Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 17:42, czarek.k napisał:

> Najbardziej opłaca się pracować u Harada, zwłaszcza jeśli się odkryje mały błąd. Wtedy
można
> zarobić naprawdę dużo kasy i to mając 2 pręty.
>
o jaki błąd chodzi?ja kiedyś u harada pracowałem i wykuwałem tylko samodzielne wykute miecze.


Nie wiem czy we wszystkich wersjach ale u mnie działa, wystarczy wykuć 2 miecze i jeden z nich założyć, tak przygotowani sprzedajemy miecz Haradowi on płaci nam za dwa lecz żade nam nie ubywa lecz tylko zostaje zdjęty miecz który założyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy da się przejść gothic 2 z kodami nie należąc do żednej z gildii.np:żeby dostać się do lorda hagena z kodem na nieśmertelność kodem kill zabić strażników iść do hagena.ciekawe.ktoś prubował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:57, czarek.k napisał:

ciekawe czy da się przejść gothic 2 z kodami nie należąc do żednej z gildii.np:żeby dostać
się do lorda hagena z kodem na nieśmertelność kodem kill zabić strażników iść do hagena.ciekawe.ktoś
prubował?


Ktoś się chyba chwalił, jak przeszedł z 1 do 6 rozdziału niskopoziomową postacią. Wszedł na statek, stanął przed drzwiami kajuty kapitana, wpisał kod na przechodzenie przez ścianę i już jest w 6 rozdziale. :) Ale czy da się pokonać smoka bez oka Innosa? Tego juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przejść gry nie będąc w żadnej gildi. A jeśli chodzi o tego gościa co się chwalił że na kodzie poszedł do 6 rozdziału to nie ma co się chwalić. Nie wiem co w tym fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dowiedzieć sie kto rozprowadza zielsko to zapłać bromorowi za numerek z nadią i na górze w pokoju spytaj o dealera, za 50sz powie że to borka ,ale gdy będziesz chciał kupić od niego to nie mów,że wiesz to od niej bo ci nie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto uczy mikstury siły w nk ,mam 19 lvl -paladyn/broń jednoręczna 69% i 82 siły z dodatkami ,nie chce wpisywać kodów ,żeby posługiwać się orkową zgubą.Ani Ignaz ani sagitta ani constantino nie uczą tego(przynajmniej będąc paladynem) Ktoś jednak musi bo jako najemnik miałem tą opcje w rozmowie z kimś ale nie wiem z kim.Niech ktoś odpisze.!!@##$$%^!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:31, dijos napisał:

.!!@##$$%^!!!!!!!!!!

Ja sobie wypraszam ;)! A co do pytania to prawdopodobnie chodzi ci o alchemika z miasta (może przed zostaniem najemnikiem, byłes jego czeladnikiem?). Przed wyruszeniem na wyspę Ildorath będziesz mugł wziąśc ze sobą Vatrasa, on cię tego też nauczy(jeżeli nie będziesz mordował ludzi w GD ani Khorinis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:17, Vorn napisał:

Zeby przejść przez ścianę nie trzeba kodów wystarczy klawisz "k"


Tylko żeby aktywować ten klawisz trzeba użyć "marvina", który jest kodem. Zresztą przechodzenie przez ściany nie należy do normalności, więc klawisz [K] jest właśnie kodem (choćby jednym z najkrótszych :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idziesz do corneliusa(jest w pałacu lorda hagena), straszysz go,że powiesz najemnikom gdzie się ukrywa, jesli jesteś paladynem zabijasz go i pokazujesz dziennik lordowi hagenowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:48, kolabor26 napisał:

Cześć. Może mi ktoś powiedziec, jak wyciągnąć Benneta z pudła żeby naprawił mi Oko Innosz?


Idziesz do Cornieliusa który jest w budynku tamgdzie Lord Hagen.Kupujesz od niego pamiętnik (jak jesteś strażnikiem kosztuje 2000) , jak go kupisz , pokazujesz Hagenowi (albo Andre niepamiętam) i Bennet wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 18:48, kolabor26 napisał:

Cześć. Może mi ktoś powiedziec, jak wyciągnąć Benneta z pudła żeby naprawił mi Oko Innosz?


Musisz iść do Hagena i z nim pogadać on ci powie kto był świadkiem. Idziesz do świadka i cały czas z nim gadasz. Jak on konczy rozmowe to znowu zaczynaj, dopuki bezi powie do świadka że ten coś kreci. Wtedy są trzy rozwiązania problemu:jeśli grasz magiem to go straszysz odstawieniem do klasztoru, jeżeli najemnikiem to go straszysz że powiesz innm najemnikom gdzie mieszka, jeśli ntomiast grasz paladynem musisz go przekupic dwona tysiącami sztuk złota. Po tym wszystkim daje ci on pamiętnik a ty go zanosisz Hagenowi i on wypuszcza Benneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:33, pelo94 napisał:

Jaką najwyższą stawkę zapłaty mogę ustalić z Onarem?? I jak??


Jak ja grałem najemnikiem to Onar i tak mi nie płacił, bo twierdził, że zbyt często nie ma mnie na farmie, więc raczej nie licz na dodatkowe zyski z bycia najemnikiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:33, pelo94 napisał:

Jaką najwyższą stawkę zapłaty mogę ustalić z Onarem??

Chyba 50 szt zł. dziennie.

Dnia 28.02.2007 o 19:33, pelo94 napisał:

I jak??

Nie da się z nim targować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee mi raz zapłacił bo robiłem cały dzien "Q" N a framie i biłem stworki w okolicy

Zapłacił 50 gold.. co dziwne bo zawsze płacił (ustalał) stawkę 30 gold ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować