Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Prison Break pod koniec roku

29 postów w tym temacie

Nie napalałbym się. Jeśli gra osiągnie chociażby poziom dosyć kiepskiego komputerowego Losta, to i tak będzie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokładnie, oglądając zwiastuny z Losta gry myślałem że będzie fajna i można wszędzie chodzić po wyspie tak jak np. w crysis atu taka kaszana. Oby ta gra była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą już wybyć sobie ten pomysł z głowy. Już widzę że to będzie totalne dno i kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudny serial? Lol, to jeden z wybitniejszych seriali 21 wieku, coś jak Dr. House. Nie wiem może oglądałeś 5 odcinków albo 2gą serię która niestety nie należała do wybitnych. o.O Gra będzie pewnie badziewna ale zagrać Scofieldem albo hmm Sucre, mistrz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili ucieczkę z więzienia w stylu Chronicls of Riddic (skradanie się, ogłuszanie strażników, robienie przysług dla więźniów, aby zdobyć np. chemikalia), wszystko było otoczone ładną grafiką to byłoby pięknie...
Poza tym nie pamiętam drugiej takiej gry o uciecze z współczesnego więzienia. Muszą to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 13:48, MisioKGB napisał:

Nudny serial? Lol, to jeden z wybitniejszych seriali 21 wieku, coś jak Dr. House. Nie
wiem może oglądałeś 5 odcinków albo 2gą serię która niestety nie należała do wybitnych.
o.O Gra będzie pewnie badziewna ale zagrać Scofieldem albo hmm Sucre, mistrz. :)


Oglądałem 1 i 2 i kawałek 3 sezonu . Ok przepraszam wszystkich fanów serialu ale zdania nie zmienię , bo każdy ma swój gust .Dr. House jest wybitny bo nie słyszałem aby fani kiedyś narzekali na któryś sezon w przeciwieństwie do Skazanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się spuźnili. Nie wiem jak poza Polską ale chyba ten serial już sie skończył. Poewnie w grze będą elementy skradanki, a sam film bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Break ma to do siebie, że każda kolejna część jest coraz gorsza.
1 sezon - genialny.
2 sezon - bardzo dobry
3 sezon - da się oglądać
4 sezon - dno
Film pełnometrażowy - poniżej dna.
Mam nadzieję, że ta gra się nie ukaże, i jeszcze głębiej nie pogrzebie tego wspaniałego niegdyś serialu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 14:31, Marchalt napisał:

Prison Break ma to do siebie, że każda kolejna część jest coraz gorsza.
1 sezon - genialny.
2 sezon - bardzo dobry
3 sezon - da się oglądać
4 sezon - dno
Film pełnometrażowy - poniżej dna.
Mam nadzieję, że ta gra się nie ukaże, i jeszcze głębiej nie pogrzebie tego wspaniałego
niegdyś serialu..



Nie zgodzę się. 3 sezon był słabszy, ale już czwarty oceniam na bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować