam same dobre wspomnienia z gry. Świetne produkcje, brakuje dzisiaj takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra jest lepsza od części drugiej (która uważam za genialną, zwłaszcza scieżka dźwiekowa mi się podoba) to z pierwszą częścią stoczyłem boje na płaszczyźnie sterowania. Jakoś ugrałem parenaśnie minut po czym poległem na pierwszym bossie, przy takim sterowaniu :] (to chyba z powodu WinXP, nie pamietam jak byłoz Win98).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:01, Andabates napisał:

pig_on_the_wing, a kto Ci pokazal te gre? kto wciagnal w zabawe z "glupim decoyem"? xD


ty, mysiu pysiu :*
wlasnie looknalem co pisza na wiki o tym... to tyle lat temu juz bylo? :O

System requirements 90 MHz CPU, 16 MB RAM, 37 MB available hard disk space, Windows 95 (WIN), Direct3D or 3DFX Glide compatible video card (optional)

:D :D dzizas...

btw system req... wydaje mi sie, ze vista 64 da rade to pociagnac :D (jakis czas temu mialem i np baldurs gate 2 dzialal, wiec moze i mdk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować