Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 14:03, Gorn7 napisał:

Co według was jest lepsze broń Uriziel czy czar?


Jednak Uriziel. Nie wiem czemu, ale granie magiem w Gothicu było dla mnie niewygodne i takie nudne...
Wojownikiem fajnie się ciacha:) A i te zbroje dla maga wyglądają, jakby ktoś wyjął je psu z gardła.
Stawiam na miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:03, Gorn7 napisał:

Co według was jest lepsze broń Uriziel czy czar?

Temat o pierwszej częsci gry Gothic znajdziesz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=6328.
A odnośnie pytania... Cóż, ja najczęsciej wybierałem miecz, gdyż tylko raz zdażyło mi się poprowadzić maga. Jeśli jesteś magiem, śmiało wybieraj czar. Jeśli natomiast inwestowałeś głównie w siłę i walkę mieczem, to Uriziel powinien być najlepszym wyborem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:03, Gorn7 napisał:

Co według was jest lepsze broń Uriziel czy czar?

Temat o pierwszej częsci gry Gothic znajdziesz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=6328.
A odnośnie pytania... Cóż, ja najczęsciej wybierałem miecz, gdyż tylko raz zdażyło mi się poprowadzić maga. Jeśli jesteś magiem, śmiało wybieraj czar. Jeśli natomiast inwestowałeś głównie w siłę i walkę mieczem, to Uriziel powinien być najlepszym wyborem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie grałem tylko paladynem i najemnikiem. Nie wiem dlaczego ale do maga ciągnęło mnie najmniej i od czasu kiedy zepsuł mi się komputer nie miałem przyjemności zagrać po raz trzeci. A zresztą jeszcze nie przeszedłem dodatku więc raczej najpierw w dodatku pogram albo najemnikiem albo paladynem a dopiero później magiem w podstawowej wersji ;). Mimo , że magiem nie grałem sądze , że w Gothicu miecz jest lepszy niż czary. Może jak zagram to zmienie zdanie ale narazie najlepszy jest miecz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:22, hunter22 napisał:

> Cóż ja w grze używam wszystkiego ale zdecydowanie uriziel

W Gothic 2 nie ma Uriziela...

Chodzilo mi o gothic1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:56, WIelbiciel DSII napisał:

Czy w gothicu można karmić wilki bo tak to wygląda na screenshotie:)

Ten screen pochodzi ze wczesnym etapów przygotowań gry (pierwszej części), spójrz np. na pasek zdrowia ^_^...
Być może, takie rozwiązanie planowane było do wprowadzenia w finalnej wersji, ale ostatecznie, opcja karmienia wilków nie została nam udostępniona ^_^.
Po więcej, takich ciekawych screenów (smaczków) odsyłam tu: http://www.gram.pl/sk5_9w3f5_Gothic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć dlaczego jak szkielet-mag mnie zamrozi to po rozmrożeniu dalej sie nie mogę ruszyć choćbym nie wiem ile czekała i kończy sie na tym , że szkielety rozwalają mnie . Proszę o odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:58, mila-221 napisał:

Możecie mi powiedzieć dlaczego jak szkielet-mag mnie zamrozi to po rozmrożeniu dalej sie nie
mogę ruszyć /.../

Sam mam ten sam problem. :) Z reguły nie używam kodów, lecz w tym przypadku okazują się pomocne. Wystarczy cheat z Marvinem i F8. Postać podskakuje do góry i wyzwala się z lodowej bryły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:01, Bumber napisał:

> Możecie mi powiedzieć dlaczego jak szkielet-mag mnie zamrozi to po rozmrożeniu dalej sie
nie
> mogę ruszyć /.../
Sam mam ten sam problem. :) Z reguły nie używam kodów, lecz w tym przypadku okazują się pomocne.
Wystarczy cheat z Marvinem i F8. Postać podskakuje do góry i wyzwala się z lodowej bryły. :)

Racja może to bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:58, mila-221 napisał:

Możecie mi powiedzieć dlaczego jak szkielet-mag mnie zamrozi to po rozmrożeniu dalej sie nie
mogę ruszyć choćbym nie wiem ile czekała i kończy sie na tym , że szkielety rozwalają mnie
. Proszę o odpowiedź .


To raczej napewno buh, ja i wielu moich znajomych tak miało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:11, Bumber napisał:

> Co według was jest lepsze broń Uriziel czy czar?
Temat o pierwszej częsci gry Gothic znajdziesz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=6328.
A odnośnie pytania... Cóż, ja najczęsciej wybierałem miecz, gdyż tylko raz zdażyło mi się poprowadzić
maga. Jeśli jesteś magiem, śmiało wybieraj czar. Jeśli natomiast inwestowałeś głównie w siłę
i walkę mieczem, to Uriziel powinien być najlepszym wyborem. :)

Nie wiem po co piszesz 2 posty pod rząd ale to w końu reż jest temat Gothica
i tu też mżna się o coś spytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora pomyliłem się po prostu zły temat mi się pojawił i dlatego
napisałem to tutaj ale normalnie chciałem w temacie Gothic sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:20, rob006 napisał:

Co do tego zamrożenia - spróbujcie zrobić wtedy "krok w bok" - mi zawsze pomagało.

Spróbowałem działa poprawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:20, rob006 napisał:

Co do tego zamrożenia - spróbujcie zrobić wtedy "krok w bok" - mi zawsze pomagało.

Normalnie, bez kodów się wtedy można ruszyć? Bo ja zazwyczaj musiałem robić load, bo jak szkielety dopadną zamrożonego Beziego, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować