Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Relacja na żywo z konferencji Microsoftu

276 postów w tym temacie

No na mnie też ogromne wrażenie zrobił nowy kontroler. Załuję że troszkę się spóźniłem na tą konferencję bo przegapiłem prezentacje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu całości LIVE.... Moim zdaniem Microsoft, ma nieziemską przewagę w tej chwili.. To wykrywanie i skanowanie przedmiotów jest nieziemskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz można pofanboyować, ludzie zaczynają kochać Microsoft i x360. Równie dobrze mogliby to zaimplementować do Windowsa. Sony musi zaprezentować coś równie rewolucyjnego bo z widłami się na nich rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:20, Pile napisał:

> > Za to kocham Microsoft. Ze zwykłej konferencji MS robi widowisko które przebija

> dla mnie
> > zapowiedź D3. :D
> > Dony dostało kopa i coś mi się wydaję że się nie pozbiera ;]
>
> No nie mów, że podobał Ci się ten cały badziew dla casuali ;)
>
> Może Sony pokaże więcej gier, bo po prezentacji Alana i SC Microsoft ostro przynudza.

>


Pokaż mi kto z konkurencji da mi coś lepszego. A poza tym nie zaszkodziłoby Ci popatrzeć
szerzej na nowy kontroler ;]


A co ja, jasnowidz? Konferencje Sony i Nintendo dopiero jutro.

Kontroler rzeczywiście daje dużo możliwości, ale to nie dla mnie ;) A ten wirtualny chłopiec mnie jakoś przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu dokładniej przyglądam się jakimkolwiek targom komputerowym. I już wiem, że co roku będę bacznie przyglądał się wszystkim relacjom z imprez jak E3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Pile, nareszcie nie będziemy mogli nazwać Cię fanboyem, po tych ciężkich kilku latach fanboyowania nareszcie masz argumenty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... Microsoft powalił mnie tym "cielesnym" kontrolerem. W połączeniu z nowym projektem Lionhead''u daje takie rezultaty, że wydaje się to być aż rzeczą przerażającą ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy fanboy''e M$ proszę nie dawać komentarzy typu : "x360 roxx" albo "x360 wygrał wojnę" ,bo to tylko do niepotrzebnych wojen na forum prowadzi. Ja powiem ,że konferencja M$ bardzo mi się podobało było wiele wspaniałych zapowiedzi , nowości ,ale bardziej oczekuje konferencji Sony ,gdyż to ich konsole posiadam i wole ich gry. ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:28, michu96 napisał:

Drodzy fanboy''e M$ proszę nie dawać komentarzy typu : "x360 roxx" albo "x360 wygrał
wojnę" ,bo to tylko do niepotrzebnych wojen na forum prowadzi. Ja powiem ,że konferencja
M$ bardzo mi się podobało było wiele wspaniałych zapowiedzi , nowości ,ale bardziej oczekuje
konferencji Sony ,gdyż to ich konsole posiadam i wole ich gry. ;}



Niech xboxowcy się cieszą. Ja też się cieszę i sądzę że SONY nie będzie miało lepszej konferencji od MS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:28, michu96 napisał:

Drodzy fanboy''e M$ proszę nie dawać komentarzy typu : "x360 roxx" albo "x360 wygrał
wojnę" ,bo to tylko do niepotrzebnych wojen na forum prowadzi. Ja powiem ,że konferencja
M$ bardzo mi się podobało było wiele wspaniałych zapowiedzi , nowości ,ale bardziej oczekuje
konferencji Sony ,gdyż to ich konsole posiadam i wole ich gry. ;}


A na co liczysz ? Na gry sterowane umysłem? Pokażą może pare nowych gierek i to wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować