Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: Relacja na żywo z konferencji Microsoftu

276 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2009 o 21:25, MisioKGB napisał:

No Pile, nareszcie nie będziemy mogli nazwać Cię fanboyem, po tych ciężkich kilku latach
fanboyowania nareszcie masz argumenty. :)



:D Dobrze prawisz. A serio to nigdy się za fanboya nie uważałem. Po prostu cenię Microsoft i ich konsolę a po takich grach jak GoW trudno powiedzieć że xbox jest cienki ;] Kiedyś krytykowano xboxa za brak HDMI, za przestarzały napęd, za słabszą moc obliczeniową itd. Ale ja wiedziałem że to kit. Teraz MS pokazał kto wymiata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:31, paddy001 napisał:

michu i kto tu jest fanboyem ja mam X i ciesze się z tego
też jestem ciekaw co pokaże sony ale wątpie żeby przebiło kontroler MS

Czyli kontroler jest ważniejszy od gier? <ok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:32, marmas napisał:

> michu i kto tu jest fanboyem ja mam X i ciesze się z tego
> też jestem ciekaw co pokaże sony ale wątpie żeby przebiło kontroler MS
>
Czyli kontroler jest ważniejszy od gier? <ok>



Chodzi o jego zastosowanie. A gry na xboxa na tym zyskają. Ty widocznie NIE CHCESZ tego widzieć. Powód jest prosty FB-oyu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taki kontroler jest ważniejszy, a jak usłyszałem o MGSie na xboxa 360 to tylko to mi wystarczy z gier oczywiście mam jeszcze na nowej liście Halo ODST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontroler wygląda ciekawie, ale moim zdaniem skończy jako ciekawostka. Argument "rozwalam się na kanapie z kontrolerem w łapach" nie ma tu zastosowania. Nikt, zmęczony, nie będzie wymachiwał kończynami przed ekranem czy wręcz przed nim stał, żeby sobie z figurynką na ekranie pogadać na z góry określone tematy.
Jako "interaktywny element" jest to ciekawe, ale na dłuższą metę nie przyjmie się, gdyż nie jest synonimem wygody - skończy jako "kontroler" do gierek pokroju Wii Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po konferencji - wow! M$ rzeczywiście pokazał wiele i Sony będzie się musiało nieźle postarać, żeby to przebić.
MW2, ConViction, nowy MGS, no i jeszcze Project Netal - to zalety. Ale ten pomysł Molyneux z "wirtualnym przyjacielem" to IMHO przegięcie. ;P

Największym moim zmartwieniem jest za to Left4Dead 2. Czy Valve pamięta jeszcze o swojej głównej marce, jaką jest Half-Life (tak, będę o tym wspominał w każdym newsie dotyczącym tej firmy :P)?

PS. Niezła relacja. ;) W połączeniu z live streaming'iem spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mega wypas tylko PANOWIE pokażcie nam gry które z tym będą kompatybilne...
Obstawiam pierwsze tytuły
360$port$
360Fit$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, nie wiadomo czy micro nie strzelił sobie tym kontrolerem w noge, czas to pokaże;) Oby tak nie było, a nowy kontroler okazał się rewolucją.

Tak btw czy ja dobrze słyszałem, że nowy Mgs będzie exlusivem na xa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:30, mistshoo napisał:

> Drodzy fanboy''e M$ proszę nie dawać komentarzy typu : "x360 roxx" albo "x360 wygrał

> wojnę" ,bo to tylko do niepotrzebnych wojen na forum prowadzi. Ja powiem ,że konferencja

> M$ bardzo mi się podobało było wiele wspaniałych zapowiedzi , nowości ,ale bardziej
oczekuje
> konferencji Sony ,gdyż to ich konsole posiadam i wole ich gry. ;}

A na co liczysz ? Na gry sterowane umysłem? Pokażą może pare nowych gierek i to wsio.


Przed konferencją M$'u ludzie też tak mówili ,a wyszło inaczej to dlaczego z Sony nie ma być tej samej sytuacji ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Listopad 17 - LEFT 4 DEAD 2!
Eeee... po co?

# Rozszerzenie uslugi na nowe kraje!
# Niestety, Polski nie widac na mapie...

Cóż, nadal należymy do MSoftowego trzeciego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dawno pisaliście, że wykrywanie ruchu to nic takiego i nikomu to nie potrzebne, a teraz wszyscy się zachwycają wykrywaniem ruchu na X360. Hipokryci :D. Klon WII ?.Czemu nie. Nintendo się udało, więc może MS też się poszczęści.

Szczerze mówiąc,jeśli to wszystkie nowości z gier na Xsa, to w dalszym ciągu nadciągające killery PS3 zdecydowanie prowadzą, nawet bez jutrzejszej konferencji ;) Sora, ale gadżety to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem tylko aż ,,Xbox Live Gold is free!" (takie, moje marzenia.. ;p). Ale teraz po tym co obejrzałem to czekam na Modern Warfare 2, MGS:Rising, L4D2, Crackdown 2 i oczywiście Halo!. A z tym przyjacielem to Peter trochę się rozmarzył. A komentator z gram.pl miał trochę ,,spóźniony zapłon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:32, Pile napisał:

:D Dobrze prawisz. A serio to nigdy się za fanboya nie uważałem. Po prostu cenię Microsoft
i ich konsolę a po takich grach jak GoW trudno powiedzieć że xbox jest cienki ;] Kiedyś
krytykowano xboxa za brak HDMI, za przestarzały napęd, za słabszą moc obliczeniową itd.
Ale ja wiedziałem że to kit. Teraz MS pokazał kto wymiata ;]


To, że się nie uważasz za fanboya... nie znaczy że nim NIE jesteś... ;] Bo twoje wypowiedzi spokojnie można podciągnąć pod skrajny fanatyzm.

Microsoft nikogo nie pokonał... Tylko w oczach fanboyów panuje jakaś "wojna między konsolami" bo to oni mają zbyt małe ego by sobie udowadniać, że to ich konsola jest lepsza. A prawda jest taka, że każdy się cieszy z własnej platformy. I każda platforma rządzi się własnymi prawami. Nowy kontroler dla Xbox''a ma być powodem zwycięstwa? Fajnie... Ale mnie nie przekonuje. Bo na Xboxie nie mam darmowego multiplayer, nie mam doskonałych exclusivów PS 3 takich jak God Of War 3, Infamous, Killzone 2 etc etc... długo by wymieniać bo jak na razie gier na PS 3 wydaje mi się być "więcej" a jeszcze jutrzejsza konferencja? Czy to od razu oznacza, że wyjdę na forum i zacznę pierniczyć że Xbox 360 jest do bani, ssie, i przegrał wojnę? Nie... Bo Xbox ma wiele innych rzeczy których konsoli Playstation brakuje. Tak więc drogie dzieci Microsoftu uspokójcie się trochę, bo czytając większości tutaj komentarze aż mnie mdli jak bardzo można być pozbawionym życia i czekać tylko na wciśnięcie szpili Sony... I to całkowicie bezsensu. Zacznijcie cieszyć się z tego co macie, a nie bluzgać to czego nie jesteście posiadaczami... Bo to jest podejście niedorozwiniętego drecha...


Wracając do tematu, jestem ciekaw co wyjdzie z tego Metal Gear Solid Rising :). Dobrze, też że nie będzie prawdopodobnie Solid Snake''a bo ile można go "męczyć" ;] To jest jak dla mnie prawdziwa nowinka, bo nawet jak nie zagram to sobie obejrzę ważniejsze cutscenki :) A tak to więcej ludzi pozna doskonały świat Metal Gear Solid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:46, palpatine napisał:

Szczerze mówiąc,jeśli to wszystkie nowości z gier na Xsa, to w dalszym ciągu nadciągające
killery PS3 zdecydowanie prowadzą, nawet bez jutrzejszej konferencji ;) Sora, ale gadżety
to nie wszystko.


Ostatnio killerem xboxa 360 był MGS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Machanie lapami spoko ,ale na 99% (1 % odjalem dla bezpieczenstwa :P) skonczy sie w tej generacji konsoli ms na kilku minigierkach ;] i bedzie tak samo przydatny jak cala reszta kontrolerow ktore nie sa glownymi na danym sprzecie . Taki dodatkowy bajer. Jestem ciekaw jak to jest naprawde precyzyjne itp. bo takie pokazy sa niezle rezyserowane . MS duzo ponawijalo bajeczek ,ale konkretnych gierek niewiele ,czyli tego co najwazniejsze. Pozostalo czekac na sony ,jako ,ze posiadam obydwie platformy to mam nadzieje ,ze oni pokaza wiecej gier aby bylo co robic jak machanie do kamery mi sie znudzi xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować