Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

mam pytnie, przeszedlem g2 duzo razy i w sumie sadze, ze wiekszosc tajemnic odkrylem, ale jest jedna ktorej mi sie nieudalo, a mianowicie gdy ukradniemy ksiege lichwiarza i damy ja tej kobiecie z gildi zlodzieji co opiekuje sie noclegownia to da klucz do skarbca gildi zlodzieji, ktorego nigdy nieznalazlem (chyba ze chodzi o skrzynie w gildi zlodzieji w kanalach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:04, Abi Dalzim napisał:

Musisz popłynąć na wyspę (stojąć w porcie i patrząc na morze się ją widzi) i w jaskini jest
ta skrzynka.

ja ta skrzynie otworzylem bez tego klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:17, Darth Master napisał:

ja ta skrzynie otworzylem bez tego klucza

Tam są cztery skrzynie. Jesteś pewien, że otworzyłeś wszystkie? A czy przypadkiem nie miałeś kluczyka z ciała Cassi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:22, Abi Dalzim napisał:

> ja ta skrzynie otworzylem bez tego klucza
Tam są cztery skrzynie. Jesteś pewien, że otworzyłeś wszystkie? A czy przypadkiem nie miałeś
kluczyka z ciała Cassi?

byc moze nieodworzylem wszystkich, niepamietam dawno gralem, ale jak jestes pewny ze to te to dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co odpowiadałeś na mojego posta, ty chyba chciałes odpowiedzieć na posta Dawid Taal`a?? Zresztą po co odpowiadałes skoru już tyle osób mu powiedziało jak tam dojsć. A co do łoju to bardziej się opłaca kupić u kwatermistrza Martina u niego kosztuje 10sz. A u jednego z tych braci kosztuje 100sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:15, Artur123456 napisał:

co dają bagienne ziela ??czy mozna je palić ??

Nie, są potrzebne do zadań i do tworzenia run, palić można skręty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:27, owczar4 napisał:

> co dają bagienne ziela ??czy mozna je palić ??
>
Nie, są potrzebne do zadań i do tworzenia run, palić można skręty :]

Bezi może je palić ???? jak ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:15, Artur123456 napisał:

co dają bagienne ziela ??

Bagienne ziele daje efekt chwilowego "Bullet Time" czyli spowolnienia czasu gry. Nie mają innego zastosowania.

Dnia 24.03.2007 o 22:15, Artur123456 napisał:

czy mozna je palić ??

Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:28, Artur123456 napisał:

wyszperałem w necie takie zdjęcie z Gothica 2 i mam pytanie - czy ktoś wie co to za miecz i
gdzie go można znaleźć

Ta jest miecz zguba orków jast tam jak się idzie z mostku do kamiennego kręgu po oko innosa.
Tam jest taka jaskiniaza szkieletami i tam jest ten miecz 190 obrażen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:28, Artur123456 napisał:

wyszperałem w necie takie zdjęcie z Gothica 2 i mam pytanie - czy ktoś wie co to za miecz i
gdzie go można znaleźć


To jest Smocza Zguba. A znaleźć ją można jak się idzie do Słonecznego Kręgu, tam gdzie napadają na nas
dwaj rabusie. Po tym jak się ich zabije, idzie się trochę przed siebie i skręca w prawo jest tam jaskinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:30, Artur123456 napisał:

> > co dają bagienne ziela ??czy mozna je palić ??
> >
> Nie, są potrzebne do zadań i do tworzenia run, palić można skręty :]
Bezi może je palić ???? jak ??????????????

Znajdziesz je np. u bandytów, na farmie onara jest ciąąąąągle jarający "Dar": da ci bucha za darmoche :D
Wszystko w swoim czasie zdążyć wszystko znaleźć, ale jesteś niecierpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:28, Artur123456 napisał:

wyszperałem w necie takie zdjęcie z Gothica 2 i mam pytanie - czy ktoś wie co to za miecz i
gdzie go można znaleźć

To jest miecz "Smocza Zguba". Można go znaleźć niedaleko miejsca(kamienny krąg), w którym poszukiwacze odprawiali rytuał zniszczenia oka inosa. Zeby dostać się do tej jaskini musisz iść drużką to tego kamiennego kręgu zaraz przy skale po prawej stronie. Wejście jest ukryte, wśrodku są szkielety i szkielety paladynów więc uwarzaj na nie. Smocza Zguba zadaje 190 obrażeń.
Żeby zapalić bagienne zioło trzeba na nie poprostu nacisnąć PPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:33, Gorn7 napisał:

> wyszperałem w necie takie zdjęcie z Gothica 2 i mam pytanie - czy ktoś wie co to za miecz
i
> gdzie go można znaleźć
Ta jest miecz zguba orków jast tam jak się idzie z mostku do kamiennego kręgu po oko innosa.
Tam jest taka jaskiniaza szkieletami i tam jest ten miecz 190 obrażen.

Pomyliłem sie smocza zguba miałem tak napisac ale nie wiem czemu napisalem o orkach.
Ja tam wole topór który można kupic w zamku w koloni 200 obrażeń ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:28, Artur123456 napisał:

wyszperałem w necie takie zdjęcie z Gothica 2 i mam pytanie - czy ktoś wie co to za miecz i
gdzie go można znaleźć


Masz zresztą mapkę.

20070324223832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:38, Gorn7 napisał:

Ja tam wole topór który można kupic w zamku w koloni 200 obrażeń ma.

Ten topór nazywa się Topór Berserkera. Możesz go też nabyć u jednego z najemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajCie!! Ej mam pytanie. mam 80 punktow siły i niewiem czy przed wyprawa na wyspę irdorath musze miec konsekrowany miesz palladyna???? a zeby wladac ta bronia potrzebuje 120 siły a tyle jusz raczej niezdolam uzbierac ;/ aktualnie mam szpon beliara ale czy bedzie mi potrzebny miecz palladyna w dworze irdorath ???
chyba ze ten miecz po konsekracji dostosowuje sie do moich wymagan ?? prosze o odp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:38, Gorn7 napisał:

> > wyszperałem w necie takie zdjęcie z Gothica 2 i mam pytanie - czy ktoś wie co to
za miecz
> i
> > gdzie go można znaleźć
> Ta jest miecz zguba orków jast tam jak się idzie z mostku do kamiennego kręgu po oko
innosa.
> Tam jest taka jaskiniaza szkieletami i tam jest ten miecz 190 obrażen.
Pomyliłem sie smocza zguba miałem tak napisac ale nie wiem czemu napisalem o orkach.
Ja tam wole topór który można kupic w zamku w koloni 200 obrażeń ma.

200 obrażeń ??? chyba coś Ci się pomyliło :/ njwięcej obrażeń wśród mieczy ma Duże ostrze na smoki - 110 obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować